О признании утратившими силу некоторых решений Алматинского областного маслихата
Решение Алматинского областного маслихата от 24 сентября 2025 года № 41-229
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить нижеследующие решения Алматинского областного маслихата:
1) Решение Алматинского областного маслихата от 24 мая 2023 года № 3-22 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Алматинского областного маслихата";
2) Решение Алматинского областного маслихата от 3 ноября 2023 года № 7-49 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 24 мая 2023 года № 3-22 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Алматинского областного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Байгоджаев

Алматы облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 41-229 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәсихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 3-22 "Алматы облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі;
2) Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 7-49 "Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 3-22 "Алматы облыстық мәслихатының аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев