О бюджете поселка Жангизтобе Жарминского района на 2026-2028 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 32/567-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 89 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 18 декабря 2025 года №32/553-VIII "Об утверждении бюджета Жарминского района на 2026-2028 годы", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жангизтобе Жарминского района на 2026-2028 годы согласно приложениям №1, №2 и №3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 203,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 927,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 193 276,0 тысяч тенге;
2) затраты – 220 203,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тенге;
погашение займов –0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0,0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/567-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №32/553-VIII "Жарма ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жарма ауданы Жаңғызтөбе кентінің бюджеті №1, №2 және №3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 203,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 193 276,0 мың теңге;
2) шығындар – 220 203,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.