О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/9-VІIІ "О бюджете Саржалского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2025 года № 26/9-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/9-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2025 № 36/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата "О бюджете Саржалского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 24/9-VIІI следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Абайского района РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Саржалского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 068,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 849,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления -0 тенге;
поступления трансфертов – 55 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 78 875,2 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 807,2 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 807,2 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 807,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/9-VІIІ "2025-2027 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 26/9-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/9-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 36/9-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/9-VІIІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Саржал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 068,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 849,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер -0 теңге;
трансферттер түсімдері – 55 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 875,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 807,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) -0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 807,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 807,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының