О внесении изменений и дополнений в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент от 17 июня 2025 года № 1
Аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному решению:
Избирательный участок № 213 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: жилой массив Қайнарбұлақ, 859, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 125" Управления образования города Шымкент.
Границы: ПК "Казхиммонтаж-42", "Шымкентмелиорация", "Цементник", "Дружба", "Новостройка", "Мичурин", "Автомобилист", "ПК Монтажник", "Труженик", "Связист", "Транспортник" дачного массива Қайнарбұлақ.
Дома без номеров улиц Топар, Өлке, Тасбұлак, Кызылтау, Бакты, Ақшеңгелді, Өндіріс и Карагай жилого массива Қайнарбұлақ.";
Избирательный участок № 344 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: дачный массив Қайнар - бұлақ, без номера, здание ТОО "Ясли сад "Даниял".
Границы: дома без номеров улиц Бастөбе, Алғыр, Бургансу, Д. Ракышева, Шокпартас, Шилысай, Кызылбулак, Каражар, Алшалы, Еркесылкым, К. Акышева, Татикара жырау, Ш. Смаканулы, Үмбетей жырау, С. Зиманова, К. Салыкова, Бозторгай, Көкше, Акторе и Беларык.";
Избирательный участок № 345 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: дачный массив Қайнарбұлақ, без номера, здание ТОО "Ясли сад "Аяла-Нур".
Границы: ПК "Восход", "Мелиоратор-1", "Строитель", "Дорожник", "Эластик", "Светлячок", "Виктория МЖК", "Прессы", "Василек", "Карданик".";
Избирательный участок № 109 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: улица Майлы қожа, 34, здание ГККП "Ясли-сад №95 "Алтын дән" Управления образования города Шымкент.
Границы: проспект Тауке хана, четная сторона 80-100, улица Ж. Адырбекова, 3, 3а, 5, 5/1, 7, 9б, 11, 13, 13/1, 29, 31, 33, 33а, 33/1, 33/2, 45, улица Майлы қожа, 17, 18, 20, 20/1, 21, 26/1, 26/1а, 41, 41/1, 43/1, улица Т. Орынбаева, 2, 6, 8а, 9, 9/1, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 16, 21а, 23, 30, 41а, улица Ж. Ташенова, 4/1, 4/1б, 4г, 6, 6а/2, 8, 10, 12/1, 14, 16, улица Түркістан, 21, 23, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 43, 43/2, 44, 44а, 46, 48, 50, 52/1, 85/1, 89, 91, 95, 103, 105, 109У, улица И. Есенберлина, 1а, 1б, 39а, 39б, 41, 43, 45, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 61, 63, 65, 65/1, 67, проезд Балхаш, 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/2, 5, 7, 9, 11/1, 11/2.";
Избирательный участок № 129 изложить в новой редакции:

"Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 маусымдағы № 1 шешiмi
Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1 - қосымшада:
№ 213 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қайнарбұлақ тұрғын алабы, 859, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 125 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қайнар-бұлақ саяжайының "Казхиммонтаж-42", "Шымкентмелиорация", "Цементник", "Дружба", "Жаңақұрылыс", "Мичурин", "Автомобилист", "ПК Монтажник", "Труженик", "Связист", "Транспортник" ӨК.
Қайнарбұлақ тұрғын алабының Топар, Өлке, Тасбұлақ, Қызылтау, Бақты, Ақшеңгелді, Өндіріс және Қарағай көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 344 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, "Даниял" бөбекжай бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Бастөбе, Алғыр, Бұрғансу, Д. Рақышев, Шоқпартас, Шилісай, Қызылбұлақ, Қаражар, Алшалы, Еркесылқым, К. Ақышев, Тәтіқара жырау, Ш. Смақанұлы, Үмбетей жырау, С. Зиманов, К. Салықов, Бозторғай, Көкше, Ақтөре және Беларық көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 345 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қайнарбұлақ саяжайы, нөмірсіз, "Аяла-Нұр" бөбекжай бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: "Восход", "Мелиоратор-1", "Строитель", "Дорожник", "Эластик", "Светлячок", "Виктория МЖК", "Прессы", "Василек", "Карданик" ӨК.";
№ 109 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Майлы қожа көшесі, 34, Шымкент қаласы білім басқармасының "№95 "Алтын дән" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Тәуке хан даңғылы, жұп жағы 80-100, Ж. Адырбеков көшесі, 3, 3а, 5, 5/1, 7, 9б, 11, 13, 13/1, 29, 31, 33, 33а, 33/1, 33/2, 45, Майлы қожа көшесі, 17, 18, 20, 20/1, 21, 26/1, 26/1а, 41, 41/1, 43/1, Т. Орынбаев көшесі, 2, 6, 8а, 9, 9/1, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 16, 21а, 23, 30, 41а, Ж. Тәшенов көшесі, 4/1, 4/1б, 4г, 6, 6а/2, 8, 10, 12/1, 14, 16, Түркістан көшесі, 21, 23, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 43, 43/2, 44, 44а, 46, 48, 50, 52/1, 85/1, 89, 91, 95, 103, 105, 109У, І. Есенберлин көшесі, 1а, 1б, 39а, 39б, 41, 43, 45, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 61, 63, 65, 65/1, 67, Балхаш өткелі, 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/2, 5, 7, 9, 11/1, 11/2.";
№ 129 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:

"Месторасположение: микрорайон Сауле, улица Абая, 4, здание КГУ "Основная средняя школа № 76 имени Рысбека Мырзашева" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Жабаева, нечетная сторона и дома без номеров, улицы Ак мешит, Ақкеніш, Балтакол, Жаңатас, Кайынды, Калдыкол, Костобе, Отырартөбе, Сарыкамыс, Тараз, Тойтобе, Тұмарлы, Алтынқыран.";
Избирательный участок № 131 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Сауле, улица Жанабазар, 1/2, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 129" Управления образования города Шымкент.
Границы: улицы Жанабазар, Серпин, Маркакол полностью, Военный городок, частные дома 1-24 и многоэтажные жилые дома 41, 42, 43, 44.";
Избирательный участок № 300 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: улица Кенесарина, 23/20, здание ТОО "Медицинский центр "Эскулап-Vita".
Границы: улица И. Тайманулы, 79, 81, 81а, улица Б. Саттарханова, четная сторона 156-164, 7-улица, 1-20, улица Қазығұрт, нечетная сторона 1-19 и четная сторона 2-18, улица Нарқобыз, нечетная сторона 1-15 и четная сторона 2-16, улицы Акдала, Акмола, Акмылтык, Алып ана, Байтобе, Балдаурен, Белагаш, Ғани Мұратбаев, Жанакент, Коксай, Киелисай, Кумисти, Каржантау, Кырыккыз, Маякум, Үшагаш, Шалкар, Капшагай, Қос Тұра, Қызылтау, Таусамалы полностью.";
Избирательный участок № 305 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: улица Аксемсер, 35, здание ГККП "Ясли-сад № 35 "Сауле" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Жабаева, четная сторона и дома без номеров, улица Нарқобыз, нечетная сторона 17-29 и четная сторона 18-28, улицы Аксемсер, Боген, Дәулет, Зерде, Алтынқыран, Жеңістің 50 жылдығы, Қазығұрт и тупик Қазығұрт полностью.";
Избирательный участок № 141 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: 17 микрорайон, улица Ж. Шаяхметова, 1, здание КГУ "Государственный специальный (коррекционный) ясли сад № 33 "Акбота" Управления образования города Шымкент (для детей тяжелыми и более легкими нарушениями зрения)".
Границы: 17 микрорайон, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16в, 21в, улица Д. Еримбетова, 2.";
Избирательный участок № 143 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: 16 микрорайон, 11/2, здание КГУ "Государственный специальный (коррекционный) детский сад № 32 "Еркін" Управления образования города Шымкент (для детей с тяжелыми и более легкими нарушениями речи).
Границы: 17 микрорайон, 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 26/5, 27.";
Избирательный участок № 146 изложить в новой редакции:

"Орналасқан жері: Сәуле шағынауданы, Абай көшесі, 4, Шымкент қаласы білім басқармасының "Рысбек Мырзашев атындағы № 76 негізгі орта мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ж. Жабаев көшесі, тақ жағы және нөмірсіз үйлер, Ақ мешіт, Ақкеніш, Балтакөл, Жаңатас, Қайыңды, Қалдыкөл, Қостөбе, Отырартөбе, Сарықамыс, Тараз, Тойтөбе, Тұмарлы, Алтынқыран көшелері.";
№ 131 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Сәуле шағынауданы, Жаңабазар көшесі, 1/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 129 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жаңабазар, Серпін, Марқакөл көшелері толығымен, Әскери қалашық, жеке үйлер 1-24 және көпқабатты тұрғын үйлер 41, 42, 43, 44.";
№ 300 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Кенесарин көшесі, 23/20, "Эскулап-Vita" медициналық орталығы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: И. Тайманұлы көшесі, 79, 81, 81а, Б. Саттарханов көшесі, жұп жағы 156-164, 7-көше, 1-20, Қазығұрт көшесі, тақ жағы 1-19 және жұп жағы 2-18, Нарқобыз көшесі, тақ жағы 1-15 және жұп жағы 2-16, Ақдала, Ақмола, Ақмылтық, Алып ана, Байтөбе, Балдәурен, Белағаш, Ғани Мұратбаев, Жаңакент, Көксай, Киелісай, Күмісті, Қаржантау, Қырыққыз, Маяқұм, Үшағаш, Шалқар, Қапшағай, Қос Тұра, Қызылтау, Таусамалы көшелері толығымен.";
№ 305 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Ақсемсер көшесі, 35, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 35 "Сәуле" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Ж. Жабаев көшесі, жұп жағы және нөмірсіз үйлер, Нарқобыз көшесі, тақ жағы 17-29 және жұп жағы 18-28, Ақсемсер, Бөген, Дәулет, Зерде, Алтынқыран, Жеңістің 50 жылдығы, Қазығұрт көшелері және Қазығұрт тұйығы толығымен.";
№ 141 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: 17 шағынауданы, Ж. Шаяхметов көшесі, 1, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мемлекеттік арнаулы (коррекциялық) № 33 "Ақбота" балабақшасы" (көз көру функциялары ауыр және жеңіл бұзылған балаларға арналған)" КММ ғимараты.
Шекарасы: 17 шағынауданы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16в, 21в, Д. Ерімбетов көшесі, 2.";
№ 143 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: 16 шағынауданы, 11/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "Мемлекеттік арнаулы (коррекциялық) № 32 "Еркін" балабақшасы (сөйлеу функциялары ауыр және жеңіл бұзылған балаларға арналған)" КММ ғимараты.
Шекарасы: 17 шағынауданы, 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 26/5, 27.";
№ 146 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:

"Месторасположение: микрорайон Сайрам, 86/2, здание КГУ "Школа-гимназия № 65 имени Ы. Алтынсарина" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Сайрам, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, 38а, улица Д. Еримбетова, 24, 27/5, 27/6, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/6, 30, 30а, 32, 32а, 32б, 33, 34а, 34а/1, 36, 38, улица Т. Рыскулова, 15, 22/1, 22/2, 28Б/1, 41/4, 45, улица Ж. Шаяхметова, 3/2, 3/3, 5а, 5а/1, 5а/2, 5/3, 5/4, 7Б, 15.";
Избирательный участок № 130 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: жилой массив Бадам, улица К. Турсынбаева, № 1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №84 имени Циолковского" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица А. Кенесарина нечетная сторона 1-85, от поворота улицы Сауле до улицы К. Турсынбайулы, улицы Кажымукан, Б. Бейсекбаева Имандылык, Молдир булак, Сауле, Абая, Асыл мура, Уйымшыл, Гажайып, Айколь, С. Нурашбекова, Карабастау, О. Ермекова полностью, дома без номеров тупика Сауле жилого массива Бадам.";
Избирательный участок № 153 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Киикоты, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №150" Управления образования города Шымкент.
Границы: начиная от пересечения проспекта Жибек жолы и улицы Е. Спатаева, по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Айдын, далее по правой стороне улицы Айдын до улицы Е. Спатаева вдоль железной дороги, далее по улице Е. Спатаева до проспекта Жибек жолы.
Улицы Алтын кум, Нур, Алаш, Тамаша, Актогай, Кокозек, Тулпар, Кунгей, Д. Сарсенбаева, Киикоты, Коккол, Аксарай, Балбулак, Зангар, Майбулак, Е. Спатаева, Улар, Едил, Кызылшокы, Кызылшелек, Кызылкениш, Таниркурт, Косбогет микрорайона Улагат.";
Избирательный участок № 154 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Киикоты, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 150" Управления образования города Шымкент.
Границы: начиная от пересечения проспекта Жибек жолы и улицы Айдын, далее по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Абзал, далее по правой стороне улицы Абзал до улицы Машат, через улицы Машат до улицы Е. Спатаева, вдоль улицы Е. Спатаева до улицы Айдын, далее по левой стороне улицы Айдын до проспекта Жибек жолы.
Улицы Баянды, Аксарай, Кызылкенши, Кышбогет, Кокозек, Жетитобе, Жалгызжиде, Акбулак, Косуйенки, Косшокы, Кызгалдак, Айжарык, Абзал, Мейрамтобе, Кошкорган, Бурабай, Машат, Е.Спатаева микрорайона Улагат.";
Избирательный участок № 179 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: улица Акназар хана, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 2 имени А. Бокейханова" Управления образования города Шымкент.

"Орналасқан жері: Сайрам шағынауданы, 86/2, Шымкент қаласы білім басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы № 65 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Сайрам шағынауданы, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, 38а, Д. Ерімбетов көшесі 24, 27/5, 27/6, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 28/6, 30, 30а, 32, 32а, 32б, 33, 34а, 34а/1, 36, 38, Т. Рысқұлов көшесі, 15, 22/1, 22/2, 28Б/1, 41/4, 45, Ж. Шаяхметов көшесі, 3/2, 3/3, 5а, 5а/1, 5а/2, 5/3, 5/4, 7Б, 15.";
№ 130 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Бадам тұрғын алабы, К. Тұрсынбайұлы көшесі №1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Циолковский атындағы №84 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам тұрғын алабының Сәуле көшесі бұрылысынан К. Тұрсынбайұлы көшесіне дейін Ә. Кенесарин көшесінің тақ жағы 1-85, Қажымұқан, Б. Бейсекбаев, Имандылық, Мөлдір бұлақ, Сәуле, Абай, Асыл мұра, Ұйымшыл, Ғажайып, Айкөл, С. Нұрашбеков, Қарабастау, Ө. Ермеков көшелері толығымен, Сәуле тұйығының нөмірсіз үйлері.";
№ 153 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Киікоты көшесі, нөмірсіз үй, Шымкент қаласының білім басқармасының "№150 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Е. Спатаев көшесінің қиылысынан бастап, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Айдын көшесіне дейін, одан әрі Айдын көшесінің оң жағымен темір жолдың бойындағы А. Спатаев көшесіне дейін, одан әрі Е. Спатаев көшесімен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданының Алтын құм, Нұр, Алаш, Тамаша, Ақтоғай, Көкөзек, Тұлпар, Күнгей, Д. Сәрсенбаев, Киікоты, Көккөл, Ақсарай, Балбұлақ, Заңғар, Майбұлақ, Е. Спатаев, Ұлар, Еділ, Қызылшоқы, Қызылшілік, Қызылкенші, Тәңірқұрт, Қосбөгет көшелері.";
№ 154 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Киікоты көшесі, нөмірсіз үй, Шымкент қаласының білім басқармасының "№150 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Айдын көшесінің қиылысынан бастап, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Абзал көшесіне дейін, одан әрі Абзал көшесінің оң жағымен Машат көшесіне дейін, Машат көшесі арқылы Е. Спатаев көшесіне дейін, Е. Спатаев көшесінің бойымен Айдын көшесіне дейін, Айдын көшесінің сол жағымен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданының Баянды, Ақсарай, Қызылкенші, Қышбөгет, Көкөзек, Жетітөбе, Жалғызжиде, Ақбұлақ, Қосүйенкі, Қосшоқы, Қызғалдақ, Айжарық, Абзал, Мейрамтөбе, Қошқорған, Бурабай, Машат, Е. Спатаев көшелері.";
№ 179 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Ақназар хан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "А. Бөкейханов атындағы №2 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Границы: улица Туркестанская четная сторона 234-276, улица Ж. Алдиярова нечетная сторона 99а, 99б-115, четная сторона 62, 64, 66, 66а, 68, улица В. Безделева четная сторона 4а-34, нечетная сторона 37-71, улица Казанкап акына 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана нечетная сторона многоэтажные дома 37, 39, 39а, 41, улица Елшибек батыра 6, 8, 10, 12, улица Койкелди батыра полностью, улица Алаколь нечетная сторона 15-25, четная сторона 8-20.";
Избирательный участок № 193 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: жилой массив Бадам, улица К. Турсынбайулы, № 1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №84 имени Циолковского" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица А. Кенесарина четная сторона 2-22 от улицы К. Турсынбайулы до жилого массива Карабастау, улица Устаздар 1-22, улица Парыз 1-13/2, улица Гаухартас 1-19, улица Бадам 1-14, улица Улыс 1-10, улица Шаттык 1-8, улица А. Маликова 1-55, улица Жасын 1-29, улица Несибе 1-20, Толағай 1-11, улица Замана 1-26, улица Шамшырак 1-9, улица Улан 1-14, улица Туран 1-24, улица Онеге 1-23, улица Жанару 1-15, улица Сарыарка 1-19, улица Учкудук 1-21, улица Керемет 1-9, улица Балауса 1-24, улица Улытау 1-14, улица Тогайлы 1-12, улица Аккайын 1-10, дома без номеров улицы Новостройки жилого массива Бадам.";
Избирательный участок № 197 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: жилой массив Карабастау, улица Ж. Камбарулы, без номера, здание КГУ "Школа - гимназия № 99" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Камбарулы нечетная сторона 1-169, улица Айсугир 1-178, улица Жастар 1-128, улица Оскемен 1-108, улица Тарбагатай 1-70 и дома без номеров улиц Аксуйрик, Жаксылык полностью жилого массива Карабастау.";
Избирательный участок № 198 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: жилой массив Карабастау, улица М. Жолдасова, без номера, здание КГУ "Школа-гимназия № 99" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Ж. Камбарулы четная сторона 2-138, улица Кайып ата 1-144, улица М. Жолдасова 1-54, улица Абая 1-47, улица Бойыт ата 1-77, улица К. Молдабекулы 1-65, дома без номеров улицы Атажар полностью жилого массива Карабастау.";
Избирательный участок № 223 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 79" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11 микрорайона Тұран, жилой комплекс "Кос тура", улицы Дәуір, Нарсай, Найзакескен, Ойқараған, Байғұлы, Омбы.";
Избирательный участок № 323 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 79" Управления образования города Шымкент.

Шекарасы: Түркістан көшесінің жұп жағы 234-276, Ж. Алдияров көшесінің тақ жағы 99а, 99б-115, жұп жағы 62, 64, 66, 66а, 68, В. Безделев көшесінің жұп жағы 4а-34, тақ жағы 37-71, Қазанқап ақын көшесі 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесінің тақ жағы 37, 39, 39а, 41 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесі 6, 8, 10, 12, Қойкелді батыр көшесі толығымен, Алакөл көшесінің тақ жағы 15-25, жұп жағы 8-20.";
№ 193 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Бадам тұрғын алабы, К. Тұрсынбайұлы көшесі №1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Циолковский атындағы №84 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бадам тұрғын алабының К. Тұрсынбайұлы көшесінен Қарабастау тұрғын алабына дейін Ә. Кенесарин көшесінің жұп жағы 2-22, Ұстаздар көшесі 1-22, Парыз көшесі 1-13/2, Гаухартас көшесі 1-19, Бадам көшесі 1-14, Ұлыс көшесі 1-10, Шаттық көшесі 1-8, А. Мәліков көшесі 1-55, Жасын көшесі 1-29, Несібе көшесі 1-20, Толағай көшесі 1-11, Замана көшесі 1-26, Шамшырақ көшесі 1-9, Ұлан көшесі 1-14, Тұран көшесі 1-24, Өнеге көшесі 1-23, Жаңару көшесі 1-15, Сарыарқа көшесі 1-19, Ұшқұдық көшесі 1-21, Керемет көшесі 1-9, Балауса көшесі 1-24, Ұлытау көшесі 1-14, Тоғайлы көшесі 1-12, Аққайың көшесі 1-10, Жаңақұрылыс көшесіндегі нөмірсіз үйлер толығымен.";
№ 197 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қарабастау тұрғын алабы, Ж. Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№99 мектеп - гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қарабастау тұрғын алабының Ж. Қамбарұлы көшесінің тақ жағы 1-169, Айсүгір көшесі 1-178, Жастар көшесі 1-128, Өскемен көшесі 1-108, Тарбағатай көшесі 1-70 және Ақсүйрік, Жақсылық көшелері толығымен.";
№ 198 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қарабастау тұрғын алабы, М. Жолдасов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№99 мектеп-гимназиясы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қарабастау тұрғын алабының Ж. Қамбарұлы көшесінің жұп жағы 2-138, Қайып ата көшесі 1-144, М. Жолдасов көшесі 1-54, Абай көшесі 1-47, Бойыт ата көшесі 1-77, Қ. Молдабекұлы көшесі 1-65, Атажар көшесі толығымен.";
№ 223 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Тұран шағынауданы нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 79 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тұран шағынауданының 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11 көп қабатты үйлері, "Қос тұра" тұрғын үй кешені, Дәуір, Нарсай, Найзакескен, Ойқараған, Байғұлы, Омбы көшелері.";
№ 323 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 79 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.

Границы: улицы Көкшоқы, Туркибасы, Б. Байжигитова, Дастан, Кыран, Өсиет, Сункар, Шырайлы (от проспекта Абылай хана до микрорайона Кайтпас), Тамды аруы, Алатау батыр, Үкілі Ыбырай (от проспекта Абылай хана до микрорайона Кайтпас), улицы без наименования 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 микроройона Тұран.";
Избирательный участок № 327 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание ТОО "ZIYATKER TURAN".
Границы: улица Сүмбе, многоэтажные дома 359, 359/1, 359/2, 359/3, 359/4, 359/5, 359/6, 359/7, 359/8, 359/9, 359/10, 359/11, 359/13, 359/14, 359/16, 359/17, 359/18, 359/26, 359/27, 359/28, 359/29,359/30, 359/31, 359/34, 359/36, 359/38, 359/40, 359/45.";
Избирательный участок № 337 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание ТОО "ZIYATKER TURAN".
Границы: жилые комплексы "Адия", "Адия-2", "JAS OTAU Turan", улица Күйші Мәмен.";
Избирательный участок № 67 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: 283 квартал, дом 2561/1, ГККП "Ясли-сад № 36 "Ерке-наз" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Шаштобе, 1-40, улица Егизтобе, 1-63, улица Аккыстау, 1-78, улица Косқорган, 1-27, улица Акбата, 1-21, проезд Акбата, 1-16, улица Карашыганак, 1-70, улица Кулантобе, 1-67, улица Кииктау, 1-53, улица Алтынды, 1-30, улица Айшыкты, нечетная сторона 1-99, улица Ашысай, 1-21, улица Күмистикол, 1-24, улица Аулиекол, 1-58, проезд Аулиекол, улицы Акжазык, Мысыр, Егизкара, Балгынсай микрорайона Курсай.
В участок входит микрорайон Агрофирма-Карасу полностью.";
Избирательный участок № 68 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Қазығұрт, улица Қ. Мәмешова, 58/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 49" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица А. Бекболатова, 65-215, улица К. Мамешова, 1-88, улица Узынагаш, 1-76, улица Алтынасар 1-66, улица Кайнарлы, 1-70, улица Зайсан, 1-76, улица Танбалы тас, 1-74, улица Косарал, 1-69, улица Шенбертал, 1-62, улица Жезди, 1-24, улица Жетижар, 1-100, улица Нурорда, 1-65, улица Танатар, 1-48, улица Алтынды, 1-67, улица Кармакшы, 1-40, улица Карнак, 1-31, проезд Отырар, улица Турбат, 1-41, улица Озкент 1-22, улица Тастыкол, 1-30, улица Жаркайын, 1-19, Танатар 1-й тупик, 1-21, Танатар 2-й тупик, 1-21, Танатар 3-й тупик, 1-19, Танатар 4-й тупик, 1-11, Танатар 5-й тупик, 1-5, улица Акалтын, 1-67, улица Ханшатыр, 1-56, улица Саргау, 1-59, улицы Желторангы, Жайылма, Курозек, Алажиде, Байшагыл, Коржынтау, Актумсык, Акастык тауы, Когал, Кызылкемер, Адыр, Аманбоктер, Кумтоган, Унгиртас, Уябасар, Алтын-Саян.";
Избирательный участок № 69 изложить в новой редакции:

Шекарасы: Тұран шағынауданының Көкшоқы, Түркібасы, Б. Бәйжігітов, Дастан, Қыран, Өсиет, Сұңқар, Шырайлы (Абылай хан даңғылынан Қайтпас шағынауданына дейін), Тамды аруы, Алатау батыр, Үкілі Ыбырай көшелері (Абылай хан даңғылынан Қайтпас шағынауданына дейін), атауы жоқ 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 көшелері.";
№ 327 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, "ZIYATKER TURAN" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Сүмбе көшесі, 359, 359/1, 359/2, 359/3, 359/4, 359/5, 359/6, 359/7, 359/8, 359/9, 359/10, 359/11, 359/13, 359/14, 359/16, 359/17, 359/18, 359/26, 359/27, 359/28, 359/29, 359/30, 359/31, 359/34, 359/36, 359/38, 359/40, 359/45, көп қабатты үйлері.";
№ 337 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, "ZIYATKER TURAN" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: "Адия", "Адия-2", "JAS OTAU Turan" тұрғын үй кешендері, Күйші Мәмен көшесі.";
№ 67 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: 283 орам, 2561/1 үй, "Шымкент қаласының білім басқармасының № 36 "Ерке-наз" бөбекжай-бақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Құрсай шағынауданының Шаштөбе көшесі, 1-40, Егізтөбе көшесі, 1-63, Аққыстау көшесі, 1-78, Қосқорған көшесі, 1-27, Ақбата көшесі, 1-21, Ақбата өткелі, 1-16, Қарашығанақ көшесі, 1-70, Құлантөбе көшесі, 1-67, Киіктау көшесі, 1-53, Алтынды көшесі, 1-30, Айшықты көшесі, тақ жағы 1-99, Ащысай көшесі, 1-21, Күмістікөл көшесі 1-24, Әулиекөл көшесі, 1-58, Әулиекөл өткелі, Ақжазық, Мысыр, Егізқара, Балғынсай көшелері.
Агрофирма-Қарасу шағынауданы толығымен кіреді.";
№ 68 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Қ. Мәмешов көшесі, 58/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ә. Бекболатов көшесі, 65-215, Қ. Мәмешов көшесі, 1-88, Ұзынағаш көшесі, 1-76, Алтынасар көшесі, 1-66, Қайнарлы көшесі, 1-70, Зайсан көшесі, 1-76, Таңбалы тас көшесі, 1-74, Қосарал көшесі, 1-69, Шеңбертал көшесі, 1-62, Жезді көшесі, 1-24, Жетіжар көшесі, 1-100, Нұрорда көшесі, 1-65, Таңатар көшесі, 1-48, Алтынды көшесі, 1-67, Қармақшы көшесі, 1-40, Қарнақ көшесі, 1-31, Отырар өткелі, Тұрбат көшесі, 1-41, Өзкент көшесі, 1-22, Тастыкөл көшесі, 1-30, Жарқайың көшесі, 1-19, Таңатар 1-тұйық, 1-21, Таңатар 2-тұйық, 1-21, Таңатар 3-тұйық, 1-19, Таңатар 4-тұйық, 1-11, Таңатар 5-тұйық, 1-5, Ақалтын көшесі, 1-67, Ханшатыр көшесі, 1-56, Сарғау көшесі, 1-59, Желтораңғы, Жайылма, Құрөзек, Алажиде, Байшағыл, Қоржынтау, Ақтұмсық, Ақастық тау, Көгал, Қызылкемер, Адыр, Аманбөктер, Құмтоған, Үңгіртас, Ұябасар, Алтай-Саян көшелері.";
№ 69 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:

"Месторасположение: микрорайон Қазығұрт, улица Н. Оңдасынова, 86, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа "Казыгурт № 66" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Арыстанбаб, 61-165, улица Космекен, 1-162, улица Қ. Жандарбекова, 132-190, улица Ордабасы-1, 1-48, улица Жартас, 1-70, улица Қарақат, 1-34, улица А. Жубанова, 1-158, улица Талдыкол 1-157, улица Жана арна, 1-323, улица Байканур.";
Избирательный участок № 71 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Ақжар, 110/3, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 86" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Акжар-2, улица Баянауыл, 90-205, улица М. Габдуллина, 87-107, улица М. Толебаева, 89-110, улица Кызылкум, 74-111, улица Бакытты, 46-80, улица С. Муканова, 43-144, улица Г. Мусрепова, 82-141, улица Орал, 81-138, улица Богенбай батыр, 83-137, улица Биржан сал, 21-73, улица К. Жандарбекова, 1-64, улица Узынарык, тупики Сулутобе, Алмалы, Аршалы.";
Избирательный участок № 294 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Қ. Мәмешова, без номера дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 49" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Казыгурт, улица Аулие ата, 1-170, улица Нурлы, 1-143, проезд Макталы , улица Саулетши, 1-140, улица Бухар, 1-142, улица Жулдыз, 1-124, улица О. Мауленова, 1-60 и дома без номеров улицы Айшыкты, улица А. Бекболатова, 1-64, улица Алтынкурек, 1-173, улица Сарыбел, 1-51, улица К. Мамешова, 1-88, улица Акозек, 1-72, улица Баршынкент, 1-20, улица Емен, 1-14, улица Молдиртас, улица Бозтоган, улица Жылысай, 1-150, улица Ашысай, улица З. Сатканбайулы, 1-82, улица Кулантобе, 1-68, улица Атакорган, 1-76, улица Алтынды, 1-29, улица Ойсылкара, улица Мамыргул, улица Кокпар тобе, улица Саудакент, улица Саудакент-1, улица Кожатогай, 1-22, улица Белкарагай, улица Қостерек, 1-73, Қостерек 1-й тупик, Қостерек 2-й тупик, улица Бабакорган, 1-61, улица Шорнак, 1-69, улица Актүйесай, 1-73, улица Белбулак, 1-54.";
Избирательный участок № 297 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Н. Оңдасынов, 86, корпус "Б" КГУ "Общеобразовательная средняя школа "Қазығұрт № 66" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Казыгурт: улица Орал, 1-79, улица Богенбай батыр, 1-81, улица Биржан сал, 1-21, улица Ш. Айманова, 1-73, улица Каратас-1, 1-77, улица Талгар, 1-58, улица Кызылжар, 1-72,, улица Шуакты, 1-91, улица Жанабазар, 1-84, улица Ш. Уалиханова, 1-59, улица Ордабасы-1, 49-115, улица Акан сери, 1-44, улица С. Торайгырова, 1-42, улица Жастар, 1-36, улица Н. Ондасынова, 37-126, улица Сураншы батыр, 1-67, улица Акмешит, 1-81, улица Караспан, 1-88, улица К. Жандарбекова, 1-137.";
Аль-Фарабийский район дополнить вновь образованными избирательными участками:
"Избирательный участок № 346

"Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Н. Оңдасынов көшесі, 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 66 Қазығұрт" жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Арыстан баб көшесі, 61-165, Қосмекен көшесі, 1-162, Қ. Жандарбеков көшесі, 132-190, Ордабасы-1 көшесі, 1-48, Жартас көшесі, 1-70, Қарақат көшесі, 1-34, А. Жұбанов көшесі, 1-158, Талдыкөл көшесі, 1-157, Жаңа арна көшесі, 1-323, Байқоңыр көшесі.";
№ 71 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Ақжар көшесі, 110/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 86 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Ақжар-2 көшесі, Баян ауыл көшесі, 90-205, М. Ғабдуллин көшесі, 87-107, М. Төлебаев көшесі, 89-110, Қызылқұм көшесі, 74-111, Бақытты көшесі, 46-80, С. Мұқанов көшесі, 43-144, Ғ. Мүсірепов көшесі, 82-141, Орал көшесі, 81-138, Бөгенбай батыр көшесі, 83-137, Біржан сал көшесі, 21-73, Қ. Жандарбеков көшесі, 1-64, Ұзынарық көшесі, Сұлутөбе, Алмалы, Аршалы тұйықтары.";
№ 294 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Қ. Мәмешов көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Қазығұрт шағынауданы, Әулие ата көшесі, 1-170, Нұрлы көшесі, 1-143, Мақталы өткелі, Сәулетші көшесі, 1-140, Бұхар көшесі, 1-142, Жұлдыз көшесі, 1-124, О. Мәуленов көшесі, 1-60, Айшықты көшесі, Ә. Бекболатов көшесі, 1-64, Алтынкүрек көшесі, 1-173, Сарыбел көшесі, 1-51, Қ. Мамешов көшесі, 1-88, Ақөзек көшесі, 1-72, Баршынкент көшесі, 1-20, Емен көшесі, 1-14, Мөлдіртас көшесі, Бозтоған көшесі, Жылысай көшесі, 1-150, Ащысай көшесі, З. Сатқанбайұлы көшесі, 1-82, Құлантөбе көшесі, 1-68, Атақорған көшесі, 1-76, Алтынды көшесі, 1-29, Ойсылқара көшесі, Мамыргүл көшесі, Көкпар төбе көшесі, Саудакент көшесі, Саудакент-1 көшесі, Қожатоғай көшесі, 1-22, Белқарағай көшесі, Қостерек көшесі, 1-73, Қостерек 1-тұйық көше, Қостерек 2-тұйық, Бабақорған көшесі, 1-61, Шорнақ көшесі, 1-69, Ақтүйесай көшесі, 1-73, Белбұлақ көшесі, 1-54.";
№ 297 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Н. Оңдасынов көшесі, 86, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 66 Қазығұрт жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" ғимараты.
Шекарасы: Қазығұрт шағынауданының Орал көшесі, 1-79, Бөгенбай батыр көшесі, 1-81, Біржан сал көшесі, 1-21, Ш. Айманов көшесі, 1-73, Қаратас-1 көшесі, 1-77, Талғар көшесі, 1-58, Қызылжар көшесі, 1-72, Шуақты көшесі, 1-91, Жаңабазар көшесі, 1-84, Ш. Уәлиханов көшесі, 1-59, Ордабасы-1 көшесі 49-115, Ақан сері көшесі, 1-44, С. Торайғыров көшесі, 1-42, Жастар көшесі, 1-36, Н. Оңдасынов көшесі, 37-126, Сұраншы батыр көшесі, 1-67, Ақмешіт көшесі, 1-81, Қараспан көшесі, 1-88, Қ. Жандарбеков көшесі, 1-137.".
Әл-Фараби ауданы жаңадан ашылған сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 346 сайлау учаскесі

Месторасположение: микрорайон Тараз, улица Т. Рыскулова, 27/2, здание Учреждения "Региональный Инновационный университет".
Границы: Д.Еримбетова, 6, 28/4, 28/8, 28/9, 33/1, 67, 80/1, 81, 116а, 170, 178, 178/1, 180, 181, улица Т.Рыскулова, 2/12, 25/1, 33, 33б, С.Байтерекова 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, улицы Байтерек и Парасат, улица Айша биби, нечетная сторона 1-25а и четная сторона 2-26, улица А.Мырзакожаева, нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-22 и 40, 41, 42, улица Жетису, нечетная сторона 1-19 ичетная сторона 2-20, улица Шанырак, нечетная сторона 1-17/1 и четная сторона 2-20, улица Оркениет, нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-24 и 99а, улица Таншолпан, нечетная сторона 1-27 и четная сторона 2-16.
Избирательный участок № 347
Месторасположение: микрорайон Береке, 276-й квартал, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 148" Управления образования города Шымкент.
Границы: микрорайон Береке, улицы Ақжайқын, Ақжарма, Байөлке, Дария, Елмұра, Жалаулы, Жаңғыру, Жаншуақ, Жарқын, Жетіқоңыр, Ғаламат, Күмісқорған, Қазата, Қарағанды, Қызылтас, Маржансу, Несібелі, Нұршашу, Ортабұлақ, Таңшуақ полностью и улицы без названия 276-го квартала.
Избирательный участок № 348
Месторасположение: улица Ж. Алдиярова, 60, здание ГКП ПХВ "Городской родильный дом" Управления здравоохранения города Шымкента.
Границы: Городской родильный дом.";
район Еңбекші дополнить вновь образованными избирательными участками:
"№ 349 избирательный участок
Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Б. Калдыбаева №1/2, здание ТОО "Ясли-сад "Жанатай Ана".
Границы: начиная от пересечения проспекта Жибек жолы и улицы Абзал, далее по нечетной стороны проспекта Жибек жолы до улицы К. Тленшина, далее вдоль по улицы К. Тленшина до железной дороги, далее вдоль железной дороги до улицы Е. Спатаева, через улицы Е. Спатаева до улицы Машат, через улицы Машат до улицы Абзал, далее в левой стороны улицы Абзал до проспекта Жибек жолы.
Улицы Абзал, Пистели, Семей, Суттикудык, Мерген, Жетиотау, Мейрамтөбе, Аксарай, Аккебек, Кундыз, Машат, Б. Калдыбаев, Маркакол, Тобылгысай, Ошаганды, Т. Жургенов, Е. Спатаева и дома без номеров микрорайона Улагат.
№ 350 избирательный участок
Месторасположение: улица Ж. Аймауытова №1б здание ТОО "Шымкентский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М. Тынышпаева".
Границы: улица Ж. Аймауытова многоэтажный дом 1а и частные дома 2а, 2б, 2в, 4в, 8, 10, 12, 12а, улица Акназар хана четная сторона 4а-58а и многоэтажные дома 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улицы Олжабай батыра, К. Калтаева полностью.
№ 351 избирательный участок

Орналасқан жері: Тараз шағынауданы, Т. Рысқұлов көшесі, 27/2, "Аймақтық Инновациялық университеті" мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Д. Ерімбетов көшесі 6, 28/4, 28/8, 28/9, 33/1, 67, 80/1, 81, 116а, 170, 178, 178/1, 180, 181, Т. Рысқұлов көшесі, 2/12, 25/1, 33, 33б, С. Байтереков көшесі 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, Бәйтерек және Парасат көшелері, Айша бибі көшесі, тақ жағы 1-25а және жұп жағы 2-26, Ә. Мырзақожаев көшесі, тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-22 және 40, 41, 42, Жетісу көшесі, тақ жағы 1-19 және жұп жағы 2-20, Шаңырақ көшесі, тақ жағы 1-17/1 және жұп жағы 2-20, Өркениет көшесі, тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-24 және 99а, Таңшолпан көшесі, тақ жағы 1-27 және жұп жағы 2-16.
№ 347 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Береке шағынауданы, 276-орам, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 148 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Береке шағынауданы, Ақжайқын, Ақжарма, Байөлке, Дария, Елмұра, Жалаулы, Жаңғыру, Жаншуақ, Жарқын, Жетіқоңыр, Ғаламат, Күмісқорған, Қазата, Қарағанды, Қызылтас, Маржансу, Несібелі, Нұршашу, Ортабұлақ, Таңшуақ көшелері толығымен және 276-орамның атаусыз көшелері.
№ 348 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж. Алдияров көшесі, 60, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық перзентхана" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Қалалық перзентхана.";
Еңбекші ауданы жаңадан ашылған сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Б. Қалдыбаев көшесі №1/2, "Жаңатай Ана" бөбекжай балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Абзал көшесінің қиылысынан бастап, одан әрі Жібек жолы даңғылының тақ жағымен К. Тленшин көшесіне дейін, одан әрі К. Тленшин көшесінің бойымен темір жолға дейін, одан әрі осы темір жол бойымен Е. Спатаев көшесіне дейін, Е. Спатаев көшесі арқылы Машат көшесіне дейін, Машат көшесі арқылы Абзал көшесіне дейін, одан әрі Абзал көшесінің сол жағымен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданының Абзал, Пістелі, Семей, Сүттіқұдық, Мерген, Жетіотау, Мейрамтөбе, Ақсарай, Ақкебек, Құндыз, Машат, Б. Қалдыбаев, Марқакөл, Тобылғысай, Ошағанды, Т. Жүргенов, Е. Спатаев көшелері және нөмірсіз үйлер.
№350 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ж. Аймауытов көшесі №1б, "М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Шымкент көлік колледжі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ж. Аймауытов көшесі 1а көпқабатты үй және 2а, 2б, 2в, 4в, 8, 10, 12, 12а жеке үйлер, Ақназар хан көшесінің жұп жағы 4а-58а және 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62 көпқабатты үйлер, Олжабай батыр, Қ. Қалтаев көшелері толығымен.
№351 сайлау учаскесі

Месторасположение: участок Новостройки, улица Жаяу Муса №526/1, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа №142" Управления образования города Шымкент.
Границы: улицы Кымызкудык, Кумыскудык, Жангир хана, Жаяу Муса, Машһур Жусипа полностью и дома без номеров территории Новостройки.";
Каратауский район дополнить вновь образованными избирательными участками:
"Избирательный участок № 352
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Дворец школьников № 3" Управления образования города Шымкент.
Границы: проспекты Қ. Жалайыри, Абылай хан, многоэтажные дома 2596б, 2596г, 2596в, 2596/4, 2596/5, многоэтажные дома 21, 21/1, 21/2, 21г, 21в, 21б, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, улицы Шалкиіз жырау, Үкілі Ыбырай (от улицы Алматы до проспекта Абылай хан), Шырайлы (от улицы Алматы до проспекта Абылай хан).
Избирательный участок № 353
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 143" Управления образования города Шымкент.
Границы: жилой комплекс "Бес Дос", многоэтажные дома 39а, 40а, 41а, 42а, 43а, 44а, 45а, 20а, 21/3, 22б, 23б, 7/30, 7/12, 7/27, 7/10, 28г, 29г, 30г, 31г, 32г, 33г, 34г.
Избирательный участок № 354
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 143" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12.
Избирательный участок № 355
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 144" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 13б, 14б, 15б, 16б, 17б, 18б, 19б, 20б, 21/4, 22а, 23а, 24а, 25г, 35а, 36а, 37а, 38а.
Избирательный участок № 356
Месторасположение: микрорайон Тұран, без номера, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 144" Управления образования города Шымкент.
Границы: многоэтажные дома 46а, 47а, 48а, 49а, 50а, 51а, 52а, 53а, 54а, 55а, 61а, 62а, 63а, 64а, 65а, 66а, 67а, 68г, 56, 57а, 58а, 59а, 60а.";
район Тұран дополнить вновь образованным избирательным участком:
"Избирательный участок № 357
Месторасположение: микрорайон Казыгурт, улица Ақжар, 110/3, здание КГУ "Общеобразовательная средняя школа № 86" Управления образования города Шымкент.
Границы: улица Н. Ондасынова, 1-36, улица Г. Мусирепова, 1-81, улица С. Муканова, 1-82, улица Бакытты, 1-71, улица Кызылкум, 1-85, улица М. Толебаева, 1-88, улица Баянауыл, 1-89, улица М. Габдуллина, 1-90, улица Акжар-1, 1-72.
В участок входит жилой массив Айкөл полностью.".

Орналасқан жері: Жаңақұрылыс учаскесі, Жаяу Мұса көшесі, №526/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№142 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қымызқұдық, Күмісқұдық, Жәңгір хан, Жаяу Мұса, Машһүр Жүсіп көшелері толығымен және Жаңақұрылыс аумағындағы нөмірсіз үйлер.";
Қаратау ауданы жаңадан ашылған сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 352 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 3 оқушылар сарайы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Қ. Жалайыри, Абылай хан даңғылдары, 2596б, 2596г, 2596в, 2596/4, 2596/5 көп қабатты үйлері, 21, 21/1, 21/2, 21г, 21в, 21б, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11 көп қабатты үйлері, Шалкиіз жырау, Үкілі Ыбырай (Алматы көшесінен Абылай хан даңғылына дейін), Шырайлы (Алматы көшесінен Абылай хан даңғылына дейін) көшелері.
№ 353 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 143 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: "Бес Дос" тұрғын үй кешені, 39а, 40а, 41а, 42а, 43а, 44а, 45а, 20а, 21/3, 22б, 23б, 7/30, 7/12, 7/27, 7/10, 28г, 29г, 30г, 31г, 32г, 33г, 34г көп қабатты үйлері.
№ 354 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 143 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17а, 18а, 19а, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12 көп қабатты үйлері.
№ 355 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 144 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 6б, 7б, 8б, 9б, 10б, 11б, 12б, 13б, 14б, 15б, 16б, 17б, 18б, 19б, 20б, 21/4, 22а, 23а, 24а, 25г, 35а, 36а, 37а, 38а көп қабатты үйлері.
№ 356 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұран шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 144 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: 46а, 47а, 48а, 49а, 50а, 51а, 52а, 53а, 54а, 55а, 61а, 62а, 63а, 64а, 65а, 66а, 67а, 68г, 56, 57а, 58а, 59а, 60а көп қабатты үйлері.";
Тұран ауданы жаңадан ашылған сайлау учаскесімен толықтырылсын:
"№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қазығұрт шағынауданы, Ақжар көшесі, 110/3, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 86 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Н. Оңдасынов көшесі, 1-36, Ғ. Мүсірепов көшесі, 1-81, С. Мұқанов көшесі, 1-82, Бақытты көшесі, 1-71, Қызылқұм көшесі, 1-85, М. Төлебаев көшесі, 1-88, Баянауыл көшесі, 1-89, М. Ғабдуллин көшесі, 1-90, Ақжар-1 көшесі, 1-72.
Учаскеге Айкөл тұрғын алабы толығымен кіреді.".

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каратауского района города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
"Согласовано"
Председатель территориальной избирательной
комиссии города Шымкент К. Кунанбаев
"13" марта 2025 года

2. "Шымкент қаласының Қаратау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
"Келісілді"
Шымкент қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Қ. Құнанбаев
"13" наурыз 2025 жыл