О присвоении званий новым улицам села Алмалыбак сельского округа Умтыл
Решение акима сельского округа Умтыл Карасайского района Алматинской области от 1 июля 2025 года № 1
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения селения села Алмалыбак сельского округа Умтыл и основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, Аким сельского округа Умтыл Карасайского района РЕШИЛ:
1. Присвоить звания новым улицам села Алмалыбак, сельского округа Умтыл:
1) Присвоение званий новым улицам, расположенным в восточной части села Алмалыбак:
Первая улица -Туран, вторая улица -Кулан, третья улица -Акжар, четвертая улица - Отырар, пятая улица-Бестогай, шестая улица- Лепсы, седьмая улица-Орнек, восьмая улица-Шагала, девятая улица-Булан, десятая улица-Жусан, одиннадцатая улица-Акбик, дведцатая улица – Арасан, тридцатая улица – Шарын, четырдцатая улица-Улпан, пятнадцатая улица-Тургень, шестнадцатая улица-Алтай, семнадцатая улица-Талас, восемнадцатая улица-Жеруйык, девятнадцатая улица-Культоган, двадцатая улица -Аюттас, двадцать первая улица-Аккент, двадцать вторая улица – Жумбактас, двадцать третья улица-Коныртобе, двадцать четвертая улица-Чаган, двадцать пятая улица-Медеу, двадцать шестая улица-Жанадария, двадцать седьмая улица – Уштобе, двадцать восьмая улица-Ортау, двадцать девятая улица-Сенгир, тридцатая улица-Тасбогет, тридцать первая улица-Шубар, тридцать вторая улица-Коктобе, тридцать третья улица-Саржайлау, тридцать четвертая улица-Кызылтау, тридцать пятая улица-Маркаколь, тридцать шестая улица-Аксу, тридцать седьмая улица-Жаркудук, тридцать восьмая улица-Ерейментау, тридцать девятая улица-Каракум, сороковая улица – Ойкарагай, сорок первая улица-Коргалжын, сорок вторая улица-Каратау, сорок третья улица-Ушарал, сорок четвертая улица-Шокпартас, сорок пятая улица-Мынбай, сорок шестая улица-Актогай, сорок седьмая улица-Сарысай, сорок восьмая улица-Оймаут, сорок девятая улица-Каркаралы, пятидесятая улица-Нура, пятьдесят первая улица-Кызылбулак, пятьдесят вторая улица-Сазды, пятьдесят третья улица-Текели, пятьдесят четвертая улица-Алтынтобе, пятьдесят пятая улица-Бесшокы, пятьдесят шестая улица-Талдыбулак, пятьдесят седьмая улица-Диханкол, пятьдесят восьмая улица-Акбулым, пятьдесят девятая улица –Нарсай, шестидесятая улица-Карамерген, шестьдесят первая улица-Исахан Абиров (ветеран ВОВ).

Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округі Алмалыбақ ауылының жаңа көшелеріне атау беру
Алматы облысы Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 1 шілдедегі № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ұмтыл ауылдық округі Алмалыбақ ауылының халқының пікірін ескере отырып және 2025 жылғы 11 маусымдағы Алматы облыстық ономастикалық комиссия отырысының қорытындысы негізінде, Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұмтыл ауылдық округі Алмалыбақ ауылының жаңа көшелеріне атау берілсін:
1) Алмалыбақ ауылының шығысында орналасқан жаңа көшелерге атау беру:
бірінші көшеге – Тұран, екінші көшеге – Құлан, үшінші көшеге – Ақжар, төртінші көшеге – Отырар, бесінші көшеге – Бестоғай, алтыншы көшеге – Лепсі, жетінші көшеге – Өрнек, сегізінші көшеге – Шағала, тоғызыншы көшеге – Бұлан, оныншы көшеге – Жусан, он бірінші көшеге – Ақбиік, он екінші көшеге – Арасан, он үшінші көшеге – Шарын, он төртінші көшеге – Ұлпан, он бесінші көшеге – Түрген,он алтыншы көшеге – Алтай,он жетінші көшеге – Талас, он сегізінші көшеге – Жерұйық, он тоғызыншы көшеге – Көлтоған, жиырмасыншы көшеге – Аютас, жиырма бірінші көшеге – Ақкент, жиырма екінші көшеге – Жұмбақтас, жиырма үшінші көшеге – Қоңыртөбе, жиырма төртінші көшеге – Шаған, жиырма бесінші көшеге – Медеу, жиырма алтыншы көшеге – Жаңадария, жиырма жетінші көшеге – Үштөбе, жиырма сегізінші көшеге – Ортау, жиырм тоғызыншы көшеге – Сеңгір, отызыншы көшеге – Тасбөгет, отыз бірінші көшеге – Шұбар, отыз екінші көшеге – Көктөбе, отыз үшінші көшеге – Саржайлау, отыз төртінші көшеге – Қызылтау, отыз бесінші көшеге – Марқакөл, отыз алтыншы көшеге – Ақсу, отыз жетінші көшеге – Жарқұдық,отыз сегізінші көшеге – Ерейментау, отыз тоғызыншы көшеге – Қарақұм, қырқыншы көшеге – Ойқарағай, қырық бірінші көшеге – Қорғалжын, қырық екінші көшеге – Қаратау, қырық үшінші көшеге – Үшарал,қырық төртінші көшеге – Шоқпартас, қырық бесінші көшеге – Мыңбай, қырық алтыншы көшеге – Ақтоғай, қырық жетінші көшеге – Сарысай, қырық сегізінші көшеге – Оймауыт, қырық тоғызыншы көшеге – Қарқаралы, елуінші көшеге – Нұра, елу бірінші көшеге – Қызылбұлақ, елу екінші көшеге – Сазды, елу үшінші көшеге – Текелі, елу төртінші көшеге – Алтынтөбе, елу бесінші көшеге – Бесшоқы, елу алтыншы көшеге – Талдыбұлақ, елу жетінші көшеге – Диханкөл, елу сегізінші көшеге – Ақбұлым, елу тоғызыншы көшеге – Нарсай, алпысыншы көшеге – Қарамерген, алпыс бірінші көшеге – Исахан Абиров (ҰОС ардагері) деп атау берілсін.

2. Контроль, над исполнением стоящего решения оставляя за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и подлежит применения по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Умтыл Ибатжан И.Б.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап кушіне енеді және алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұмтыл ауылдық округі әкімі И. Ибатжан