О бюджете Бирликского сельского округа Жарминского района на 2026-2028 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 32/564-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 89 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 18 декабря 2025 года №32/553-VIII "Об утверждении бюджета Жарминского района на 2026-2028 годы", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бирликского сельского округаЖарминского района на 2026-2028 годы согласно приложениям №1, №2 и №3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 705,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 440,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 90 225,0 тысяч тенге;
2) затраты – 95 705,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тенге;
погашение займов –0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0,0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Жарма ауданы Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/564-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №32/553-VIII "Жарма ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жарма ауданы Бірлік ауылдық округініңбюджеті №1, №2 және №3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 705,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 440,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 90 225,0 мың теңге;
2) шығындар – 95 705,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу –0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.

2. Предусмотреть в бюджете Бирликского сельского округаЖарминского района на 2026 год объемы субвенций в сумме 11 300,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение №1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 23 декабря 2025 года
№32/564-VIII
Бюджет Бирликского сельского округа Жарминского района на 2026 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2026 жылға Жарма ауданы Бірлік ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 11 300,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№32/564-VIII шешімінің
№1 қосымшасы
2026 жылға арналған Жарма ауданы Бірлік ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер