О признании утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 13 сентября 2023 года № 5/110-VIII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жарминского района области Абай"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 18 декабря 2025 года № 32/557-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Жарминского района области Абай" от 13 сентября 2023 года №5/110-VIII (регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан №186144).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 5/110-VIII "Абай облысы Жарма ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 32/557-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Абай облысы Жарма ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерiнiң қызметiн бағалаудың әдiстемесiн бекiту туралы" 2023 жылғы 13 қыркүйектегі №5/110-VIII (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №186144) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихат төрағасы М. Оспанбаев