Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Аксуат области Абай
Постановление акимата района Аксуат области Абай от 28 июля 2025 года № 279
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Аксуат области Абай, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Аксуат области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Аксуат;

Абай облысы Ақсуат ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 шілдедегі № 279 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына және 6-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы Ақсуат ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақсуат аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Ақсуат ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима А. Акказину.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аксуат Е. Ескендиров
Приложение к
постановлению
Перечень, наименование и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Аксуат области Абай
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, километр
По категориям, километр
I
II
III
IV
V
1
КU АК-01

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Аққазинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданының әкімі Е. Ескендіров
қаулысына қосымша
Абай облысы Ақсуат ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
Санаттар бойынша, километр
I
II
III
IV
V
1
КU АК-01