Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 26 мая 2025 года № 176-НҚ
В соответствии с пунктом 3 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения.

Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі, оның аумақтық органдары және мамандандырылған мемлекеттік мекемелеріне көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 26 мамырдағы № 176-НҚ бұйрығы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 70-бабына 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігіне (бұдан әрі - Агенттік), оның аумақтық органдары мен мамандандырылған мемлекеттік мекемесіне көлік қызметін көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.

2. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 2 апреля 2024 года № 93-НҚ "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения".
3. Административному департаменту Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу (далее – Агентство), в установленном законодательстве порядке обеспечить:

2. "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігіне, оның аумақтық органдары және мамандандырылған мемлекеттік мекемесіне көлік қызметін көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 93-НҚ бұйрығының күші жойылсын.
3. Агенттіктің Әкімшілік департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:

1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мемлекеттік және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

2) размещение копии настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель Ж. Элиманов
Утверждены приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
от "26" мая 2025 года №176-НҚ
Натуральные нормы специальных транспортных средств для транспортного обслуживания Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу, его территориальных органов и специализированного государственного учреждения
№ п/п
Наименование структурного подразделения, имеющего право использования специальных транспортных средств
Наименование натуральных норм
на базе легковых автомобилей
на шасси грузовых автомобилей и пассажирских автобусов
лимит пробега 1 а/м в месяц (км)
1
2
3
4
5
1
Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
24
6
2600
2
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью до 50 штатной единицы
6
1
2600
3
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 50 до 60 штатной единицы
7
1
2600
4
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 60 до 80 штатной единицы
8
1
2600
5
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 80 до 83 штатной единицы
9
1
2600
6
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 83 до 90 штатной единицы
10
2
2600
7
Департаменты экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы численностью с 90 и выше штатной единицы
12
2
2600
8
Кинологический центр Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
2
1
2600
Примечание:
* объем двигателя на шасси легковых, грузовых автомобилей и пассажирских автобусов и микроавтобусов зависит от моделей автомобиля.

2) осы бұйрықты Агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттігі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға Ж. Элиманов
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігі
Төрағасының
2025 жылғы 26 мамырдағы
№ 176-НҚ бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігіне, оның аумақтық органдары мен мамандандырылған мемлекеттік мекемесіне көлік қызметін көрсетуге арналған арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
р/т
Арнайы көлік құралдарын пайдалануға құқығы бар құрылымдық бөлімшенің атауы
Арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
Жеңіл автомобильдер базасында
жүк автомобильдерінің және жолаушылар автобустарының шассилерінде
1 а/м жүру лимиті айына (км)
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі
24
6
2600
2
Саны 50 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
6
1
2600
3
Саны 50-ден 60 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
7
1
2600
4
Саны 60-тан 80 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
8
1
2600
5
Саны 80-нен 83 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
9
1
2600
6
Саны 83-ден 90 штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
10
2
2600
7
Саны 90-нан және одан жоғары штаттық бірлікке дейін облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеп-тексеру департаменттері
12
2
2600
8
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Кинологиялық орталығы
2
1
2600
Ескертпе:
* жеңіл, жүк автомобильдерінің және жолаушылар автобустары мен шағын автобустардың шассиіндегі қозғалтқыш көлемі автомобиль моделіне байланысты.