О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-418/VIIІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 24 октября 2025 года № 28-563/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2025 года № 31-650/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2025 № 31-650/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-418/VIIІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 186 725,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 490,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177 235,5 тысяч тенге;
2) затраты – 192 725,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 999,8 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – - 5 999,8 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита(использование профицита)бюджета – 5 999,8тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-418/VIII "Үржар ауданы Жана тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 28-563/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-650/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2025 № 31-650/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №21-418/VIII "Үржар ауданы Жана тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Жана тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186 725,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 490,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177 235,5 мың теңге;
2) шығындар – 192 725,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -5 999,8 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профицитін пайдалану) – - 5 999,8 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5 999,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 5 999,8 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 24 октября 2025 года
№28-563/VIII
Приложение 1 к решению
Урджарского районного маслихата
от 27 декабря 2024 года

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 5 999,8 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 қазандағы
№28-563/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы