О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2024 года № 38/200-VIII "Об утверждении Программы управления коммунальными отходами города Семей на 2024-2028 годы"
Решение маслихата города Семей области Абай от 26 ноября 2025 года № 51/273-VIII
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "Об утверждении Программы управления коммунальными отходами города Семей на 2024-2028 годы" от 25 декабря 2024 года № 38/200-VIII следующие изменения:
в Программе управления коммунальными отходами города Семей на 2024-2028 годы, утвержденной указанным решением:
в главе 1 "Общие сведения и стратегические планы развития г. Семей" таблицу "Сельские округа входящие в состав городской администрации Семей" исключить.
В главе 2 "Анализ существующей системы управления коммунальными отходами г. Семей. Динамика основных показателей за последние 5 лет" в пункте 2.2.:
слова и цифры "от 31 декабря 2021 года № 21/154-VII" заменить словами и цифрами "от 20 ноября 2024 года № 34/181-VIII";
в таблице "Нормы образования и накопления коммунальных отходов по г. Семей":
в пункте 14 цифру "0,89" заменить цифрой "1,06";
в пункте 15 цифру "2,61" заменить цифрой "1,96";
слова и цифры "от 29 июля 2022 года № 27/215-VII" заменить словами и цифрами "от 20 ноября 2024 года № 34/182-VIII".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей Е. Сагандыков

"Семей қаласының коммуналдық қалдықтарын басқарудың 2024-2028 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/200-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 51/273-VIII шешімі
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/200-VIII "Семей қаласының коммуналдық қалдықтарын басқарудың 2024-2028 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Семей қаласының коммуналдық қалдықтарын басқарудың 2024-2028 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Семей қаласын дамытудың жалпы мәліметтері мен стратегиялық жоспарлары" деген 1-тарауда "Семей қалалық әкімшілігінің құрамына кіретін ауылдық округтер" деген кесте алынып тасталсын.
2-тарауда Семей қаласының коммуналдық қалдықтарын басқарудың қолданыстағы жүйесін талдау Соңғы 5 жылдағы негізгі көрсеткіштердің динамикасы" деген 2.2 - тармақта.:
"2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 21/154-VII" деген сөздер мен сандар "2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/181-VIII" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
"Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары" деген кестеде:
14 - тармақтағы "0,89" саны "1,06" санымен ауыстырылсын;
15 - тармақтағы "2,61" саны "1,96" санымен ауыстырылсын;
"2022 жылғы 29 шілдедегі № 27/215-VII" деген сөздер мен сандар "2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/182-VIII" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы Е. Сагандыков