О бюджете поселка Жарма Жарминского района на 2025-2027 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 5 января 2025 года № 20/385-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан , подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 20/370-VIІI "О бюджете Жарминского района на 2025-2027 годы" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жарма Жарминского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 800,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 022,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 34 788,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 975,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 174,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 174,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 08.12.2025 № 31/536-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 20/385-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 20/370-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 800,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 022,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 788,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 975,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 174,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 174,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 08.12.2025 № 31/536-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть в бюджете поселка Жарма Жарминского района на 2025 год объемы субвенций в сумме 25 966,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 5 января 2025 года
№ 20/385-VIII
Бюджет поселка Жарма Жарминского района на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 08.12.2025 № 31/536-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2025 жылға Жарма ауданы Жарма кентінің бюджетіне субвенция көлемi 25 966,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2025 жылғы 5 қаңтардағы
№ 20/385-VIII шешіміне
1 қосымшасы
2025 жылға арналған Жарма ауданы Жарма кентінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 08.12.2025 № 31/536-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер