О внесении изменений и дополнений в приказ Первого заместителя Премьер – Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 октября 2025 года № 565
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 1431 "Об утверждении Положения о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Положения о Комитете государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемое Положение о Комитете государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.";
в Положении о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Комитете государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Республиканское государственное учреждение "Комитет государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (далее – Комитет) осуществляет руководство в сфере исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, а также реализационные функции в сфере организации и проведения централизованных государственных закупок.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Комитета – республиканское государственное учреждение "Комитет государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".";
в пункте 13:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) распределение поступлений между республиканским, местными бюджетами, Национальным фондом Республики Казахстан, внебюджетными фондами, формируемыми за счет неналоговых платежей, и бюджетами государств-членов Евразийского экономического союза (далее – ЕАЭС);";
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) управление ликвидностью;";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) осуществление выполнения процедур организации и проведения централизованных государственных закупок;";
в пункте 14:
подпункт 8) исключить;
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) осуществлять проверку деятельности структурных подразделений и органов государственного казначейства, вносить предложения по ее совершенствованию;
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) осуществлять следующие банковские операции в национальной и иностранной валюте в отношении и за счет средств государственного бюджета (без права делегирования их осуществления третьим лицам), денег от реализации государственными учреждениями товаров (работ, услуг); денег от филантропической деятельности и (или) спонсорской деятельности, и (или) меценатской деятельности, и (или) деятельности по оказанию поддержки малой родине для государственных учреждений, получаемой ими в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан; денег, передаваемых государственному учреждению в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан физическими и (или) юридическими лицами на условиях их возвратности либо перечисления при наступлении определенных условий в соответствующий бюджет или третьим лицам; денег, предусмотренных на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете либо решением маслихата о местном бюджете, на формирование или увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора и их использованием на реализацию инвестиционных проектов либо выполнение государственного задания (контрольный счет наличности субъекта квазигосударственного сектора), за исключением случаев увеличения уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора, осуществляющих инвестирование через фонды прямых инвестиций и (или) венчурные фонды, а также при формировании в минимальном размере, установленном законами Республики Казахстан, уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора; денег перечисляемых генеральным подрядчикам, в рамках казначейского сопровождения; бюджетных денег и их использованием на осуществление финансовой поддержки государственных программ; денег негосударственных займов, обеспеченных государственной гарантией, в соответствии с договорами займа под государственную гарантию Республики Казахстан:
открытие, ведение и закрытие контрольных счетов наличности и счетов, предусмотренных бюджетным законодательством;
переводные операции: проведение платежей на основании счетов к оплате государственных учреждений, платежных поручений органов государственных доходов, субъектов квазигосударственного сектора, генеральных подрядчиков в рамках казначейского сопровождения государственных закупок, операторов финансовой поддержки, заемщиков, привлекших гарантированный государством заем, автономных организаций образования, Фонда социального медицинского страхования;
открытие аккредитива, исполнение обязательств по нему и закрытие.";
в пункте 15:
подпункт 23) изложить в следующей редакции:
"23) размещение временно свободных бюджетных денег с единого казначейского счета для получения доходов в республиканский бюджет на депозиты в Национальном Банке Республики Казахстан, у Национального оператора почты и (или) в банках второго уровня;";
подпункт 36) изложить в следующей редакции:
"36) рассмотрение и согласование заявок администраторов бюджетных программ на снятие средств со счетов правительственных внешних займов, связанных грантов, внешнего займа местного исполнительного органа города республиканского значения с особым статусом, софинансирования из республиканского бюджета и специальных счетов внешнего займа, контрольных счетов наличности внешнего займа местного исполнительного органа города республиканского значения с особым статусом, открытых в государственном казначействе в соответствии с порядком, установленным центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;";
подпункт 39) изложить в следующей редакции:
"39) учет правительственных требований по кредитам, выданным из средств республиканского бюджета и средств, привлеченных за счет внешних займов;";
подпункт 62) изложить в следующей редакции:
"62) контроль за соблюдением органами государственного казначейства требований политики информационной безопасности Министерства финансов Республики Казахстан;";
подпункты 65) и 66) изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 3 қазандағы № 565 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 1431 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті туралы ережені бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті туралы ереже бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Комитет) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету саласында және орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу саласындағы іске асыру функцияларын жүзеге асырады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Комитеттің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік қазынашылық комитеті" республикалық мемлекеттiк мекемесi".";
13-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) түсімдерді республикалық, жергілікті бюджеттер, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры, салықтық емес төлемдер есебінен қалыптастырылатын бюджеттен тыс қорлар және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше (бұдан әрі – ЕАЭО) мемлекеттердің бюджеттері арасында түсімдердің бөлінуін қамтамасыз ету;";
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"11) өтімділікті басқару;";
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) орталықтандырылған мемлекеттік ұйымдарды ұйымдастыру және өткізу рәсімдерін орындауды жүзеге асыру;";
14-тармақта:
8) тармақша алынып тасталсын;
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"11) Комитеттің құрылымдық бөлімшелері мен мемлекеттік қазынашылық органдарының қызметтеріне тексеруді жүзеге асыру, оларды жетілдіру бойынша ұсыныстар енгізу;";
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) мемлекеттік бюджетке қатысты және оның есебінен ұлттық және шетелдік валютада (оларды жүзеге асыруға үшінші тұлғаларға өкілеттік беру құқығынсыз), мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтердi) өткiзуінен түскен ақшаға; Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес олар алатын, мемлекеттік мекемелер үшін, филантропиялық қызметтен және (немесе) демеушілік қызметтен, және (немесе) меценаттық қызметтен және (немесе) кіші отанға қолдау көрсету жөніндегі қызметтен түскен ақшаға; Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жеке және (немесе) заңды тұлғалардың қайтарымдылық не белгілі бір жағдайлар туындағанда тиісті бюджетке немесе үшінші тұлғаларға аудару шартымен мемлекеттік мекемелерге беретін ақшаларына; квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң жарғылық капиталдарын ұлғайту және оларды инвестициялық жобаларды іске асыруға немесе мемлекеттік тапсырманы орындауға арналған республикалық бюджет туралы заңда не жергілікті бюджет туралы мәслихат шешімінде тиісті қаржы жылына көзделген ақшаға; қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігерлерге аударылатын ақшаға; мемлекеттік бағдарламаларды қаржылық қолдауды жүзеге асыруға арналған бюджет ақшасына; Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігімен берілген қарыз шарттарына сәйкес мемлекеттік кепілдікпен қамтамасыз етілген мемлекеттік емес қарыздардың ақшасына мынадай банк операцияларын іске асыру;
қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын ашу, жүргiзу және жабу және бюджет заңнамасында көзделген шоттарды ашу;
аударым операциялары: мемлекеттік мекемелердің төлеуге берілетін шоттарының, мемлекеттік кірістер органдары, квазимемлекеттiк сектор субъектiлерiнiң, қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігерлердің, қаржылық қолдау операторларының, мемлекет кепілдік берген қарызды тартқан қарыз алушылардың, дербес білім беру ұйымдарының, әлеуметтік медициналық сақтандыру Қорының төлем тапсырмаларының негізінде төлемдерді жүргізу;
аккредитив ашу, олар бойынша міндеттемелер орындау және жабу.".
15-тармақта:
23) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"23) республикалық бюджетке кірістер алу үшін бірыңғай қазынашылық шоттан уақытша бос бюджет ақшасы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі, Ұлттық пошта операторындағы және (немесе) екінші деңгейдегі банктердегі депозиттерге орналастыру;";
36) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"36) үкіметтік сыртқы қарыз шоттарының, байланысты гранттардың, ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының сыртқы қарыздары, республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру мен бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті орган белгілеген тәртіпке сәйкес қазынашылық органдарында ашылған сыртқы қарыз арнайы шоттарынан, ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының сыртқы қарыздары қолма-қол ақшаны бақылау шоттарынан қаражат алуға бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің өтінімдерін қарау және келісу;";
39) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"39) республикалық бюджет қаражатынан және сыртқы қарыздар есебінен тартылған қаражаттан берілген кредиттер бойынша үкіметтік талаптарды есепке алу;";
62) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"62) мемлекеттік қазынашылық органдарының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық қауіпсіздік саясаты талаптарының сақталуын бақылау;";
65) және 66) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

"65) осуществление координации деятельности органов государственного казначейства в сфере исполнения республиканского бюджета и обслуживания исполнения местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, а также в пределах компетенции в сфере исполнения международных договоров государств-членов ЕАЭС, ратифицированных Республикой Казахстан;
66) осуществление проверки органов государственного казначейства по вопросам соблюдения норм бюджетного законодательства, а также осуществление контроля за надлежащим выполнением органами государственного казначейства возложенных на них в установленном порядке функций;";
подпункт 72) изложить в следующей редакции:
"72) утверждение проекта конкурсной (аукционной) документации на основании представленной заказчиком заявки на закупку;";
подпункт 78) изложить в следующей редакции:
"78) осуществление формирования и ведения реестра недобросовестных участников государственных закупок, и принятие решений о признании потенциальных поставщиков недобросовестными участниками государственных закупок в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках;";
подпункт 81) изложить в следующей редакции:
"81) осуществление формирования и ведения реестра опыта работы потенциальных поставщиков;";
подпункт 87) исключить;
подпункт 92) изложить в следующей редакции:
"92) предпринятие необходимых мер для обеспечения наличностью платежей в объеме, предусмотренном сводным планом поступлений и финансирования по платежам;";
дополнить подпунктами 93), 94), 95), 96), 97), 98), 99) и 100) следующего содержания:
"93) осуществление рассмотрения жалоб потенциальных поставщиков, поступающих посредством веб-портала государственных закупок, на действия (бездействие), решения единого организатора государственных закупок, если их действия (бездействие) нарушают права и законные интересы потенциального поставщика;
94) обеспечение публикации результатов казначейского мониторинга;
95) зачисление в доход республиканского бюджета ежедневного вознаграждения на остаток денег, находящихся на едином казначейском счете;
96 ) согласование размещения временно свободных бюджетных средств на депозитах у Национального оператора почты и (или) в банках второго уровня и других финансовых инструментах субъектами квазигосударственного сектора с целью получения вознаграждений;
97) ведение аналитического учета по размещенным временно свободным бюджетным деньгам в депозиты Национального Банка Республики Казахстан, а также ведение учета временно свободных бюджетных денег с единого казначейского счета, размещенных у Национального оператора почты и/или в банках второго уровня;

"65) республикалық бюджеттің атқарылуы мен жергілікті бюджеттердің атқарылуына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына қызмет көрсету саласында, сондай-ақ құзыреті шегінде ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің Қазақстан Республикасында ратификацияланған халықаралық шарттарын орындау саласында мемлекеттік қазынашылық органдарының қызметін үйлестіруді жүзеге асыру;";
66) бюджет заңнамасы нормаларының сақталуы мәселелері бойынша мемлекеттік қазынашылық органдарға тексерулер жүзеге асыру, сондай-ақ өздеріне белгіленген тәртіппен жүктелген функцияларды тиісінше орындауына бақылауды жүзеге асыру;";
72) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"72) тапсырыс беруші ұсынған сатып алуға арналған өтінім негізінде конкурстық (аукциондық) құжаттаманы бірыңғай ұйымдастырушының бекітуі;";
78) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"78) мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың тізілімін жүргізу, оның ішінде "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әлеуетті өнім берушілерді мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылар деп тану туралы шешімдер қабылдау;";
81) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"81) мемлекеттік сатып алу порталында әлеуетті өнім берушілердің жұмыс тәжірибесінің тізілімін қалыптастыруды және жүргізуді жүзеге асыру;";
87) тармақша алынып тасталсын;
92) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"92) түсімдердің және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарында көзделген көлемде төлемдерді қолма-қол ақшамен қамтамасыз ету үшін қажетті шаралар қабылдау;
мынадай мазмұндағы 93), 94), 95), 96), 97), 98), 99) және 100) тармақшалармен толықтырылсын:
"93) мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы келіп түсетін әлеуетті өнім берушілердің мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушының әрекетіне (әрекетсіздігіне), шешіміне шағымдарын, егер олардың әрекеттері (әрекетсіздігі) әлеуетті өнім берушінің құқықтарын және заңды мүдделерін бұзса қарауды жүзеге асыру;
94) қазынашылық мониторингінің нәтижелерін жариялау;
95) бірыңғай қазынашылық шоттағы ақша қалдығына күнделікті сыйақыларды республикалық бюджеттің кірісіне есептеу;
96) сыйақы алу мақсатында уақытша бос бюджет қаражатын Ұлттық пошта операторының және (немесе) екінші деңгейлі банктердің депозиттерінде және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің басқа да қаржы құралдарында орналастыруды келісу;
97) Қазақстан Республикасы Ұлттық банкінің, Ұлттық пошта операторының депозиттерінде және (немесе) екінші деңгейдегі банктерде орналастырылған уақытша бос бюджет ақшасы бойынша талдамалық есепке алуды жүргізу;

98) осуществление казначейского мониторинга в ходе осуществления текущего контроля в соответствии со статьей 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
99) принятие мер по противодействию теневой экономике;
100) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.".
перечень республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
3. Комитету государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 октября 2025 года № 565
Перечень республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Атбасарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

98) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 110-бабына сәйкес ағымдағы бақылауды жүзеге асыру барысында қазынашылық мониторингті жүзеге асыру;
99) көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөнінде шараларды қабылдау;
100) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.".
2. Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері – аумақтық органдарының тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2025 жылғы 3 қазандағы
№ 565 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері органдарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аршалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Астрахан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Атбасар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

6. Буландинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Зерендинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Управление государственного казначейства района Биржан сал Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Ерейментауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Егиндыкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Есильское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Жаксинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Жаркаинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Коргалжинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Управление государственного казначейства по городу Косшы Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Сандыктауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Степногорское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бұланды аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Зеренді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Біржан сал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ерейментау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Егіндікөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Есіл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жақсы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жарқайың аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қорғалжын аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қосшы қаласы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сандықтау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Степногорск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

18. Шортандинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Бурабайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Целиноградское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Департамент государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Алгинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Айтекебийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Байганинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Иргизское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Каргалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Мугалжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Мартукское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Темирское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шортанды аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бурабай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Целиноград аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алға аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Әйтеке би аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байғанин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ырғыз аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарғалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мұғалжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мәртөк аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Темір аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

30. Уилское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Хромтауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Хобдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Шалкарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Департамент государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Балхашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
36. Енбекшиказахское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Илийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Карасайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Кегенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Талгарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Уйгурское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ойыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Хромтау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қобда аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шалқар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Балқаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Іле аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарасай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кеген аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Талғар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұйғыр аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

43. Райымбекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Управление государственного казначейства по городу Алатау Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Департамент государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Жылыойское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Индерское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Исатайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Кызылкогинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Курмангазинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Макатское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Махамбетское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Департамент государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Глубоковское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Зайсанское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Райымбек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алатау қаласы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жылыой аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Индер аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Исатай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қызылқоға аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Құрманғазы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақат аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Махамбет аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Глубокое аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Зайсан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

56. Управление государственного казначейства города Алтай Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Катон-Карагайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Управление государственного казначейства по району Самар Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;
59. Курчумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Риддерское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Тарбагатайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Уланское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Шемонаихинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Управление государственного казначейства по району Үлкен Нарын Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Управление государственного казначейства по району Марқакөл Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Департамент государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Байзакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алтай қаласының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Катонқарағай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Самар ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Күршім аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Риддер қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тарбағатай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұлан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шемонаиха аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Үлкен Нарын ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Марқакөл ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байзақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

68. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Жуалынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Кордайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
71. Управление государственного казначейства района имени Турара Рыскулова Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Меркенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Мойынкумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Сарысуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Таласское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Шуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Департамент государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Акжаикское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Бурлинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жуалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қордай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тұрар Рысқұлов атындағы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Меркі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мойынқұм аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарысу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Талас аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақжайық аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бөрлі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

80. Жангалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Жанибекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Управление государственного казначейства района Бәйтерек Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Каратобинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Казталовское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Сырымское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Таскалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Теректинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Бокейординское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Чингирлауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Департамент государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Абайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңақала аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жәнібек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бәйтерек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаратөбе аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Казталов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сырым аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тасқала аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Теректі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бөкей ордасы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шыңғырлау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Абай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

92. Актогайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Балхашское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Бухар-Жырауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Каркаралинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Нуринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Осакаровское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Приозерское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Саранское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Темиртауское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Шахтинское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Шетское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
103. Департамент государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бұқар жырау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарқаралы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Нұра аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Осакаров аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Приозерск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Саран қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Теміртау қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шахтинск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шет аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.

104. Аральское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Байконырское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Жалагашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Жанакорганское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Казалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Кармакшинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Сырдарьинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Шиелийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Департамент государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Алтынсаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Амангельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Аркалыкское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байқоңыр қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жалағаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңақорған аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қазалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қармақшы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сырдария аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шиелі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алтынсарин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Амангелді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арқалық қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

116. Аулиекольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Денисовское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Жангельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Житикаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Камыстинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Карабалыкское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Карасуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Костанайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Лисаковское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Мендыгаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Наурзумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Рудненское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Әулиекөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Денисов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жангелдин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жітіқара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қамысты аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарабалық аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарасу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қостанай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Лисаков қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Меңдіқара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Наурызым аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Рудный қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

128. Сарыкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Управление государственного казначейства района Беимбета Майлина Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Узынкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Федоровское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Департамент государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
133. Бейнеуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Жанаозенское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Каракиянское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Мангистауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Мунайлинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Тупкараганское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Департамент государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Аксуское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарыкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бейімбет Майлин ауданының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұзынкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Федоров аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бейнеу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңаөзен қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарақия аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Маңғыстау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мұнайлы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түпқараған аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсу қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

141. Актогайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Баянаульское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Железинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Иртышское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
145. Управление государственного казначейства района Тереңкөл Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Управление государственного казначейства района Аққулы Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Майское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Павлодарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Успенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Щербактинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Экибастузское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Департамент государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Баянауыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Железин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ертіс аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тереңкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аққулы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Май аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Павлодар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Успен аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шарбақты аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Екібастұз қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.

153. Акжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Аккайынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Айыртауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Управление государственного казначейства района Магжана Жумабаева Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Есильское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Кызылжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Мамлютское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Управление государственного казначейства района имени Шал акына Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Тимирязевское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Тайыншинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Уалихановское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аққайың аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Айыртау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Есіл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қызылжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мамлют аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шал ақын атындағы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тимирязев аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тайынша аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Уәлиханов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

165. Управление государственного казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Департамент государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Департамент государственного казначейства по городу Шымкенту Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Арысское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Байдибекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Казыгуртское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Кентауское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Жетысайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Ордабасынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Отрарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Сайрамское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Сарыагашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Созакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арыс қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бәйдібек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қазығұрт аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кентау қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жетісай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ордабасы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Отырар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сайрам аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарыағаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Созақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

178. Толебийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Туркестанское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Тюлкубасское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
181. Шардаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Мактааральское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Келесское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Управление государственного казначейства по району Сауран Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Департамент государственного казначейства по городу Алматы Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Департамент государственного казначейства по городу Астане Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Департамент государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Алакольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Аксуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Каратальское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Төлеби аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түркістан қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түлкібас аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шардара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақтаарал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Келес аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сауран ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Көксу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

191. Кербулакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Коксуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Панфиловское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Сарканское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Ескельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Текелийское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Департамент государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Абайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Аягозское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Бескарагайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Бородулихинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Жарминское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Кокпектинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарқан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Текелі қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Абай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аягөз аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жарма аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсуат ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

204. Курчатовское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Управление государственного казначейства по району Ақсуат Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Урджарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
207. Управление государственного казначейства по району Мақаншы Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Департамент государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Жанааркинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Каражалское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Сатпаевское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
212. Улытауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
________________________________________

204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Үржар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақаншы ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
______________________________________________