О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года №14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 18 декабря 2025 года № 25-67
Маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 14-42 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 8 321 073 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 831 256 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 491 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 553 511 тысячи тенге;
поступления трансфертов 1 930 815 тысяч тенге;
2) затраты 9 353 115 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 410 399 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 412 860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 461 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 442 441 тысячи тенге;

Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы №14-42 "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-67 шешімі
Алатау қаласы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-42 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 8 321 073 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 5 831 256 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 5 491 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 553 511 мың теңге;
трансферттер түсiмі 1 930 815 мың теңге;
2) шығындар 9 353 115 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 410 399 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 412 860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 461 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 442 441 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 442 441 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 828 010 тысяч тенге;
погашение займов 2 461 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме – 70 691,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 442 441 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 828 010 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 461 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 70 691,0 мың теңге сомада бекітілсін.
3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова