О решение Балхашского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 32-123 "О бюджете Балхашского района на 2025-2027 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 13 июня 2025 года № 38-139
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах Балхашского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 32-123 следующие изменения:
пункты 2 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 6 931 315 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 043 573 тысяч тенге;
неналоговые поступления 248 769 тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 000 тенге;
поступления трансфертов 4 635 973 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 851 335 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 590 346 тысяч тенге;
субвенции 2 194 292 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 94 566 тысяч тенге
2) затраты 8 442 842 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 153 348 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1 586 769 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 70 966 тысяч тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-123 "Балқаш ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджетіне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 маусымдағы № 38-139 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-123 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 931 315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 043 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 248 769 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 635 973 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 851 335 мың теңге;
даму трансферттері 1 590 346 мың теңге;
субвенциялар 2 194 292 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаржының қалдықтары 94 566 мың теңге
2) шығындар 8 442 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 153 348 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1 586 769 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 70 966 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 515 803 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 515 803 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата К.Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского
районного маслихата
от 13 июня 2025 года № 38-139

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 515 803 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 515 803 мың теңге."
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 94 566 мың теңге.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Мәслихат төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының
2025 жылғы 13 маусымдағы
№ 38-139 шешіміне 1-қосымша