О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 2 октября 2025 года № 5360
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шымкент:
1) постановление акимата города Шымкент от 13 мая 2021 года № 289 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167);
2) постановление акимата города Шымкент от 5 марта 2025 года № 796 "О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 13 мая 2021 года № 289 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 232-17).
2. Государственному учреждению "Управление развития комфортной городской среды города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков

Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 2 қазандағы № 5360 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Шымкент қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 289 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167 болып тіркелген);
2) "Шымкент қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 289 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 наурыздағы № 796 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 232-17 болып тіркелген).
2. "Шымкент қаласының қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков