021
Услуги по изготовлению копий со всех видов носителей, форматов, стандартов и их обработке
1) укрепление материально-технической базы;
2) оплата труда специалистов, привлекаемых для оказания услуг;
3) хозяйственные расходы (оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата за электроэнергию, отопление, водоснабжение и другие коммунальные расходы, приобретение предметов и материалов для текущих целей);
4) приобретение литературы, электронных коллекций и баз данных для пополнения библиотечных фондов;

021
Тасығыштардың, форматтардың, стандарттардың барлық түрлерінің, көшірмелерін дайындау және оларды өңдеу жөніндегі қызметтер
1) материалдық-техникалық базаны нығайту;
2) қызметтер көрсету үшін тартылатын мамандардың еңбегіне ақы төлеу;
3) шаруашылық шығыстарға (байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көлік қызметтеріне ақы төлеу, электр энергиясына, жылуға, сумен жабдықтауға ақы төлеу және басқа да коммуналдық шығыстар, ағымдағы мақсаттар үшін заттар мен материалдар сатып алу);
4) кітапхана қорларын толықтыру үшін әдебиеттер, электрондық коллекциялар мен дерекқор сатып алу;

5) издание научной и методической литературы;
6) приобретение учебных пособий, наглядных материалов для проведения обучения по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
7) проведение обучающих тренингов, семинаров, конференций по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
8) проведение массовых мероприятий (литературные вечера, выставки, презентации, конкурсы, дни книги, фестивали);

5) ғылыми және әдістемелік әдебиет басып шығару;
6) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқытуды өткізу үшін оқу құралдарын, көрнекі материалдарды сатып алу;
7) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту тренингтерін, семинарлар, конференциялар өткізу;
8) бұқаралық іс-шараларды өткізу (әдеби кештер, көрмелер, таныстырылымдар, конкурстар, кітап күндері, фестивальдар);

9) изготовление и тиражирование бланочной продукции, брошюр, авторефератов, читательских билетов, листков требований, печатание обложки, гребешковый переплет;
10) реализация изданий библиотек, копий звукозаписей, видеофильмов, фонограмм;
11) ремонт, реставрация и переплет книг, журналов;
12) фото-, кино-, видеосъемка, микрокопирование отдельных статей, материалов из книг и периодических печатных изданий;

9) бланк өнімдерін, брошюраларды, авторефераттарды, оқырман билеттерін, талап парақшаларын әзірлеу және олардың таралымын көбейту, мұқабаны басып шығару, тарақты түптеу;
10) кітапханалар басылымдарын, дыбыс жазбаларының, бейнефильмдердің, фонограммалардың көшірмелерін өткізу;
11) кітаптарды, журналдарды жөндеу, реставрациялау және түптеу;
12) фото, кино, бейне түсірімдерге, жекелеген мақалалардың және кітаптар мен мерзімді баспа басылымдарынан алынған материалдардың микрокөшірмесін алу;

005
007
107
015
015
А94
Услуги по обработке материалов музейного фонда и (или) составление информации и справок о музейных предметах и музейных коллекциях, а также предметах и коллекциях, находящихся в частной собственности
То же
То же
".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

005
007
107
015
015
А94
Музей қоры материалдарын өңдеу және (немесе) музей заттары және музей коллекциялары, сондай-ақ жеке меншіктегі заттар және коллекциялар туралы ақпараттар мен анықтамалар құрастыру жөніндегі қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев