О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/6-VІII "О бюджете Долонского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 25 ноября 2025 года № 34/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Долонского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 26/6-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Долонского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 882,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 770,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 307,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 805,1 тысяч тенге;
2) затраты – 93 140,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 258,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 258,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 258,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/6-VІII "2025-2027 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 34/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/6-VІІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 882,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 1 307,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 805,1 мың теңге;
2) шығындар – 93 140,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – - 3 258,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 258,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 3 258,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0