О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-8-VIII "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 9 июля 2025 года № 34-8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 28-8-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жерновского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11668 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31538 тысяч тенге;
2) затраты – 43862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -656 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 656 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 656 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 198 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-8-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 34-8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-8-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11668 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31538 мың теңге;
2) шығындар – 43862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -656 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 656 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 656 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 198 мың теңге сомасында көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 12428 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 9 июля 2025 года
№ 34-8-VIII
Бюджет Жерновского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. 2025 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 12428 мың теңге сомасында көзделсін";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 9 шілдедегі
№ 34-8-VIII шешіміне
қосымша
2025 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР