О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/8-VIII "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 10 июля 2025 года № 29/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/8-VIII "О бюджете М-Владимировского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном и государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 25/2-VIIІ "О бюджете Бескарагайского района на 2025-2027 годы", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет М-Владимировского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 59 547,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления - 7 500,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 42 047,0 тыс. тенге;
2) затраты – 59 547,3 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -0,3 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,3 тыс. тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тыс. тенге;
погашение займов - 0,0 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,3 тыс. тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/8-VIII "2025-2027 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 шілдедегі № 29/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/8-VІII "2025-2027 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/2-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған М-Владимировка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 547,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 59 547,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – -0,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.