О внесении дополнений в постановление акимата области Абай от 15 марта 2023 года № 53 "Об определении территорий для старательства по области Абай"
Постановление акимата области Абай от 20 июня 2025 года № 93
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай "Об определении территорий для старательства по области Абай" от 15 марта 2023 года № 53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36-18) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай Б. Уали
Приложение к постановлению
акимата области Абай
от "20" июня 2025 года
№ 93
Приложение к постановлению
акимата области Абай
от 15 марта 2023 года
№ 53
Территории для старательства по области Абай
Наиме-
но-
ва-
ние участка
На-
име-
но-
ва-
ние
рай
-она
№ точки
Географические координаты участка
Площадь участка(гек тар

Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 маусымдағы № 93 қаулысы
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36-18 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 жолдарымен осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. "Абай облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес күн күнтізбелік ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдерінде электронды көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысының әкімі Б. Уәли
Абай облысы әкімдігінің
2025 жылғы "20" маусымдағы
№ 93 қаулысына
қосымша
Абай облысы әкімдігінің
2023 жылғы 15 наурыздағы
№ 53 қаулысына
қосымша
Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар
Учас-
ке-
нің атауы
Ауданның атауы
Нүк
те
нің №
Учаскенің географиялық координаттары
Учаскенің ауданы (гек тар)