О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/7-VIII "О бюджете Канонерского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 23 октября 2025 года № 32/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №26/7-VІII "О бюджете Канонерского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Канонерского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 577,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 277,0 тысяч тенге;
2) затраты – 79 119,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 542,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 542,9 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 542,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/7-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 32/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №26/7-VІII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Канонерка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 577,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 300,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 64 277,0 мың теңге;
2) шығындар – 79119,9  мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 542,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 542,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 542,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.