О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-18-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 34191 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22255 тысяч тенге;
2) затраты – 35591,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1400,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1400,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1400,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-14-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2500 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-18-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34191 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 22255 мың теңге;
2) шығындар – 35591,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1400,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1400,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1400,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-14-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 2500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-14-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 2535 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-14-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2026 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2535 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының