О признании утратившими силу некоторых решений Талгарского районного маслихата
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 19 сентября 2025 года № 46-189
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Талгарского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Талгарского районного маслихата" от 17 мая 2023 года № 4-17.
2) решение Талгарского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 17 мая 2023 года № 4-17 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Талгарского районного маслихата" от 10 августа 2023 года № 8-36.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата У. Даркенбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 46-189 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5 тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Талғар аудандық мәслихатының "Талғар аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 17 мамырдағы № 4-17 шешімі.
2) Талғар аудандық мәслихатының "Талғар аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Талғар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 4-17 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 10 тамыздағы № 8-36 шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы У. Даркенбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков