О признании утратившим силу решение маслихата Абайского района от 4 июля 2023 года № 4/6-VIIІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 7 октября 2025 года № 31/9-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Абайского района от 4 июля 2023 года № 4/6-VIII " Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Нұрсұлтанұлы

"Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 4/6-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қазандағы № 31/9-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 4/6-VIII күші жойылды деп танылсын
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы