О признании утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 18 мая 2023 года № 3-20 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жамбылского районного маслихата"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 24 октября 2025 года № 38-180
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 18 мая 2025 года № 3-20 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жамбылского районного маслихата".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского районного маслихата М.Нурмухамедова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3-20 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 38-180 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3-20 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы М.Нурмұхамедовке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев