"О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 25 декабря 2025 года № 26-68
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 11 749 382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 893 334 тысяча тенге;
неналоговые поступления 4 595 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 931 480 тысячи тенге;
поступления трансфертов 3 919 963 тысяч тенге;
2) затраты 11 749 382 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -12 291 тысяч тенге, в том числе:
Бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 12 291 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

"Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-68 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алатау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 11 749 382 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 893 334 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 4 595 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 931 480 мың теңге;
трансферттер түсiмі 3 919 963 мың теңге;
2) шығындар 11 749 382 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу -12 291 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 12 291 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;