О бюджете Новодворовского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-12-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 41-2-VIII "О районном бюджете на 2026-2028 годы" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новодворовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 51444 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19968 тысяч тенге;
2) затраты – 56997,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5553,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5553,2 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 5553,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.05.2026 № 49-9-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).

2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-12-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 41-2-VIII "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 51444 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19968 мың теңге;
2) шығындар – 56997,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5553,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5553,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5553,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.05.2026 № 49-9-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новодворовского сельского округа на 2026 год в сумме 15637 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новодворовского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 4331 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата

2. 2026 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция көлемі 15637 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2026 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 4331 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының