Об отмене некоторых решений маслихата области Абай
Решение маслихата области Абай от 30 сентября 2025 года № 30/205-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения маслихата области Абай согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай Ш. Байбеков
Приложение к решению
маслихата области Абай
от 30 сентября 2025 года
№ 30/205-VIII
Перечень отмененных решений маслихата области Абай
1. Решение маслихата области Абай "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата области Абай" от 18 ноября 2022 года № 10/56-VII.
2. Решение маслихата области Абай "О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 18 ноября 2022 года № 10/56-VII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата области Абай" от 20 апреля 2023 года № 2/22-VIIІ.
3. Решение маслихата области Абай "О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 18 ноября 2022 года № 10/56-VII "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата области Абай" от 4 ноября 2024 года № 20/144-VIII.

Абай облысы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Абай облысы мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 30/205-VIII шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Абай облысы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы Ш. Байбеков
Абай облысы мәслихатының
2025 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 30/205-VIII шешіміне
қосымша
Абай облысы мәслихатының жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Абай облысы мәслихатының "Абай облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/56-VII шешімі.
2. Абай облысы мәслихатының "Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/56-VII "Абай облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/22-VIIІ шешімі.
3. Абай облысы мәслихатының "Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 10/56-VII "Абай облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 4 қарашадағы № 20/144-VIII шешімі.