Об установлении тарифа и дифференцированного тарифа на социально значимые регулярные пассажирские перевозки в городе Қонаев и на его территории
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 30 июля 2025 года № 605
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 и пунктом 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф и дифференцированный тариф на социально значимые регулярные пассажирские перевозки в городе Қонаев и на его территории в следующих размерах:
1) при оплате проезда в городском общественном транспорте через услуги операторов мобильной связи или через систему электронного билетирования стоимость проезда составляет - 120 (сто двадцать) тенге;
при оплате проезда наличными - 200 (двести) тенге;
2) по маршрутам Қонаев-Заречный, Қонаев-Арна:
при оплате проезда через систему электронного билетирования стоимость проезда составляет - 150 (сто пятьдесят) тенге;
при оплате наличными - 300 (триста) тенге;
3) по маршрутам Қонаев-Коскудык, Қонаев-Шенгелды:
при оплате проезда через систему электронного билетирования стоимость проезда составляет - 200 (двести) тенге;
при оплате наличными - 400 (четыреста) тенге;
4) по маршрутам Қонаев-Сарыбулак, Қонаев-Кербулак:
при оплате проезда через систему электронного билетирования стоимость проезда составляет - 200 (двести) тенге;
при оплате наличными - 500 (пятьсот) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Қонаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бердиханов
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат города Қонаев

Қонаев қаласында және аумағында жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдау тарифін және сараланған тарифті белгілеу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 605 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 9) тармақшасына және 37-бабының 2-тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 4-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қонаев қаласында және аумағында жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдау тарифі және сараланған тарифі келесі мөлшерде белгіленсін:
1) қалалық қоғамдық көлікте жол жүру ақысын ұялы байланыс операторының қызметтері немесе электрондық билет жүйесі арқылы төлеу кезінде - 120 (жүз жиырма) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 200 (екі жүз) теңге;
2) Қонаев-Заречный, Қонаев-Арна бағыттарында:
жол ақысын электрондық билет жүйесі арқылы төлеу кезінде - 150 (жүз елу) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 300 (үш жүз) теңге;
3) Қонаев-Қосқұдық, Қонаев-Шеңгелді бағыттарында:
жол ақысын электрондық билет жүйесі арқылы төлеу кезінде - 200 (екі жүз) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 400 (төрт жүз) теңге;
4) Қонаев-Сарыбұлақ, Қонаев-Кербұлақ бағыттарында;
жол ақысын электрондық билет жүйесі арқылы төлеу кезінде - 200 (екі жүз) теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 500 (бес жүз) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қонаев қаласының мәслихаты