Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе
Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 2 июня 2025 года № 17
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Уйгурском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Уйгурского района:
1) решение акима Уйгурского района Алматинской области от 28 ноября 2018 года № 480 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4919);
2) решение акима Уйгурского района Алматинской области от 29 декабря 2022 года № 32 "О внесении изменения в решение акима Уйгурского района от 28 ноября 2018 года № 480 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31363)
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Уйгурского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Елеусизова Б.С.
Приложение к решению акима Уйгурского района №_______ от "__" мая 2025 года
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе
Избирательный участок № 895
Местонахождение участка: село Шошанай, улица Әлия Молдағұлова, 32, здание коммунального государственного учреждения "Шошанайская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шошанай, улицы: Ғани Мұратбаев, Әлия Молдағұлова, Мұқан Нусипов, Талғат Бигелдинов, Тоқаш Бокин, Шәкен Айманов, Ыбырайым Нурова.
Избирательный участок № 896
Местонахождение участка: село Сумбе, улица Қамысбек Баекеева, 1, здание коммунального государственного учреждения "Центр детско-юношеского туризма Алматинской области" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Сумбе, участок "Жанасай", улицы: Қамысбек Баекеев, Әлдіқасым Күленбеков.
Избирательный участок № 897
Местонахождение участка: село Сумбе, улица Сәкен Сейфуллин, 17, коммунальное государственное учреждение "Дом школьников Алматинской области" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Сумбе, участок "Бирлик-Сумбе", улицы: Қарақұл Татанұлы, Кұрманғазы, Мұхтар Әуезов, Қуанышбек Оразбаев, Сәбит Мұканов, Сәкен Сейфуллин, Бексырға Солтыбаев, Дуанбек Туғанбайулы, Ыбырай Алтынсарин.
Избирательный участок № 898
Местонахождение участка: село Сумбе, улица Қасымхан Салмекеев, 1, здание коммунального государственного учреждения "Сумбинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Сумбе, улицы: Абай, Амангелді Иманов, Бауыржан Момышұлы, Қажымұқан, Мәншүк Мәметова, Таубек Намазбаев, Картбай Носербайулы, Дулатбек Оразалыұлы, Райымбек батыр, Сабырбеков Мурат Чунджабайулы, Қасымхан Салмекеев, Сүйінбай, Байқұрман Сыйқымбайұлы, Тұрар Рыскұлов, Шоқан Уәлиханов.
Избирательный участок № 899
Местонахождение участка: село Кыргызсай, улица Жандосова, 13, здание коммунального государственного учреждения "Кыргызсайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кыргызсай, улицы: Абай, Ораз Жандосов, Шоқан Уалиханов, Нурахмет Малыбаева, Бескарагай, Десятова Иван Ивановича, Райымбек батыр, Амут Баратова, Сайпа Аюпова, Тойшыбек Алахунова, Тұрар Рысқұлов, Авакри Даутова, Абдулла Розбакиева, Абубакир Исламов, Садыр палуан, Жаңа талап.
Избирательный участок № 900
Местонахождение участка: село Рахат, улица Жерұйық, 1, здание коммунального государственного учреждения "Рахатская средняя школа с дошкольным миницентром государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Рахат, улицы: Көкжиек, Тастақ, Береке, Мектеп, Қара дала, Жерұйық, Ақбұлақ, Алаш, Бірлік, Жиделі, Сарыарқа, Шұғыла.
Избирательный участок № 901
Местонахождение участка: село Малый Аксу, улица Шарипова, 20, здание коммунального государственного учреждения "Мало Аксуйская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Малый Аксу, улицы: Шарипова, Надир кази, Егемендік, Айшам Палтаевой, Турсун Убулова, Омар Мухамади, Таусамалы.
Избирательный участок № 902
Местонахождение участка: село Большой Аксу, улица Тохнияз, 27, старое здание врачебно амбулатории села Большое Аксу.

Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2025 жылғы 2 маусымдағы № 17 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес Ұйғыр ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Ұйғыр ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 қарашадағы "Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 480 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4919 болып тіркелген);
2) Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Ұйғыр ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 480 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 32 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31363 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Елеусізова
Ұйғыр ауданы әкімінің 2025 жылдың "__"мамырдағы №_______шешіміне қосымша
Ұйғыр ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 895 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шошанай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 32, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шошанай орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шошанай ауылы, көшелер: Ғани Мұратбаев, Әлия Молдағұлова, Мұқан Нүсіпов, Талғат Бигелдинов, Тоқаш Бокин, Шәкен Айманов, Ыбырайым Нұров.
№ 896 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сүмбе ауылы, Қамысбек Баекеев көшесі, 1, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысының балалар-жасөспірімдер туризм орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сүмбе ауылы, "Жаңасай" учаскесі, көшелер: Қамысбек Баекеев, Әлдіқасым Күленбеков.
№ 897 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сүмбе ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 17, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысының оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сүмбе ауылы, "Бірлік-Сүмбе" учаскесі, көшелер: Қарақұл Татанұлы, Құрманғазы, Мұхтар Әуезов, Қуанышбек Оразбаев, Сәбит Мұқанов, Сәкен Сейфуллин, Бексырға Солтыбаев, Дуанбек Туғанбайұлы, Ыбырай Алтынсарин.
№ 898 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сүмбе ауылы, Қасымхан Салмекеев көшесі, 1, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сүмбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сүмбе ауылы, көшелер: Абай, Амангелді Иманов, Бауыржан Момышұлы, Қажымұқан, Мәншүк Мәметова, Таубек Намазбаев, Қартбай Нөсербайұлы, Дулатбек Оразалыұлы, Райымбек батыр, Сабырбеков Мұрат Шонжыбайұлы, Қасымхан Салмекеев, Сүйінбай, Байқұрман Сыйқымбайұлы, Тұрар Рысқұлов, Шоқан Уәлиханов.
№ 899 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қырғызсай ауылы, Жандосов көшесі, 13, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қырғызсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қырғызсай ауылы, көшелер: Абай, Ораз Жандосов, Шоқан Уәлиханов, Нұрахмет Малыбаев, Бесқарағай, Десятов Иван Иванович, Райымбек батыр, Амут Баратов, Сайпа Аюпов, Тойшыбек Алахунов, Тұрар Рыскулов, Авакри Даутов, Абдулла Розыбакиев, Абубакир Исламов, Садыр палуан, Жаңа талап.
№ 900 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Рахат ауылы, Жерұйық көшесі, 1, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Рахат орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Рахат ауылы, көшелер: Көкжиек, Тастақ, Береке, Мектеп, Қара дала, Жерұйық, Ақбұлақ, Алаш, Бірлік, Жиделі, Сарыарқа, Шұғыла.
№ 901 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Кіші Ақсу ауылы, Шарипов көшесі, 20, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кіші Ақсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кіші Ақсу ауылы, көшелер: Шарипов, Надир қази, Егемендік, Айшам Палтаева, Турсун Убулов, Омар Мухамади, Таусамалы.
№ 902 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Үлкен Ақсу ауылы, Тохнияз көшесі, 27, Үлкен Ақсу ауылының бұрыңғы дәрігерлік амбулатория ғимараты.

Границы избирательного участка: село Большой Аксу, улицы: Сайдуллаевых, Садвакас Садыкова, Оразалы Сүйімбай, Замандин Сасыкова, Хаким Мусаева, Тохнияз батыр, Нурахун Тохтикулиева, Махмуд Қашқари № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Томирис № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Авдун Кадира № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; Буғра хан № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Ахмет Иугінеки № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Бейбітшілік.
Избирательный участок № 903
Местонахождение участка: село Большой Аксу, улица Камирдин Юсупова, 3, здание коммунального государственного учреждения "Больше Аксуйская средняя школа имени Г.Садвакасова" государственное учреждение "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Большой Аксу, улицы: Гожахмат Садвакасова, Жүсіп Баласағұн, Һәйдар Қарим, Бахавдун Надыров, Мухтар Ачилов, Аким Маматбакиев, Махұд Қашқари № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Томирис № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Авдун Кадира № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Буғра хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ахмет Иүгінеки № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; участки: "Канал", "Тогызбулак".
Избирательный участок № 904
Местонахождение участка: село Долайты, улица Ивраим Сайдимова, 33, здание коммунального государственного учреждения "Долайтинская средняя школа" государственное учреждение "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Долайты, улицы: Бавдун Мординова, Ивраим Сайдимова, Ама Даутова, Измахун Джалилова, Тохтихан Розахуновой, Достық, Тохтибакиевых, Сульхи Лутфуллин, Хантәңірі.
Избирательный участок № 905
Местонахождение участка: село Ават, улица Хапиз Амет, 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И.Искандерова" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ават, улицы: Абдулла Розыбакиева, Бейбітшілік, Гожа Илиева, Жастар, Ивраим Розахунова, Мамут Варисова, Рахат, Рисалят Бакиевой, Розахун Ганиева, Садир палуан, Тәуелсіздік, Турсун Сопиева, Хапиз Амет, Изим Искандеров, Хетахун Сетиева, Хетхан Зайнаудиновой, участок "Кудук".
Избирательный участок № 906
Местонахождение участка: село Тиирмен, улица Молтхан Насировой, 27, здание коммунального государственного учреждения "Тиирменская уйгурская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Тиирмен, улицы: Идмаряк Муллашева, Вали Курбанова, Бектемесовых, Майсимхан Палтушевой, Шахар Таирова, Изиз Хамраева, Масум Худайбердиева, Таир Кебирова, Абдулла Розыбакиева, Изим Искандерова, Жала Кадирова, Садыр Палуан, Касым Василова, Молтхан Насировой, Лутпулла Муталлип, Абай, Омар Мухамади, Исмаил Саттарова, Шарғын Алғазы, Әулие Шоқы.
Избирательный участок № 907
Местонахождение участка: село Узынтам, здание коммунального государственного учреждения "Узынтамская основная школа имени М. Максатова" государственного учреждения "Отдела образования по Уйгурскому району Управления образования по Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Узынтам, улицы: Байтерек, Хан тәңірі, Достық, Астана, Тәуелсіздік.
Избирательный участок № 908
Местонахождение участка: село Актам, улица Нурсейит Тунгышбаева, 3, здание коммунального государственного учреждения "Актамская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Актам, улицы: Кызыл таң, Садыр палуан, Дуган Каме, Нусипкожа Кырыкбаева, Абдулла Розыбакиева, Абай, Букара Тышканбаева, Бәйгетөбе, Мұхтар Әуезов, Мурадил Муратова, Нурсейит Тунгышбаева, Шоқан Уәлиханов, Куддус Кужамьяров, Гулистан, Мухамеди Бажакбаева.
Избирательный участок № 909
Местонахождение участка: село Ардолайты, улица Хошрахун Абдрахманов, 16, здание коммунального государственного учреждения "Ардолайтинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ардолайты, улицы: Хошрахун Абдрахманова, Абдулла Розыбакиева, Мұхтар Әуезов, Махмут Гожамиярова, Нурахун Иминова, Изим Искандерова, Амангелді Иманов.
Избирательный участок № 910
Местонахождение участка: село Дардамты, улица Ізбасар Мустапаев, 41, здание коммунального государственного учреждения "Дардамтинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Дардамты, улицы: Гагарина, Нурум Ушурова, Ізбасар Мустапаев, Абдулла Розыбакиев, Абай, Изим Искандерова, Райымбек батыр, Достык, Жамбыл.
Избирательный участок № 911
Местонахождение участка: село Добын, улица Тохтибакиевых, 14, здание коммунального государственного учреждения "Дубунская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Добын, улицы: Жібек жолы, Турсун Жаппаров, Тохтибакиевых, участок Арасан.
Избирательный участок № 912
Местонахождение участка: село Сункар, улица Мұқа Сатаев, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Сункарская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Сункар, улицы: Абдулла Розыбакиева, Нурсейіт Қараев, Мұқа Сатаев, Турдахун Таубалдиева, Тоғанбай Матжанов, Саут Иминиязова, Әлия Молдағұлова, Асим Сокаева, Жастар, Ыбырайымбай Шыныбеков, Назугум, Райымбек батыр, Даулетбаковых, Мұхтар Әуезов, Рақымбай Алдешбаев, Нұрғали Жансеитов.
Избирательный участок № 913
Местонахождение участка: село Кетпен, улица Машур Жалилова, 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Жалилова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кетпен, улицы: Абай Кунанбаева, Абдулла Розыбакиева, Кенбай Ауелбекова, Байгожа Калабаева, Вали Юлдашева, Заит Исламова, Зухра Маметовой, Машур Жалилова, Накысбек, Назугум, Рози Зайналова, Сонур Мамирова, Айдарбек Сабырбекова.
Избирательный участок № 914
Местонахождение участка: село Кепебулак, улица Қожағұл Әбдәкім, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Нусипбека Исахметова" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Кепебулак улицы: Сагабаевых, Нурғали Мусабек, Қожағұл Әбдәкім, Ажибек Танқұл, Ардагерлер.
Избирательный участок № 915
Местонахождение участка: село Малый Дихан, улица Низамдун Мажрунова, 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Таипова с дошкольным миницентром" государсвенного учреждения "Отдел образования по Уйгурского району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Малый Дихан, улицы: Абай Қунанбаева, Ахметжан Садыкова, Басит Машурова, Достық, Иляхун Тохтахунова, Керимакын Мухамеджанова, Қыр жолы, Мансур Рамакова, Марип Узакова, Мунлук Бакиева, Сулеймен Аралбаева, Усеин Рашитова, Хаким Ибрагимова, Низамдун Мажрунова.
Избирательный участок № 916
Местонахождение участка: село Большой Дихан, улица Илья Бахтия, 27, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Заманбека Батталханова с дошкольным миницентром" государсвенного учреждения "Отдел образования по Уйгурского району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Большой Дихан, улицы: Авакри Сабирова, Горная, Жамбыл Жабаева, Сергей Журавлева, Илья Бахтия, Исмаил Саттарова, Кеңес, Маншук Маметовой, Мектеп.
Избирательный участок № 917
Местонахождение участка: село Калжат, улица Абдулла Розбакиева, 32, здание коммунального государственного учреждения "Калжатская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Калжат, улицы: Абдулла Розбакиева, Абдухелил Розахунова, Аким Машурова, Ачал, Ашим Касим, Достык, Жамбыл, Жастар, Изим Искандерова, Исмаил Саттарова, Куддус Кужамьяров, Миталип Аллабардиева, Новар Ислякова, Нураждин Имамзарова, Оталип Сайдуллаева, Алмалы, Сергея Макаровича Журавлева, Бірлік, Турсунбай Бахтахунова, Шамахун Абрахманова, Юсуп Ильяс, Жетісу, Болашақ, Ынтымақ.
Избирательный участок № 918
Местонахождение участка: село Шарын, улица Момун Хамраева, 62, здание коммунального государственного учреждения "Cредняя школа им. Д.Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Ақсу ауылы, көшелер: Сайдуллаевтар, Садвакас Садыков, Оразалы Сүйімбай, Замандин Сасыков, Хаким Мусаев, Тохнияз батыр, Нурахун Тохтикулиев, Махұд Қашқари № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Томирис № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Авдун Қадир № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; Буғра хан № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Ахмет Иүгінеки № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Бейбітшілік.
№ 903 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Үлкен Ақсу ауылы, Қамирдин Юсупов көшесі, 3, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғ.Садвақасов атындағы Үлкен Ақсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Ақсу ауылы, көшелер: Ғожәхмәт Садвақасов, Жүсіп Баласағұн , Һәйдар Қарим, Бахавдун Надыров, Мухтар Ачилов, Аким Маматбакиев, Махұд Қашқари № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Томирис № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Авдун Қадир № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Буғра хан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ахмет Иүгінеки № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; учаскелер: "Канал", "Тоғызбұлақ".
№ 904 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Долайты ауылы, Ивраим Сайдимов көшесі, 33, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Долайты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Долайты ауылы, көшелер: Бавдун Мординов, Ивраим Сайдимов, Әмә Даут, Измахун Джалилов, Тохтихан Розахунова, Достық, Тохтибакиевтар, Сульхи Лутфуллин, Хантәңірі.
№ 905 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Ават ауылы, Хапиз Амет көшесі, 25, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Искандеров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі" ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ават ауылы, көшелер: Абдулла Розыбакиев, Бейбітшілік, Гожа Илиев, Жастар, Ивраим Розахунов, Мамут Варисов, Рахат, Рисалят Бақиева, Розахун Ганиев, Садир палуан, Тәуелсіздік, Турсун Сопиев, Хапиз Амет, Изим Искандеров, Хетахун Сетиев, Хетхан Зайнаудинова, "Құдық" учаскесі.
№ 906 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Тиірмен ауылы, Молтхан Насирова көшесі, 27, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тиірмен ұйғыр орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Тиірмен ауылы, көшелер: Идмаряк Муллашев, Вәли Қурбанов, Бектемесовтар, Мәйсимхан Палтушева, Шәхәр Таиров, Изиз Хамраев, Мәсум Худайбердиев, Таир Кебиров, Абдулла Розыбакиев, Изим Искандеров, Жәлә Қадиров, Садыр Палуан, Қасым Василов, Молтхан Насирова, Лутпулла Муталлип, Абай, Омар Мухамади, Исмаил Саттаров, Шарғын Алғазы, Әулие Шоқы.
№ 907 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынтам ауылы, "Алматы облысы білім облысы басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Мақсатов атындағы Ұзынтам негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ұзынтам ауылы, көшелер: Байтерек, Хан тәңірі, Достық, Астана, Тәуелсіздік.
№ 908 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Ақтам ауылы, Нұрсейіт Тұңғышбаев көшесі, 3, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтам орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтам ауылы, көшелер: Қызыл таң, Садыр палуан, Дуган Каме, Нүсіпқожа Қырықбаев, Абдулла Розыбакиев, Абай, Бұқара Тышқанбаев, Бәйгетөбе, Мұхтар Әуезов, Мурадил Муратов, Нұрсейіт Тұңғышбаев, Шоқан Уәлиханов, Куддус Кужамьяров, Гулистан, Мухамеди Бажақбаев.
№ 909 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Ардолайты ауылы, Хошрахун Абдрахманов көшесі, 16, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ардолайты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ардолайты ауылы, көшелер: Хошрахун Абдрахманов, Абдулла Розыбакиев, Мұхтар Әуезов, Махмут Ғожамияров, Нурахун Иминов, Изим Искандеров, Амангелді.Иманов.
№ 910 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Дардамты ауылы, Ізбасар Мұстапаев көшесі, 41, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дардамты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Дардамты ауылы, көшелер: Гагарин, Нурум Ушуров, Ізбасар Мустапаев, Абдулла Розыбакиев, Абай, Изим Искандеров, Райымбек батыр, Достық, Жамбыл.
№ 911 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Добын ауылы, Тохтибакиевтер көшесі, 14, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Добын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Добын ауылы, көшелер: Жібек жолы, Турсун Жаппаров, Тохтибакиевтер, Арасан учаскесі.
№ 912 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Сұңқар ауылы, Мұқа Сатаев көшесі, 1А, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұңқар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сұңқар ауылы, көшелер: Сұңқар ауылы, көшелер: Абдулла Розыбакиев, Нұрсейіт Қараев, Мұқа Сатаев, Тұрдахун Таубалдиев, Тоғанбай Матжанов, Саут Иминиязов, Әлия Молдағулова, Асим Соқаев, Жастар, Ыбырайымбай Шыныбеков, Назугум, Райымбек батыр, Дәулетбақовтар, Мұхтар Әуезов, Рақымбай Әлдешбаев, Нұрғали Жансеитов.
№ 913 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Кетпен ауылы, Машур Жалилов көшесі, 11, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Жалилов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кетпен ауылы, көшелер: Абай Құнанбаев, Абдулла Розыбакиев, Кенбай Ауелбеков, Байғожа Қалабаев, Вали Юлдашев, Заит Исламов, Зухра Маметова, Машур Жалилов, Нақысбек, Назугум, Рози Зайналов, Сонур Мамиров, Айдарбек Сабырбеков.
№ 914 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Кепебұлақ ауылы, Қожағұл Әбдәкім көшесі, 18, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нүсіпбек Исахметов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кепебұлақ ауылы, көшелер: Сағабаевтар, Нұрғали Мұсабек, Қожағұл Әбдәкім, Әжібек Танқұл, Ардагерлер.
№ 915 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Кіші Диқан ауылы, Низамдун Мажрунов көшесі, 2, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Таипов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын учаскенің орналасқан жерімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кіші Диқан ауылы, көшелер: Абай Құнанбаев, Ахметжан Садықов, Басит Машуров, Достық, Иляхун Тохтахунов, Керимақын Мухамеджанов, Қыр жолы, Мансур Рамаков, Марип Узақов, Мунлуқ Бақиев, Сулеймен Аралбаев, Усеин Рашитов, Хаким Ибрагимов, Низамдун Мажрунов.
№ 916 сайлау учаскесі
Үлкен Диқан ауылы, Илья Бахтия көшесі, 27, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын учаскенің орналасқан жері бар Заманбек Батталханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Диқан ауылы, көшелер: Авакри Сабиров, Горная, Жамбыл Жабаев, Сергей Журавлев, Илья Бахтия, Исмаил Саттаров, Кеңес, Мәншүк Мәметова, Мектеп.
№ 917 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қалжат ауылы, Абдулла Розбакиев көшесі, 32, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қалжат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қалжат ауылы, көшелер: Абдулла Розбакиев, Абдухелил Розахунов, Аким Машуров, Ачал, Ашим Қасим, Достық, Жамбыл, Жастар, Изим Искандеров, Исмаил Саттаров, Куддус Кужамьяров, Миталип Аллабардиев, Новар Исляков, Нураждин Имамзаров, Оталип Сайдуллаев, Алмалы, Сергей Макарович Журавлев, Бірлік, Турсунбай Бахтахунов, Шамахун Абрахманов, Юсуп Ильяс, Жетісу, Болашақ, Ынтымақ.
№ 918 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шарын ауылы, Момун Хамраев көшесі, 62. "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д.Конаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: село Шарын, улицы: Момун Хамраева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; Мухтар Кебирова, Талип Гаитова, Изим Искандерова, Лука Емелева, Әлішер Науаи, Мамыр Турсунбаева, Қожамберді Мырзабаева, Авакри Алахунова, Туглук Мадалиева, Низам Зикирьярова № 4, 25, 27, 29, 31; Садыр Палуан № 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Қорғас Темірбекова, Мирзигуль Насырова № 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; Абай Кунанбаева № 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58; Алимжан Касымова № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Турсун Сидикова № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Мысыр Сайдуллаева № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок № 919
Местонахождение участка: село Шарын, улица Алимжана Касымова, 25, здание коммунального государственного учреждения "Cредняя школа им. М.Хамраева" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Шарын, улицы: Момун Хамраева № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Сабыр Елебаева, Жамбыла, Решит Манапова, Жібек Жолы, Низам Зикирьярова № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Садыр Палуана № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32; Мырзигуль Насырова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Абай Кунанбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Алимжан Касымова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Турсун Сидикова № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Мысыр Сайдуллаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Абдулла Керимбакиева, участок Тастак.
Избирательный участок № 920
Местонахождение участка: село Таскарасу, улица Сәкен Сейфуллин, 27, здание коммунального государственного учреждения "Таскарасуская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Таскарасу, улицы: Илья Бахтия, Әлімақын Күренкеев, Абай Құнанбаев, Сәкен Сейфуллин, Құдус Ғожамьяров, Ақкент, Амут Джапаров, Жас Қанат, Ақниет, Камердин Масутов, Назгум, Мөмүн Хамраев, Бауыржан Момышұлы, Тоқаш Бокин, Дінмұхамет Қонаев, Изим Искандеров, Абдулла Розыбакиев, Мәншүк Мәметова, Иван Панфилов, Лука Емелев.
Избирательный участок № 921
Местонахождение участка: село Бахар, улица Достык, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А.Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Бахар, улицы: Юнус Раджибаева, Жаңақұрылыс, Садыр палуан, Абдулла Розыбакиева, Достық, Илья Бахтия, Назугум, Сәбит Мұқанов, Тын, Исмаил Саттарова, Райымбек батыр, Бахар, Бейбітшілік, Шанырақ, Хантау, Атамұра, Ақдала, Гуппа Абдыманапов.
Избирательный участок № 922
Местонахождение участка: село Ширин, улица Бейбітшілік, 2, здание коммунального государственного учреждения "Ширинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Ширин, улицы: Бостан, Жастар, Аблеким Сайдуллаева, Тын, Бахар, Достык, Бейбітшілік.
Избирательный участок № 923

Сайлау учаскесінің шекаралары: Шарын ауылы, көшелер: Момун Хамраев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; Мухтар Кебиров, Талип Гаитов, Изим Искандеров, Лука Емелев, Әлішер Науаи, Мамыр Турсунбаев, Қожамберді Мырзабаев, Авакри Алахунов, Туглук Мадалиев, Низам Зикирьяров № 4, 25, 27, 29, 31; Садыр Палуан № 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Қорғас Темірбеков, Мирзигуль Насыров № 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; Абай Кунанбаев № 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58; Алимжан Касымов № 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; Турсун Сидиков № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Мысыр Сайдуллаев № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.
№ 919 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шарын ауылы, Алимжан Касимов көшесі, 25, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Хамраев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шарын ауылы, көшелер: Момун Хамраев № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Сабыр Елебаев, Жамбыл, Решит Манапов, Жібек Жолы, Низам Зикирьяров № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Садыр Палуан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32; Мырзигуль Насыров № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Абай Кунанбаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Алимжан Касымов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Турсун Сидиков № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Мысыр Сайдуллаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Абдулла Керимбакиев, Тастақ учаскесі.
№ 920 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Тасқарасу ауылы, Сәкен Сейфуллин, 27, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тасқарасу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Тасқарасу ауылы, көшелер: Илья Бахтия, Әлімақын Күренкеев, Абай Қунанбаев, Сәкен Сейфуллин, Қуддус Кужамьяров, Ақкент, Амут Джапаров, Жас қанат, Ақниет, Камердин Масутов, Назгум, Мөмүн Хамраев, Бауыржан Момышұлы, Тоқаш Бокин, Дінмұхамет Қонаев, Изим Искандеров, Абдулла Розыбакиев, Мәншүк Мәметова, Иван Панфилов, Лука Емелев.
№ 921 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Бахар ауылы, Достық көшесі, 24, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Розыбакиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бахар ауылы, көшелер: Юнус Раджибаев, Жаңақұрылыс, Садыр палуан, Абдулла Розыбакиев, Достық, Илья Бахтия, Назугум, Сәбит Мұқанов, Тың, Исмаил Саттаров, Райымбек батыр, Бахар, Бейбітшілік, Шаңырақ, Хантау, Атамұра, Ақдала, Гуппа Абдыманапов.
№ 922 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шырын ауылы, Бейбітшілік көшесі, 2, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Шырын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шырын ауылы, көшелер: Бостан, Жастар, Аблеким Сайдуллаев, Тың, Бахар, Достық, Бейбітшілік.
№ 923 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: село Чунджа, улица Мордун Таипова, 84, здание коммунального государственного учреждения "Чунджинская средняя школа №5" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Шокан Уалиханова, Каракул батыр, Шаймардан Ушурова, Насирдин Мансурова, Орманбек Айнабекова, Намазбай Оразалиева, Оспанбай Қурмангалиева, Уркер, Достық, Сұңқар, Рұханият, Желтоқсан, Таңшолпан, Хан тәңірі, Таиповых, Мордун Таипова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Әл-Фараби № 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Илья Бахтия № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Юнус Раджибаева № 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110; Ахмет Кадырова № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Мұқағали Мақатаев № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 71А; Нур Исраилова № 90, 92, 93, 94 , 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Садыр № 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132; Еркебулан Нысанбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Жерұйық.
Избирательный участок № 924

Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Мөрдүн Таипов көшесі, 84, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 Шонжы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Шоқан Уәлиханов, Қарақұл батыр, Шаймардан Ушуров, Насирдин Мансуров, Орманбек Айнабеков, Намазбай Оразалиев, Оспанбай Құрманғалиев, Үркер, Достық, Сұңқар, Руханият, Желтоқсан, Таңшолпан, Хан тәңірі, Таиповтар, Мөрдүн Таипов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Әл-Фараби № 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Илья Бахтия № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Юнус Раджибаев № 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110; Ахмет Кадыров № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Мұқағали Мақатаев № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 71А; Нұр Исраилов № 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Садыр № 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132; Еркебұлан Нысанбаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; Жерұйық.
№ 924 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: село Чунджа, улица Ахмет Кадырова, 17, здание коммунального государственного учреждения "Чунджинская средняя школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Ашим Арзиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; Амангельды, Мордун Теипова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Әл-Фараби № 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Илья Бахтия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Юнус Раджибаева № 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90; Ахмет Кадырова № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Тохнияз батыр № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Масим Якупова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Мұқағали Мақатаев № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Нур Исраилова № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91; Садыр № 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Жанабай Кудайбергенова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; Изим Искандерова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82; Абдикерим Касымбекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69.
Избирательный участок № 925
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Едилбай Джувашева, 49, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ж. Кудайбергенова с пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".

Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Ахмет Кадыров көшесі, 17, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Шонжы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Ашим Арзиев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; Амангелді, Мөрдүн Теипов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Әл-Фараби № 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; Илья Бахтия № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Юнус Раджибаев № 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90; Ахмет Кадыров № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Тохнияз батыр № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Масим Якупов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Мұқағали Мақатаев № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Нұр Исраилов № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91; Садыр № 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Жаңабай Құдайбергенов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; Изим Искандеров № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82; Әбдікерім Қасымбеков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69.
№ 925 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Еділбай Джувашев көшесі, 49, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңабай Құдайбергенов атындағы орта мектебі мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Нургазы Дандибаева, Гожахмет Садвакасова, Абдилда Талканбаева, Ярмухамет Мубарякова, Саганай, Нұрлы, Юлдаш Баратова, Мухтар Исмаилова, Әл-Фараби № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Едилбай Джувашева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75; Абай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Юнус Раджибаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Ахмет Кадырова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Тохнияз батыр № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Масим Якупова № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Мұқағали Мақатаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 15А, 24; Нур Исраилова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Садыра № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51; микрорайон "Бірлік", микрорайон "Шанырак".
Избирательный участок № 926
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Бес арыс, 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ж.Кудайбергенова с пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Әл-Фараби № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147; Акимбек Розамова, Арычная, Ұлагат, Айбын, Береке, Тұран, Алтын Молдабаева, Ажар, Ақжар, Игнат Старикова, Султанбай Онгаров № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Назугум № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120; Жанабай Кудайбергенова № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 84А; Мордун Теипова № 94, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181; Молут Даутова, Еркебулан Нысанбаева № 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192; Карибай Мерекеева, Желил Алахунова № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Мәншүк Мәметова № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Бейсенбай Атаева, Садвакас Семятова, Заңғар, Байтерек, Алғабас, Жібек жолы, Бесарыс, Талдыарал, Теректі, Парасат, Хантау, Айнакөл, Қайнар, Тамғалы, Аспантау, Асылғазы Бектенулы, Навердин Камердинов.
Избирательный участок № 927
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Әл-Фараби, 61, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры Акима Уйгурского района".

Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Нұрғазы Дәндыбаев, Ғожахмет Садвакасов, Әбділда Талқанбаев, Ярмухамет Мубаряков, Сағанай, Нұрлы, Юлдаш Баратов, Мухтар Исмаилов, Әл-Фараби № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Еділбай Джувашев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75; Абай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Юнус Раджибаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Ахмет Кадыров № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Тохнияз батыр № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Масим Якупов 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Мұқағали Мақатаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 15А, 24; Нұр Исраилов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Садыр № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51; "Бірлік" ықшам ауданы, "Шаңырақ" ықшам ауданы.
№ 926 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Бес арыс көшесі, 12 үй, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж.Құдайбергенов атындағы орта мектебі мектеп жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Әл-Фараби № 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147; Әкімбек Розамов, Арычная, Ұлағат, Айбын, Береке, Тұран, Алтын Молдабаев, Ажар, Ақжар, Игнат Стариков, Сұлтанбай Онғаров № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Назугум № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120; Жаңабай Құдайбергенов № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 84 А, Мөрдүн Теипов № 94, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181; Молут Даутов, Еркебұлан Нысанбаев № 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192; Кәрібай Мерекеев, Желил Алахунов № 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 73, 75, 77, 79, 81, 83; Мәншүк Мәметова № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Бейсенбай Атаев, Садвақас Семятов, Заңғар, Бәйтерек, Алғабас, Жібек жолы, Бесарыс, Талдыарал, Теректі, Парасат, Хантау, Айнакөл, Қайнар, Тамғалы, Аспантау, Асылғазы Бектенұлы, Навердин Камердинов.
№ 927 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Әл-Фараби көшесі, 61, "Ұйғыр ауданы Әкімінің аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Мухтар Чигирова, Кокимет батыр, Уйгур Махпирова, Разак Тохметова, Әл-Фараби № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Акын Табылганова № 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Назугум № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 52, 54; Шавдун Хитбакиева, Насир Асан, Желил Алахунова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Абай № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190; Заманбек Абдразакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Канагат Ахметова, Аван Омарова, войсковая часть № 97617; дом офицерского состава пограничного управления по Райымбекскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области; участок "Калгантам": улицы: Қалғантам, Шығыс, Батыс.
Избирательный участок № 928
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Ашим Арзиева, 156, здание государственного коммунального казенного предприятия "Чунджинский политехнический колледж" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Западная, Оскар Иосифович Умшвайф, Нурбек Нурсеитова, Закир Кыдырбаева, Наурыз, Көктем, Ақжолтай Мамбеталиев, Новостройка, Межколхозная, Абай № 159, 161, 163, 192, 194, Әл-Фараби № 1, 3, 5; Акын Табылганова № 37, 39, 41, 43, 45, 58, 60, 62, 64, 66; Заманбек Абдразакова № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Сатылган Исаева, Ашим Арзиева № 177, 179, 181, 183, 185, 187; Назугум № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Жастар, Болашақ, Астана, Бейбітшілік, Жас Ұлан, Конституцияның 15 жылдығы, Алатау, Тәуелсіздік, Жас Отан, Жетысу, Келисим, Оркен, Жасампаздық, Ынтымақ, Егемендік, Өрлеу, Кентал Исламов, Абдулла Розыбакиев, Нуршидин Аппазов.
Избирательный участок № 929

Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Мұхтар Чигиров, Көкімет батыр, Ұйғыр Махпиров, Разақ Тохметов, Әл-Фараби № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Ақын Табылганов № 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Назугум № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 52, 54; Шавдун Хитбакиев, Насыр Асан, Желил Алахунов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Абай № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190; Заманбек Абдразаков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Қанағат Ахметов, Аван Омаров, № 97617 әскери бөлімі; Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасының офицерлер құрамының ұйі; "Қалғантам" учаскесі: көшелер: Қалғантам, Шығыс, Батыс.
№ 928 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Ашим Арзиев көшесі, 156, "Алматы облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Шонжы политехникалық колледжі"
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Западная, Оскар Иосифович Умшвайф, Нұрбек Нұрсеитов, Зәкір Қыдырбаев, Наурыз, Көктем, Ақжолтай Мамбеталиев, Новостройка, Межколхозная, Абай № 159, 161, 163, 192, 194; Әл-Фараби № 1, 3, 5; Ақын Табылғанов № 37, 39, 41, 43, 45, 58, 60, 62, 64, 66; Заманбек Абдразаков № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Сатылған Исаев, Ашим Арзиев № 177, 179, 181, 183, 185, 187; Назугум № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Жастар, Болашақ, Астана, Бейбітшілік, Жас Ұлан, Конституцияға 15 жылдығы, Алатау, Тәуелсіздік, Жас Отан, Жетысу, Келисим, Оркен, Жасампаздық, Ынтымақ, Егемендік, Өрлеу, Кентал Исламов, Абдулла Розыбакиев, Нуршидин Аппазов.
№ 929 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: село Чунджа, улица Изим Искандерова, 147, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3 имени Илья Молутова (Бахтия)" государственного учреждения "Отдел образования по Уйгурскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Чунджа, улицы: Сейит Машурова, Капар Мамырбаева, Маруп Исмаилова, Закир Минамова, Әл-Фараби № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Ашим Арзиева № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; Акын Табылганова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Мәншүк Мәметова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Желил Алахунова № 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Изим Искандерова № 77, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158; Абдикерим Касымбекова № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141; Едилбай Джувашева № 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Назугум № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Султанбай Онгарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 930
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Еділбай Джувашева, 65, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Уйгурская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
Границы избирательного участка: село Чунджа, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Уйгурская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
Избирательный участок № 931
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Әл-Фараби, 28, здание Пограничного управления по Райымбекскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области.
Границы избирательного участка: Пограничное управление по Райымбекскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области.
Избирательный участок № 932
Местонахождение участка: Пограничное отделение "Сұңқар" Пограничного управления по Райымбекскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области.
Границы избирательного участка: Пограничное отделение "Сұңқар" Пограничного управления по Райымбекскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области.
Избирательный участок № 1014
Местонахождение участка: село Чунджа, улица Әл-Фараби, 93, здание изолятора временного содержания под стражей лиц обвиняемых и подозреваемых в совершении преступления отдела полиции Уйгурского района департамента полиции Алматинской области.
Границы избирательного участка: Изолятор временного содержания под стражей лиц обвиняемых и подозреваемых в совершении преступления отдела полиции Уйгурского района департамента полиции Алматинской области.

Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Изим Искандеров көшесі, 147, "Алматы облысы білім басқармасының Ұйғыр ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Илья Молутов (Бахтия) атындағы № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, көшелер: Сейит Машуров, Қапар Мамырбаев, Маруп Исмаилов, Зәкір Минамов, Әл-Фараби № 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Ашим Арзиев № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; Ақын Табылғанов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Мәншүк Мәметова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Желил Алахунов № 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Изим Искандеров № 77, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158; Әбдікерім Қасымбеков № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141; Еділбай Джувашев № 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Назугум № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Сұлтанбай Онғаров № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
№ 930 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Еділбай Джувашев көшесі, 65, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
№ 931 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Әл-Фараби көшесі, 28, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметі Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шонжы ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметі Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасы.
№ 932 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметі Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасының "Сұңқар" шекара бөлімшесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздің Комитеті Шекара қызметі Алматы облысы бойынша департаментінің Райымбек ауданы бойынша шекара басқармасының "Сұңқар" шекара бөлімшесі.
№ 1014 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Шонжы ауылы, Әл-Фараби көшесі № 93, Алматы облысы полиция департаменті Ұйғыр ауданы полиция бөлімінің қылмыс жасағаны үшін күдіктілер мен айыпталушыларды уақытша ұстау изоляторының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алматы облысы полиция департаменті Ұйғыр ауданы полиция бөлімінің қылмыс жасағаны үшін күдіктілер мен айыпталушыларды уақытша ұстау изоляторы.