О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-134 "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 15 декабря 2025 года № 55-182
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 37-134 следующие изменения:
пункты 1 и 2 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 39 324 841 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 23 754 362 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 1 846 519 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 428 257 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 13 295 703 тысячи тенге;
2) затраты 38 916 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 37 597 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47 184 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 587 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 370 957 тысяч тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 55-182 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-134 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 және 2-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 324 841 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 754 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 846 519 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 428 257 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 295 703 мың теңге;
2) шығындар 38 916 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 37 597 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47 184 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 587 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 370 957 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 370 957 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 47 184 тысячи тенге;
погашение займов 1 110 949 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 692 808 тысяч тенге;
"2. Утвердить резерв акимата города Қонаев на 2025 год в сумме 391 803 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 370 957 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 47 184 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 110 949 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 692 808 мың теңге;
"2. Қонаев қаласы әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві 391 803 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

12 229
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
243 340
1
Правоохранительная деятельность
28 749
467
Отдел строительства района (города областного значения)
28 749
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
28 749
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
214 591
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
214 591
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
214 591
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
908 080
1
Социальное обеспечение
79 393
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 393
005
Государственная адресная социальная помощь
79 393
2
Социальная помощь
661 012
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
594 529
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 997
006
Оказание жилищной помощи
806
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
104 199
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 207
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
100 779
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
378 541
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 483
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
66 483
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
167 675
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
167 675
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 265
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
437
021
Капитальные расходы государственного органа

12 229
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
243 340
1
Құқық қорғау қызметi
28 749
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
28 749
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
28 749
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
214 591
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
214 591
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
214 591
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
908 080
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
79 393
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 393
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
79 393
2
Әлеуметтiк көмек
661 012
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
594 529
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 997
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
806
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
104 199
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 207
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
100 779
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
378 541
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 483
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
66 483
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
167 675
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
167 675
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 265
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
437
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары