О признании утратившим силу постановления акимата области Абай от 23 мая 2023 года № 99 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам области Абай, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам области Абай, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд"
Постановление акимата области Абай от 18 ноября 2025 года № 195
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июня 2025 года № 99-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2025 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам физической культуры и спорта, а также исключения излишней законодательной регламентации", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата области Абай от 23 мая 2023 года № 99 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам области Абай, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам области Абай, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 182018).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Б. Уали

"Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, лардың жаттықтырушылары мен клуб командаларының басшыларына ай сайынғы ақшалай қамтылым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 99 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысының әкімдігінің 2025 жылғы 18 қарашадағы № 195 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дене шынықтыру және спорт, сондай-ақ артық заңнамалық регламенттеуді болғызбау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2025 жылғы 14 маусымдағы № 99-ө өкіміне сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушылары мен клуб командаларының басшыларына ай сайынғы ақшалай қамтылым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 99 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182018 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Әкімдіктің осы қаулысының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Б. Уәли