О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 28 мая 2025 года № 141 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объем бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2025 год"
Постановление акимата Алматинской области от 25 ноября 2025 года № 352
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 28 мая 2025 года № 141 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объем бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2025 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6236-05) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение к постановлению акимата Алматинской области №_____ от "____"______________2025 года

Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы "2025 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялар тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемін бекіту туралы" № 141 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 қарашадағы № 352 қаулысы
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы "2025 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялар тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемін бекіту туралы" № 141 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6236-05 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы "____"__________ № ____ қаулысына қосымша

1296
килограмм
164
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
165
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
166
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
167
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
168
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4291
литр
169
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8727
литр
170
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2627
литр
171
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3252
литр
172
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2627
литр
173
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
2550
литр
174
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, Экстракт водорослей - 220 г/л, Органическое вещество- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
2550
литр
175
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4750
килограмм
176
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
3150
литр
177
Searent
Альгиновая кислота - 37,38 г/кг Аминокислоты - 5,6 г/кг Органическое вещество - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
8800
литр
178
Searole
Альгиновая кислота -196,55 г/л Органическое вещество - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Са - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л

1296
килограм
164
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде Нитратты азот (NO3) – 2%, амидты Азот (NH2) – 14%, Аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; суда еритін Калий оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограм
165
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
жалпы азот (N) – 25%, соның ішінде амидты Азот (NH2) – 12%, Аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін Калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (Cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограм
166
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
167
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
168
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
4291
литр
169
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8727
литр
170
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2627
литр
171
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3252
литр
172
RedoniQ Мырыш
N-4,8, Zn-1,1
2627
литр
173
Root Promoter
балдыр сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, органикалық заттар (Organic matter) 80 г/л, Фосфорды қайта есептегенде P2O5 25 г/л, Калийды қайта есептегенде К2О 60 г/л, Азот (N) Жалпы 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
2550
литр
174
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, балдыр сығындысы - 220 г/л, органикалық заттар- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
2550
литр
175
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4750
килограм
176
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Теңіз балдырларының экстракты (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгин қышқылы (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
3150
литр
177
Searent
Альгин қышқылы - 37,38 г/кг аминқышқылдары - 5,6 г/кг органикалық заттар - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
8800
литр
178
Searole
Альгин қышқылы -196,55 г/л органикалық заттар - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Са - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л

343750
тонна
323
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
324
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
325
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
326
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
327
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
328
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
329
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
330
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
331
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
332
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
333
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
334
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
335
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

343750
тонна
323
Суда еритін NPK тыңайтқыш марка: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
324
Суда еритін NPK тыңайтқыш марка: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
325
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
326
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
327
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
328
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
329
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
330
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
331
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
332
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
333
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
334
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
335
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін

N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
336
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
337
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
338
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
339
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
340
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
341
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
342
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
343
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
1250
килограмм
344
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
343750
тонна
345
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
346
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
347
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
348
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
343750
тонна
349
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004

N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
336
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
337
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
338
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
339
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
340
Суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" марка 1-ден 16-ға дейін
N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
341
Суда еритін тыңайтқыш NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1250
килограм
342
Суда еритін тыңайтқыш NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограм
343
Суда еритін тыңайтқыш NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
1250
килограм
344
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
343750
тонна
345
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
346
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
347
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
348
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
343750
тонна
349
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004

343750
тонна
350
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
351
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
352
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
353
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
354
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080
литр
355
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5250
литр
356
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
5250
литр
357
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-2,0
5250
литр
358
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
3000
литр
359
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250
литр
360
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
1000
литр
361
Гумат-Антистресс
Азот (N) общий 0,32, калий (K2O) комплекс с агентом 1,5, гуминовые и фульвовые кислоты 1,0, pH 8,5-9,5
900
литр
362
Гумат Калия
K2O-12
800
килограмм
363
Гумат Калия Гумигрейн Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3%; органические вещества-4,0-7,0; углеводы-3,5-5,5%
660
литр
364
Гумат Калия Силазем Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3; органические вещества-4,0-7,0%; углеводы-3,5-5,5%
660
литр
365
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660
литр
366
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
660
литр
367
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%

343750
тонна
350
суда еритін NPK тыңайтқыштар марка: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
351
суда еритін Кешенді минералды тыңайтқыштар "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
352
суда еритін Кешенді минералды тыңайтқыштар "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
353
суда еритін Кешенді минералды тыңайтқыштар "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
354
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті гидрогель,- "ГИСИНАР-М"
Жабысқақ зат (проп-2-ен қышқылының полимері және проп-2-энамец натрий тұзы) - 30-50%, микроэлементтер и макроэлементтер хелат түрінде - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080
литр
355
грос Здоровье
L-a-аминқышқылдары -8%, фитогормондар-75 ppm
5250
литр
356
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминқышқылдар-7,5
5250
литр
357
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминқышқылдар-2,0
5250
литр
358
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминқышқылдар -3, фитогормондар-22 ррm
3000
литр
359
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250
литр
360
Гумат Актив
гумин қышқылдары 12%, фульвоқышқылдар 2%, төмен молекулалы органикалық қышқылдар
1000
литр
361
Гумат-Антистресс
Азот (N) Жалпы 0,32, калий (K2O) агенті бар кешен 1,5, гумин және фульво қышқылдары 1,0, pH 8,5-9,5
900
литр
362
Калий Гуматы
K2O-12
800
килограм
363
Калий гуматы Гумигрейн Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3%; органикалық заттар-4,0-7,0; көмірсулар-3,5-5,5%
660
литр
364
Калий гуматы Силазем Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3; органикалық заттар-4,0-7,0%; көмірсулар-3,5-5,5%
660
литр
365
Калий гуматы "Суфлер" марка: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660
литр
366
"Сахалин Гуматы" ВР 10%
массалық үлесі органикалық заттардың кемінде - 5,5%, массалық үлесі жалпы калийдің (К2О) кемінде - 0,85%, массалық үлесі күкірттің кемінде - 0,002%, массалық үлесі темірдің кемінде - 0,144%, массалық үлесі бойынша жалпы калийдің К2О есептегенде кемінде - 1,225%, массалық үлесі магнийдің кемінде - 0,0205%, массалық үлесі мыстың кемінде - 0,001%, массалық үлесі жалпы азоттың кемінде - 0,1%, массалық үлесі бойынша жалпы фосфордың Р2О5 есептегенде кемінде -0,1%, массалық үлесі Мырыштың кемінде - 0,001%, натрий кемінде - 0,17%, Кальций оксиді кемінде - 0,345%
660
литр
367
"Сахалин Гуматы" ВР 20%
массалық үлесі органикалық заттардың кемінде - 11%, массалық үлесі Органикалық заттардағы Гумин қышқылы – кемінде 50%, Дисперстілік (торда қалған қалдықтың массалық үлесі - 100 мкм) – кемінде 1%, массалық үлесі жалпы калийдің(К2О) кемінде - 1,75%, дәрінің 1%-дық су ерітіндісінің рН мәні – 9,0-10,5 единица, массалық үлесі күкірттің кемінде - 0,002%, массалық үлесі темідің кемінде - 0,288%, массалық үлесі бойынша жалпы калиды К2О есептегенде кемінде - 2,45%, массалық үлесі магнийдің кемінде - 0,041%, массалық үлесі мыстың кемінде - 0,001%, массалық үлесі жалпы азоттың кемінде - 0,2%, массалық үлесі бойынша жалпы фосфордың Р2О5 есептегенде кемінде -0,1%, массалық үлесі Мырыштың кемінде - 0,001%, натрий кемінде - 0,34%, Кальций оксиді кемінде - 0,69%

660
литр
368
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
660
литр
369
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
660
литр
370
Жидкое азотное удобрение марки КАС-32
N-32
71766
тонна
371
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
1786
литр
372
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000
литр
373
Жидкое комплексное микроудобрение "Зеромикс"
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8; Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
7102
литр
374
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4554
литр
375
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
376
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925
литр
377
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2486
литр
378
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015

660
литр
368
"Сахалин Гуматы" ВР 2,5%
массалық үлесі органикалық заттардың – кемінде 1,3%, массалық үлесі жалпы калийдың (К2О) кемінде - 0,2%, массалық үлесі күкірттің кемінде - 0,002%, массалық үлесі темірдің кемінде - 0,048%, массалық үлесі бойынша жалпы калийдің К2О есептегенде кемінде - 0,4083%, массалық үлесі магнийдің кемінде - 0,0068%, массалық үлесі мыстың кемінде - 0,001%, массалық үлесі жалпы азоттың кемінде - 0,033%, массалық үлесі бойынша жалпы фосфордың Р2О5 есептегенде кемінде - 0,1%, массалық үлесі мырыштың кемінде - 0,001%, натрий кемінде - 0,057%, Кальций оксиді кемінде - 0,115%
660
литр
369
"Сахалин Гуматы" ВР 5%
массалық үлесі органикалық заттардың – кемінде - 2,7%, массалық үлесі бойынша жалпы калийдің (К2О) кемінде - 0,4%, массалық үлесі күкірттің кемінде - 0,002%, массалық үлесі темірдің кемінде - 0,072%, массалық үлесі бойынша жалпы калийдің, К2О есептегенде кемінде - 0,6125%, массалық үлесі магнийдің кемінде - 0,0103%, массалық үлесі мыс кемінде - 0,001%, массалық үлесі жалпы азоттың кемінде - 0,05%, массалық үлесі бойынша жалпы фосфорды Р2О5 есептегенде кемінде - 0,1%, Мырыштың массалық үлесі кемінде - 0,001%, натрий кемінде - 0,085%, Кальций оксиді кемінде - 0,1725%
660
литр
370
Сұйық азотты тыңайтқыш марка КАС-32
N-32
71766
тонна
371
Сұйық борлы тыңайтқыш "BORON"
N-4, B-9
1786
литр
372
Сұйық кешендімикротыңайтқыш "Silver Mix"
Күміс (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; мыс (Cu)-0,45±0,1; Мырыш (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000
литр
373
Сұйық кешендімикротыңайтқыш "Зеромикс"
Ag-0,3; B-0,33; Cu-0,45; Zn-0,8; Mn-0,8; Mo-0,1; Co-0,03
7102
литр
374
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Диформы" марка "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4554
литр
375
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" марка "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
376
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" марка "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925
литр
377
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" марка "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2486
литр
378
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда" марка "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015

Азот общий 171,07 г/л, Фосфор 17,5 г/л, Магний 6,79 г/л, Железо 0,7 г/л, Сера 26,95 г/л, Бор 0,42 г/л, Медь 1,68 г/л, Цинк 2,17 г/л, Марганец 0,42 г/л, Молибден 0,7 г/л, Кобальт 0,35 г/л, Селен 0,35 г/л
1345
литр
400
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Бобовые
Азот общий 94,25 г/л, Фосфор 28 г/л, Калий 28 г/л, Магний 28,7 г/л, Железо 0,87 г/л, Бор 1,96 г/л, Сера 26,25 г/л, Медь 0,98 г/л, Цинк 19,6 г/л, Марганец 24,5 г/л, Молибден 7,35 г/л, Кобальт 0,39 г/л
1845
литр
401
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Калий
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Железо 0,42 г/л, Медь 0,84 г/л, Цинк 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Сера 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
1250
литр
402
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Молибден
Молибден 80,00 г/л
6695
литр
403
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Рост
Азот общий 62,05 г/л, Фосфор 54,57 г/л, Калий 7,79 г/л, Магний 29,74 г/л, Железо 3,1 г/л, Сера 84,48 г/л, Медь 15,59 г/л, Цинк 19,49 г/л, Марганец 3,1 г/л, Молибден 1,54 г/л, Кобальт 0,86 г/л, Никель 0,04 г/л
1625
литр
404
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Семена
Азот общий 58,74 г/л, Фосфор 38,36 г/л, Калий 31,58 г/л, Магний 18,13 г/л, Железо 2,13 г/л, Сера 68,35 г/л, Бор 2,8 г/л, Медь 18,22 г/л, Цинк 18,22 г/л, Марганец 2,25 г/л, Молибден 4 г/л, Кобальт 1,2 г/л, Никель 0,07 г/л, Литий 0,3 г/л, Селен 0,09 г/л, Хром 0,42 г/л, Ванадий 0,54 г/л
1850
литр
405
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Сера
Магний 28 г/л, Сера 497 г/л
1250
литр
406
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Фосфор
Азот 47,6 г/л, Фосфор 185,5 г/л, Калий 46,9 г/л, Магний 1,75 г/л, Железо 1,05 г/л, Медь 0,7 г/л, Цинк 2,1 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,56 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Сера 7 г/л
1495
литр
407
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Цинк
Цинк 142 г/л, Азот 65 г/л, сера 70 г/л
1295
литр
408
Жидкое органо-минеральное удобрение "Волски Оптим KZ"
N-1%
2565
литр
409
Жидкое органо- минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
410
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ "Бор"
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3
2672
литр
411
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
2002
литр
412
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "ФосфорКалий"

Азот Жалпы 171,07 г/л, Фосфор 17,5 г/л, Магний 6,79 г/л, Темір 0,7 г/л, Күкірт 26,95 г/л, Бор 0,42 г/л, мыс 1,68 г/л, Мырыш 2,17 г/л, Марганец 0,42 г/л, Молибден 0,7 г/л, Кобальт 0,35 г/л, Селен 0,35 г/л
1345
литр
400
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Бобовые
Азот Жалпы 94,25 г/л, Фосфор 28 г/л, Калий 28 г/л, Магний 28,7 г/л, Темір 0,87 г/л, Бор 1,96 г/л, Күкірт 26,25 г/л, мыс 0,98 г/л, Мырыш 19,6 г/л, Марганец 24,5 г/л, Молибден 7,35 г/л, Кобальт 0,39 г/л
1845
литр
401
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Калий
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Темір 0,42 г/л, мыс 0,84 г/л, Мырыш 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Күкірт 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
1250
литр
402
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Молибден
Молибден 80,00 г/л
6695
литр
403
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Рост
Азот Жалпы 62,05 г/л, Фосфор 54,57 г/л, Калий 7,79 г/л, Магний 29,74 г/л, Темір 3,1 г/л, Күкірт 84,48 г/л, мыс 15,59 г/л, Мырыш 19,49 г/л, Марганец 3,1 г/л, Молибден 1,54 г/л, Кобальт 0,86 г/л, Никель 0,04 г/л
1625
литр
404
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Тұқым
Азот Жалпы 58,74 г/л, Фосфор 38,36 г/л, Калий 31,58 г/л, Магний 18,13 г/л, Темір 2,13 г/л, Күкірт 68,35 г/л, Бор 2,8 г/л, мыс 18,22 г/л, Мырыш 18,22 г/л, Марганец 2,25 г/л, Молибден 4 г/л, Кобальт 1,2 г/л, Никель 0,07 г/л, Литий 0,3 г/л, Селен 0,09 г/л, Хром 0,42 г/л, Ванадий 0,54 г/л
1850
литр
405
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Күкірт
Магний 28 г/л, Күкірт 497 г/л
1250
литр
406
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Фосфор
Азот 47,6 г/л, Фосфор 185,5 г/л, Калий 46,9 г/л, Магний 1,75 г/л, Темір 1,05 г/л, мыс 0,7 г/л, Мырыш 2,1 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,56 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Күкірт 7 г/л
1495
литр
407
Сұйық минералды тыңайтқыш ЛАЙФ марка: Мырыш
Мырыш 142 г/л, Азот 65 г/л, Күкірт 70 г/л
1295
литр
408
Сұйық органо-минералды тыңайтқыш "Волски Оптим KZ"
N-1%
2565
литр
409
Сұйық органо- минералды тыңайтқыш "ПРОСТОР" марка "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
410
Сұйық органо-минералды тыңайтқыш "ПРОСТОР" марка "Бор"
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-3
2672
литр
411
Сұйық органо-минералды тыңайтқыш "ПРОСТОР" марка "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, өсімдік ақуыздарының гидролизі-15,0
2002
литр
412
Сұйық органо-минералды тыңайтқыш "ПРОСТОР" марка "ФосфорКалий"

Аминокислоты-2, Nобщ-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
617
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P2O5-27,7, Nобщ-9,7, K2O-6,8, SO3-0,5, Zn-EDTA-0,4, MgO-0,2, B-0,2, Fe-EDTA-0,2, Cu-EDTA-0,2, Mn-EDTA-0,08, Mo-0,08, Co-EDTA-0,02, Аминокислоты-2, Смачиватели-1
1908
литр
618
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
619
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
620
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2640
литр
621
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Аминокислоты-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная кислота-1
2640
литр
622
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1345
литр
623
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
624
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
625
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
626
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
627
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
628
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1800
литр
629
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2000
литр
630
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
631
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
632
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л

аминқышқылдары-2, Nжалпы-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
617
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Фосфор
P2O5-27,7, Nжалпы-9,7, K2O-6,8, SO3-0,5, Zn-EDTA-0,4, MgO-0,2, B-0,2, Fe-EDTA-0,2, Cu-EDTA-0,2, Mn-EDTA-0,08, Mo-0,08, Co-EDTA-0,02, аминқышқылдары-2, Жұптағыштар-1
1908
литр
618
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
619
минералды тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
620
минералды тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2640
литр
621
минералды тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
аминқышқылдары-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, янтар қышқылы-1
2640
литр
622
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1345
литр
623
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
624
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
625
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Магний-Мырыш
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
626
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
627
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
628
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Күкірт
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1800
литр
629
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2000
литр
630
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + арахидон қышқылы-1 г/л, витаминдер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
631
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + арахидон қышқылы-1 г/л, витаминдер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
632
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылдары-3,9 г/л

1045
литр
633
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л
4688
литр
634
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
2143
литр
635
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
4688
литр
636
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3911
литр
637
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
3750
литр
638
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
2973
литр
639
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминокислоты 100
7018
литр
640
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1848
литр
641
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
2036
литр
642
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1875
литр
643
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Квант"
Тритерпеновые к-ты-10 г/л, L-Аминокислоты и олигопептиды-48 г/л, фульвовые к-ты - 30 г/л, янтарная к-та-20 г/л, арахидовая к-та-30 г/л, гуминовые к-ты - 150 г/л, Витамины(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
4071
литр
644
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ марки "Амино Комплекс"
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-Аминокислоты 250 г/л
3911
литр
645
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином марки "Бор-Молибден (В-Мо)"
N-55 г/л; Mo-6,4 г/л; B-120 г/л; фульватно-гуматный комплекс-10%
2036
литр
646
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс
2196
литр
647
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Стимул"
N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L-аминокислоты 100
2196
литр
648
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Фосфит-К"

1045
литр
633
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, Янтар қышқылы-800 г/л
4688
литр
634
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, Янтар қышқылы-100 г/л
2143
литр
635
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Амино"
L-аминқышқылдар және олигопептидтер*366
4688
литр
636
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминқышқылдар және олигопептидтер-250 г/л
3911
литр
637
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Амино мыс-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминқышқылдар және олигопептидтер150
3750
литр
638
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминқышқылдар және олигопептидтер200
2973
литр
639
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминқышқылдары 100
7018
литр
640
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1848
литр
641
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+Фульват-гумат кешені 10 г/л
2036
литр
642
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1875
литр
643
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБИНОМ "Квант"
Тритерпеноид қышқылдар-10 г/л, L-аминқышқылдары и олигопептидтер-48 г/л, фульв қышқылы - 30 г/л, янтар қышқылы-20 г/л, арахидон қышқылы-30 г/л, гумин қышқылы - 150 г/л, витаминдер(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
4071
литр
644
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБИНОМ марка "Амино Комплекс"
N-55 г/л; P2O5-25 г/л; K2O-25 г/л; SO3-60 г/л; MgO*-15 г/л; Zn*-15 г/л; Mo-5 г/л; Cu*-7 г/л; Mn*-8,5 г/л; B*-6 г/л; Fe*-20 г/л; Co*-0,5 г/л; L-аминқышқылдары 250 г/л
3911
литр
645
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином марка "Бор-Молибден (В-Мо)"
N-55 г/л; Mo-6,4 г/л; B-120 г/л; фульват-гумат кешені-10%
2036
литр
646
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминқышқылдары 20 фульват-гумат кешені
2196
литр
647
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Стимул"
N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L-аминқышқылдары 100
2196
литр
648
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыштарБином "Фосфит-К"

893
литр
738
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
13153
килограмм
739
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
10015
килограмм
740
Органо-минеральное удобрение Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
10681
литр
741
Органо-минеральное удобрение Millerstart
Zn-0,5%, экстракт морских водорослей-99,5%
13556
литр
742
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты- 40, свободные аминокислоты L- 6, органический углерод- 11, органическое вещество-30
3000
литр
743
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
744
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
745
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
746
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
747
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
748
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
749
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
750
Органоминеральное удобрение "Комби"
аммонийный азот-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гуминовые кислоты-4,0, рН-раствор-7,1, Натрий-0,23, Цинк-0,00005, Медь-0,0001, Марганец-0,00001, Железо-0,032, Оксид кальция-0,00001, сера-0,00001, Хелаты:цинка, меди, бора, магний, молибден, марганца, железа
2000
литр
751
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
3125
литр
752
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор

893
литр
738
Органо-минералды тыңайтқыш FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульв қышқылдары - 750 г/кг
13153
килограм
739
Органо-минералды тыңайтқыш HUMIFIELD w.g.
аммоний тұздары -80г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750г/кг, N-60г/кг, аминқышқылдары-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементтер-21г/кг
10015
килограм
740
Органо-минералды тыңайтқыш Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, Теңіз балдырларының экстракты
10681
литр
741
Органо-минералды тыңайтқыш Millerstart
Zn-0,5%, Теңіз балдырларының экстракты-99,5%
13556
литр
742
Органоминералды тыңайтқыш "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, аминқышқылдары- 40, бос аминқышқылдары L- 6, Органикалық көміртек- 11, органикалық заттар-30
3000
литр
743
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Дәнді-дақыл"
аминқышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
744
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Жүгері"
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
745
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Майлы дақыл"
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
746
А
аминқышқылдары-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
747
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Қызылша"
аминқышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
748
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Старт"
аминқышқылдары-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
749
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Әмбебап"
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
750
Органоминералды тыңайтқыш "Комби"
аммоний тұздары-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, гумин қышқылдары-4,0, рН-Ерітінді-7,1, Натрий-0,23, Мырыш-0,00005, мыс-0,0001, Марганец-0,00001, Темір-0,032, Кальций оксиді-0,00001, Күкірт-0,00001, Хелаттар:Мырыша, мыс, бора, магний, молибден, марганца, железа
2000
литр
751
Гумин қышқылдары мен фульвоқышқылдары негізіндегі органо-минералды тыңайтқыш "Фульвигрейн", марка Фульвигрейн Антистресс
гумин қышқылының тұздары - 10%, фульв қышқылының тұздары - 2%, аминқышқылдары - 6%
3125
литр
752
Гумин қышқылдары мен фульвоқышқылдары негізіндегі органо-минералды тыңайтқыш "Фульвигрейн", марка Фульвигрейн Бор

8266
литр
901
Удобрение "PHANTOM LIQUID"
N-8,7, альгиновая кислота-1,03, органическое вещество-23,32
1838
литр
902
Удобрение PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1)
P2O5-30, K2O-15
5450
литр
903
Удобрение "pH Power"
P2O5≥26%, вода≤60%
3125
литр
904
Удобрение Prairie Pride A (1-3-3)
N-1, P2O5-3, K2O-3
1100
литр
905
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
1500
килограмм
906
Удобрение "Promostart"
N-30
3432
литр
907
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
4363
литр
908
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1920
литр
909
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2611
литр
910
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
2854
литр
911
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%, Общий Азот (N) – 4%, Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%, Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 3%, Полисахариды – 15%, Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%, Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3818
литр
912
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%, Общий Азот (N) – 4%, Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%, Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%, Полисахариды – 12%, Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%, Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%, Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2278
литр
913
Удобрение Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
7984
литр
914
Удобрение Raiza
N-4,5, свободные аминокислоты-12
3960
литр
915
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
3062
литр
916
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
1426
литр
917
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
2500
литр
918
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%

8266
литр
901
тыңайтқыш "PHANTOM LIQUID"
N-8,7, Альгин қышқылы-1,03, органикалық заттар-23,32
1838
литр
902
тыңайтқыш PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1)
P2O5-30, K2O-15
5450
литр
903
тыңайтқыш "pH Power"
P2O5≥26%, су≤60%
3125
литр
904
тыңайтқыш Prairie Pride A (1-3-3)
N-1, P2O5-3, K2O-3
1100
литр
905
тыңайтқыш Prairie Pride В (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
1500
килограм
906
тыңайтқыш "Promostart"
N-30
3432
литр
907
тыңайтқыш QadamFerti Aminoleaf
бос аминқышқылдары – 30%; жалпы азот (N) – 6%; суда еритін Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; суда еритін Калий оксиді (К2О) – 1%
4363
литр
908
тыңайтқыш QadamFerti Boromax
бос аминқышқылдары – 2%; жалпы азот (N) – 3,2%; суда еритін Бор (В) – 6%
1920
литр
909
тыңайтқыш QadamFerti pH Control
жалпы азот (N) – 3%, соның ішінде амидты азот (NH2) – 3%; суда еритін Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; ионы жоқ (БАЗ) – 25%
2611
литр
910
тыңайтқыш QadamFerti Silimax
суда еритін Калий оксиді (К2О) – 15%; суда еритін ДиКалий оксиді (SiO2) – 10%
2854
литр
911
тыңайтқыш QadamFerti Start
бос аминқышқылдары – 4%, жалпы азот (N) – 4%, суда еритін Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%, суда еритін Калий оксиді (К2О) – 3%, Полисахаридтер – 15%, Темір (Fe) в хелат түрінде (EDDHA) – 0,1%, Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%, суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3818
литр
912
тыңайтқыш QadamFerti Unileaf
бос аминқышқылдары – 4%, жалпы азот (N) – 4%, суда еритін Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%, суда еритін Калий оксиді (К2О) – 2%, Полисахаридтер – 12%, Темір (Fe) в хелат түрінде (EDTA) – 0,4%, Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%, Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%
2278
литр
913
тыңайтқыш Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), витаминдер, Сапонин, Бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
7984
литр
914
тыңайтқыш Raiza
N-4,5, бос аминқышқылдары-12
3960
литр
915
тыңайтқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) агентімен - 16%, Фосфор(P2O5) агентімен - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары - 20%, аминқышқылдары - 4%
3062
литр
916
тыңайтқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) Жалпы - 20%, соның ішінде(N) Органикалық - 2%, соның ішінде(N) мочевиналы - 18%, гумин қышқылдары(гуматы) - 6%, Гидроксикарбон қышқылы - 2%, аминқышқылдары - 6%
1426
литр
917
тыңайтқыш Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) Жалпы -8%, соның ішінде(N) Органикалық - 2%, соның ішінде(N) мочевиналы - 6%, мыс(Cu) агентімен - 3,5%, Марганец(Mn) агентімен - 3,5%, Мырыш(Zn) агентімен - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары - 16%, аминқышқылдары -8%
2500
литр
918
тыңайтқыш Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) Жалпы - 6%, соның ішінде(N) Органикалық - 2%, соның ішінде(N) мочевиналы - 4%, Фосфор(P2O5) - агентімен - 2,5%, Калий(K2O) агентімен - 2,5%, Магний(MgO) агентімен - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) агентімен - 0,1%. мыс(Cu) агентімен - 1%, Темір(Fe) агентімен - 1,2%, Марганец(Mn) агентімен - 1,2%, Молибден(Mo) агентімен - 0,25%, Мырыш(Zn) агентімен - 1,2%, гумин қышқылдары (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдары - 20%, аминқышқылдары -8%

2600
литр
919
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в т.ч.(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
4594
литр
920
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3010
литр
921
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
4118
литр
922
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
686
литр
923
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в-80-85%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7
686
килограмм
924
Удобрение Retrosal
Ca - 8,0%, Zn - 0,2% (EDTA), Витамины, Осмолиты, Бетаин, Белки, Аминокислоты
2364
литр
925
Удобрение Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
7758
литр
926
Удобрение SAGA (САГА)
Органические вещества-34, N-10, P-10,5, K-11
3306
литр
927
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
3572
литр
928
Удобрение SAMPPI
Органические кислоты: лимонная, янтарная, яблочная, винная; Сахара: глюкоза, сукроза; Минеральные питательные вещества: Азот 8%, Фосфор 3%, Калий 3%, Магнезий 2%, Кальций 1%, Марганец 0,7%, Бор 0,1%, Железо 0,4%, Молибден 0,1%, Медь 0,05%, Цинк 0,05%
3572
литр
929
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
7460
литр
930
Удобрение SunnyMix B
N-4,05%, B-10,2% (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
1850
литр
931
Удобрение "SunnyMix пшеница"

2600
литр
919
тыңайтқыш Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) Жалпы – 10%, соның ішінде(N) Органикалық – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) агентімен -1%, гумин қышқылдары(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбон қышқылдары – 4%, аминқышқылдары – 4%
4594
литр
920
тыңайтқыш Reasil micro Amino Zn
Азот(N) Жалпы - 15%, соның ішінде(N) Органикалық - 2%, соның ішінде(N) мочевиналы - 1%, соның ішінде(N) нитратты - 12%, Мырыш(Zn) агентімен - 12%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, аминқышқылдары - 8%
3010
литр
921
тыңайтқыш Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) Жалпы - 12%, соның ішінде(N) Органикалық - 2%, соның ішінде(N) мочевиналы - 10%, Магний(MgO) агентімен - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) агентімен - 0,1%. мыс(Cu) агентімен - 0,8%, Темір(Fe) агентімен -5%, Марганец(Mn) агентімен - 2,5%, Молибден(Mo) агентімен - 0,25%, Мырыш(Zn) агентімен - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, аминқышқылдары - 8%
4118
литр
922
тыңайтқыш Reasil® Soil Conditioner арналғанвосстановления плодородия почв
Жалпы органикалық заттар құрғақ затта.* - 75-80%, Жалпы Гумин экстракты(ОГЭ) құрғақ затта** - 90-95%, гумин қышқылдары табиғи ОГЭ - 54-56%, гумин қышқылдары(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, фульвоқышқылдар табиғи ОГЭ - 4-6%, Органикалық азот(N) құрғақ затта. - 1,5%. Фосфор( P2O5) құрғақ затта. - 1,5%, Калий(K2O) құрғақ затта. - 1,5%
686
литр
923
тыңайтқыш Reasil® Soil Conditioner арналғанорганического земледелия
жалпыее органикалық заттар құрғақ затта-80-85%, Жалпы гумин экстракты (ОГЭ) құрғақ органикалық затта**-90-95%, гумин қышқылдары табиғи ОГЭ-95-96%, фульвоқышқылдар табиғи ОГЭ-4-5%, Органикалық Азот құрғақ затта-1,2-1,7
686
килограм
924
тыңайтқыш Retrosal
Ca - 8,0%, Zn - 0,2% (EDTA), витаминдер, Осмолиттер, Бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
2364
литр
925
тыңайтқыш Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
7758
литр
926
тыңайтқыш SAGA (САГА)
органикалық заттар-34, N-10, P-10,5, K-11
3306
литр
927
"тыңайтқыш SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
3572
литр
928
тыңайтқыш SAMPPI
Органикалық қышқылдар: лимон, янтар, алма, шарап; Қанттар: глюкоза, сукроза; Минералды қоректік заттар: Азот 8%, Фосфор 3%, Калий 3%, Магнезий 2%, Кальций 1%, Марганец 0,7%, Бор 0,1%, Темір 0,4%, Молибден 0,1%, мыс 0,05%, Мырыш 0,05%
3572
литр
929
тыңайтқыш Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
7460
литр
930
тыңайтқыш SunnyMix B
N-4,05%, B-10,2% (+ жабыстырғыш, белке белсенді заттар,ылғал ұстайтын заттар)
1850
литр
931
тыңайтқыш "SunnyMix пшеница"

N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 мл)
1601
литр
1031
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11%, S-0,04%, Mn-0,05%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mo-0,005%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0005%, Se-0,0002%, Cr-0,0007%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5%
2344
литр
1032
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4%, S-0,17%, Fe-0,05%, Cu-0,2%, Zn-0,01%, Mn-0,02%, Mo-0,05%, Co-0,005%, Ni-0,001%, Li-0,0002%, Se-0,0001%, Cr-0,0002%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1%, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
2373
литр
1033
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7%, S-0,04%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mn-0,04%, Mo-3%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0004%, Se-0,0001%, Cr-0,0005%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2%, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
5000
литр
1034
Удобрение Брексил Кальций (Brexil Ca)
CaO – 20,0% (LSA), B – 0,5%
3997
килограмм
1035
Удобрение Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
3975
килограмм
1036
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
1250
килограмм
1037
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Азот(N)общий 3,50, Азот (N) органический 0,25, Азот (N) мочевинный 3,25, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом 0,50, Калий (К2О) комплекс с агентом 2,50, Магний (MgO) комплекс с агентом 0,10, Бор (В) бороэтаноламин 0,10, Кобальт (Со) комплекс с агентом 0,01, Медь (Сu) комплекс с агентом 0,05, Железо (Fе) комплекс с агентом 0,12, Марганец (Mn) комплекс с агентом 0,10, Молибден (Мо) комплекс с агентом 0,025, Цинк (Zn) комплекс с агентом 0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты 10,00, Гидроксикарбоновые кислоты 0,60, АМИНОКИСЛОТЫ 2,40, Вода остальное
1125
литр
1038
Удобрение "Гумат калия"
Гуминовые кислоты-61,2%; К2O-12,6%
800
килограмм
1039
Удобрение Гумат натрия
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
2000000
тонна
1040
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общ-2,27%, массовая доля гуминовых кислот-30-90%, массовая доля органического вещества-47,4%
268
литр
1041
Удобрение Дрип 19-19-19 + 3MgО
дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-25%, нитрат калия (KNO3)-10%, карбамид (CH4N2O)-25%, сульфат магния (MgSO4)-2,5%, пекацид-0,5%
1651
килограмм
1042
Удобрение Дрип 3-10-37
сульфат калия (K2SO4)-25%, дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-10%, нитрат Калия (KNO3)-10%, сульфат Магния (MgSO4)-10%, пекацид– 2.5%
1406
килограмм
1043
Удобрение жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
71766
тонна
1044
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32%

N-5, P2O5-6,K2O-9, B-0,7, S-0,04, Co-0,002, Cu-0,01, Mn-0,05, Zn-0,01, Mo-0,007, Cr-0,0001, Ni-0,002, Li-0,0005, Se-0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр кемінде 2x10 тірі клеткалар және споралардың мөлшері 1 мл)
1601
литр
1031
тыңайтқыш "БОРОГУМ"
B-11%, S-0,04%, Mn-0,05%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mo-0,005%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0005%, Se-0,0002%, Cr-0,0007%, калий тұзы БМВ-гумин қышқылы-1,5%
2344
литр
1032
тыңайтқыш "БОРОГУМ- М" марка "Кешенді"
B-4%, S-0,17%, Fe-0,05%, Cu-0,2%, Zn-0,01%, Mn-0,02%, Mo-0,05%, Co-0,005%, Ni-0,001%, Li-0,0002%, Se-0,0001%, Cr-0,0002%, калий тұзы БМВ-гумин қышқылы-1%, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
2373
литр
1033
тыңайтқыш "БОРОГУМ- М" марка "Мо"
B-7%, S-0,04%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mn-0,04%, Mo-3%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0004%, Se-0,0001%, Cr-0,0005%, калий тұзы БМВ-гумин қышқылы-2%, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
5000
литр
1034
тыңайтқыш Брексил Кальций (Brexil Ca)
CaO – 20,0% (LSA), B – 0,5%
3997
килограм
1035
тыңайтқыш Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
3975
килограм
1036
тыңайтқыш гельтәрізді SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
1250
килограм
1037
тыңайтқыш Гумат K/Na с микроэлементтермен
Азот(N)Жалпы 3,50, Азот (N) Органикалық 0,25, Азот (N) мочевиналы 3,25, Фосфор (P2O5) комплекс агентімен 0,50, Калий (К2О) комплекс агентімен 2,50, Магний (MgO) комплекс агентімен 0,10, Бор (В) бороэтаноламин 0,10, Кобальт (Со) комплекс агентімен 0,01, мыс (Сu) комплекс агентімен 0,05, Темір (Fе) комплекс агентімен 0,12, Марганец (Mn) комплекс агентімен 0,10, Молибден (Мо) комплекс агентімен 0,025, Мырыш (Zn) комплекс агентімен 0,12, Гумин және фульв қышқылдары 10,00, Гидроксикарбон қышқылдары 0,60, аминқышқылдары 2,40, қалғандары су
1125
литр
1038
тыңайтқыш "Калий гуматы"
гумин қышқылдары-61,2%; К2O-12,6%
800
килограм
1039
тыңайтқыш натрий гуматы
гумин қышқылдары-60,5%; натрий гуматы-35-40%
2000000
тонна
1040
тыңайтқыш гумин Сұйық (натрий гуматы) Шұбаркөл кен орнының үгітілген көмірлерінен
N жалпы -2,27%, гуин қышқылдарының массалық үлесі -30-90%, органикалық заттардың массалық үлесі-47,4%
268
литр
1041
тыңайтқыш Дрип 19-19-19 + 3MgО
Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4)-25%, калий нитраты (KNO3)-10%, карбамид (CH4N2O)-25%, магний сульфаты (MgSO4)-2,5%, пекацид-0,5%
1651
килограм
1042
тыңайтқыш Дрип 3-10-37
Калий сульфаты (K2SO4)-25%, дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-10%, нитрат Калия (KNO3)-10%, сульфат Магния (MgSO4)-10%, пекацид– 2.5%
1406
килограм
1043
тыңайтқыш сұйық азот (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
71766
тонна
1044
тыңайтқыш Сұйық азотты марка КАС-32
N-32%

4275
литр
1105
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
101475
тонна
1106
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
97500
тонна
1107
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
97500
тонна
1108
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
97500
тонна
1109
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
1110
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
1111
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
1112
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
1113
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
1114
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
1115
Удобрение микробиологическое "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 КОЕ/мл); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 ед./мл); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
1516
литр
1116
Удобрение минеральное комплексное азотно-фосфорно-калийное (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
97500
тонна
1117
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893
килограмм
1118
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
1119
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,03
1250
килограмм
1120
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,03

4275
литр
1105
тыңайтқыш марка NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
101475
тонна
1106
тыңайтқыш марка NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
97500
тонна
1107
тыңайтқыш марка NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
97500
тонна
1108
тыңайтқыш марка NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
97500
тонна
1109
тыңайтқыш Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограм
1110
тыңайтқыш Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограм
1111
тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограм
1112
тыңайтқыш Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограм
1113
тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограм
1114
тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограм
1115
тыңайтқыш микробиологиялық "СТЕРНЯ-12"
Bacillus subtilis спора түзуші бактериясының 4 штамы (кемінде 108 КОЕ/мл); Trichoderma саңырауқұлағының 3 штамы, сүтқышқылды, фосфор мен калийді мобилизациялаушы, азотты фиксациялаушы бактериялар (кемінде 4х108 КОЕ/мл); целлюлоза ыдыратушы ферменттер кешені (белсенділігі кемінде 5 ед./мл); табиғи полисахаридтер, фитогормондар, витаминдер, L-аминқышқылдары; калий гуматы - 0,5 %
1516
литр
1116
тыңайтқыш минералды кешендіазот-фосфор-калийлі (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
97500
тонна
1117
тыңайтқыш минералды Пекацид
Фосфаттың массалық үлесі (P₂O₅) в %кемінде 59-60, Калийдің массалық үлесі (К₂О) в % кемінде 19-20
893
килограм
1118
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА марка: ФЕРТИКА жапырақты 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограм
1119
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА марка: ФЕРТИКА жапырақты 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,03
1250
килограм
1120
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА, марка: ФЕРТИКА жапырақты 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,03

1250
килограмм
1121
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
1122
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
1250
килограмм
1123
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
1124
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
1125
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
1126
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
1127
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1050
литр
1128
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200
литр
1129
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1200
литр
1130
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1200
литр
1131
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1200
литр
1132
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1200
литр
1133
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)
1050
литр
1134
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18

1250
килограм
1121
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА марка: ФЕРТИКА жапырақты СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограм
1122
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА марка: ФЕРТИКА жапырақты СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
1250
килограм
1123
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА марка: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограм
1124
тыңайтқыш НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдар-35; полисахаридтер-0,1; фитогормондар-0,012
1250
литр
1125
тыңайтқыш НАНОВИТ: Кальцилі
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық кешен-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1200
литр
1126
тыңайтқыш Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминқышқылдары – 3,0 %; органикалық кешен – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
1050
литр
1127
тыңайтқыш НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық кешен-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
1050
литр
1128
тыңайтқыш Нановит Молибденді
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық кешен – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1200
литр
1129
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
1200
литр
1130
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық кешен-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
1200
литр
1131
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно мыс
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық кешен-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
1200
литр
1132
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Мырыш
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық кешен-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1200
литр
1133
тыңайтқыш Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминқышқылдары – 2,86 %; органикалық кешен – 2,3%; полисахаридтер – 0,00403 %; фитогормондар – 0,00046 %)
1050
литр
1134
тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА марка 3:18:18

N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
1135
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1050
литр
1136
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N–9,0; Р2О5–18,0; К2О–9,0; MgO–0,012; SO3–0,012; В–0,018; Cu–0,035; Fe–0,065; Mn–0,028; Мо–0,012; Zn–0,012; Si–0,012; Co–0,0012
1050
литр
1137
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%
1500
литр
1138
Удобрение "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Железо (Fe) – 0,05%; - Цинк (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Медь (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1495
килограмм
1139
Удобрение "Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)"
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
1662
килограмм
1140
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
660
литр
1141
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1350
литр
1142
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
1143
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
1144
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
1145
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
1146
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограмм
1147
Удобрение "Ростолон 13-40-13 + МЕ"
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
738
килограмм
1148
Удобрение "Ростолон 17-7-24+ME"
N-17%, P2O5-7%, K2O-24%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
738
килограмм
1149
Удобрение "Ростолон 18-18-18 + МЕ"

N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
1135
тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА марка 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1050
литр
1136
тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА марка 9:18:9
N–9,0; Р2О5–18,0; К2О–9,0; MgO–0,012; SO3–0,012; В–0,018; Cu–0,035; Fe–0,065; Mn–0,028; Мо–0,012; Zn–0,012; Si–0,012; Co–0,0012
1050
литр
1137
тыңайтқыш Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминқышқылдары-0,08%, органикалық кешен-4,5%, полисахаридтер-0,00365%, фитогормондар-0,00042%
1500
литр
1138
тыңайтқыш "Нутривант Плюс Дәнді-дақыл (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Темір (Fe) – 0,05%; - Мырыш (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - мыс (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1495
килограм
1139
тыңайтқыш "Нутривант Плюс Майлы дақыл (0-20-33)"
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
1662
килограм
1140
тыңайтқыш органоминералды Калий гуматы
фульв қышқылының тұздары20 г/л, гумин қышқылының тұздары 180 г/л соның ішінде калий 30 г/л, аминқышқылдары 25 г/л, микроэлементтер 10 г/л
660
литр
1141
тыңайтқыш органоминералды КомплеМет маркасы Эластико
Р2О5, кемінде 34; К2О, кемінде 76; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық заттар 300
1350
литр
1142
тыңайтқыш Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограм
1143
тыңайтқыш Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограм
1144
тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограм
1145
тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограм
1146
тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) марка: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограм
1147
тыңайтқыш "Ростолон 13-40-13 + МЕ"
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
738
килограм
1148
тыңайтқыш "Ростолон 17-7-24+ME"
N-17%, P2O5-7%, K2O-24%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
738
килограм
1149
тыңайтқыш "Ростолон 18-18-18 + МЕ"

1592
литр
1213
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1613
литр
1214
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1684
литр
1215
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
1587
литр
1216
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1962
литр
1217
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693
литр
1218
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1900
литр
1219
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11011
литр
1220
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7553
литр
1221
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
1222
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1500
килограмм
1223
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограмм
1224
Удобрения Ревитаплант, марки: Зерновые + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминокислоты 8%
1750000
тонна
1225
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1750000
тонна
1226
Удобрения Ревитаплант, марки Подсолнечник
MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%

1592
литр
1213
тыңайтқыштар кешенді органо-минералды КомплеМет марка: Бутон
Nжалпы, кемінде 50; Р2О5, кемінде 200; СaO, кемінде 50; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
1613
литр
1214
тыңайтқыштар кешенді органо-минералды КомплеМет марка: Жүгері Импульс
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1684
литр
1215
тыңайтқыштар кешенді органо-минералдық КомплеМет марка: Рапс Импульс
Nжалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
1587
литр
1216
тыңайтқыштар кешенді органо-минералды КомплеМет марка: Рубин
N жалпы, кемінде 50; Р2О5, кемінде 320; К2О, кемінде 95; CaО, кемінде 50; MgO, кемінде 15; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
1962
литр
1217
тыңайтқыштар кешенді органо-минералды КомплеМет марка: Сад-Огород Импульс
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
693
литр
1218
тыңайтқыштар кешенді органо-минералды КомплеМет марка Старт
Nжалпы, кемінде 25; P2O5, кемінде 180; K2O, кемінде 70; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1900
литр
1219
тыңайтқыштар Лебозол марка: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11011
литр
1220
тыңайтқыштар Лебозол марка: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7553
литр
1221
тыңайтқыштар Лебозол марка: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
1222
тыңайтқыштар Полиферт (POLYFERT) марка 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1500
килограм
1223
тыңайтқыштар Полиферт (POLYFERT) марка 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограм
1224
тыңайтқыштар Ревитаплант, марка: Зерновые + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминқышқылдары 8%
1750000
тонна
1225
тыңайтқыштар Ревитаплант, марка Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминқышқылдары 8%
1750000
тонна
1226
тыңайтқыштар Ревитаплант, марка Подсолнечник
MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминқышқылдары 8%

950
литр
1379
GreenPlus 10-10-40+Te
Азот (N) 10%; Фосфор (Р205), водорастворимый 10%; Калий (К20), водорастворимый 40%;+ комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%
809
килограмм
1380
Green Plus 18-18-18+Te
Азот (N) 18%; Фосфор (Р205), водорастворимый 18%; Калий (К20), водорастворимый 18%;+ комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%
809
килограмм
1381
Growway 10-20-30+1,5MgO+Te
Азот (N) 10%; Фосфор (Р205), водорастворимый 20%; Калий (К20), водорастворимый 30%; Магний (MgO), водорастворимый 1,5% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%
430
килограмм
1382
Growway 15-5-30+3MgO+Te
Азот (N) 15%; Фосфор (Р205) , водорастворимый 5%; Калий (К20), водорастворимый 30%; Магний (MgO), водорастворимый 3% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%.
430
килограмм
1383
Growway 16-8-24+2MgO+Te
Азот (N) 16%; Фосфор (Р205) , водорастворимый 8%; Калий (К2О), водорастворимый 24%; Магний (MgO), водорастворимый 2% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин 3%
430
килограмм
1384
Growway 18-18-18+2MgO+Te
Азот (N) 18%; Фосфор (Р205), водорастворимый 18%; Калий (К20), водорастворимый 18%; Магний (MgO) водорастворимый 2% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%
430
килограмм
1385
Growway 25-5-5+3MgO+Te
АЗОТ (N) 25%; Фосфор (Р205), водорастворимый 5%; Калий (К2О), водорастворимый 5%; Магний (MgO), водорастворимый 3% + комплекс микроэлементов (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%.
430
килограмм
1386
Growway 3-5-45+2,5MgO+Te
Азот (N) 3%; Фосфор (Р205), водорастворимый 5%; Калий (К20), водорастворимый 45%; Магний (MgO) зодорастворимый 2,5% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин. 3%
430
килограмм
1387
Growway 8-38-8+4MgO+Te
Азот (N) 8%; Фосфор (Р205), водорастворимый 38%; Калий (К20), водорастворимый 8%; Магний (MgO), водорастворимый 4% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), Антистрессовые компоненты мин.3%
430
килограмм
1388
Growway SunBlocker
B-4, Mn-0,5, Zn-0,5
1013
килограмм
1389
HARVEST PLUS
N-5%, P2O5-18%, K2O-3%, B-0.1%, Cu-0.1%, Fe-0.3%, Mn-0.3%, Mo-0.05%, Zn-0.3%
4000
литр
1390
JAMMER
Азот (N) 3%; Фосфор (Р205), водорастворимый 15%; Сера (SO3)), водорастворимая 15%; Магний (MgO)..
717
литр
1391
KEYLATE Cu
N-3.9%, Сu -5%
3400
литр
1392
K-FAKTOR
K-FAKTOR
1700
литр
1393
LEONEX
общий азот (N) - 1%, органическое вещество - 12%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 2%, Всего (гуминовые и фульвокислоты) - 12%, pH – 10-11

950
литр
1379
GreenPlus 10-10-40+Te
Азот (N) 10%; Фосфор (Р205), суда еритін 10%; Калий (К20), суда еритін 40%;+ микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттермин.3%
809
килограм
1380
Green Plus 18-18-18+Te
Азот (N) 18%; Фосфор (Р205), суда еритін 18%; Калий (К20), суда еритін 18%;+ микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин..3%
809
килограм
1381
Growway 10-20-30+1,5MgO+Te
Азот (N) 10%; Фосфор (Р205), суда еритін 20%; Калий (К20), суда еритін 30%; Магний (MgO), суда еритін 1,5% + микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин.3%
430
килограм
1382
Growway 15-5-30+3MgO+Te
Азот (N) 15%; Фосфор (Р205) , суда еритін 5%; Калий (К20), суда еритін 30%; Магний (MgO), суда еритін 3% + микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин.3%.
430
килограм
1383
Growway 16-8-24+2MgO+Te
Азот (N) 16%; Фосфор (Р205) , суда еритін 8%; Калий (К2О), суда еритін 24%; Магний (MgO), суда еритін 2% + микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин 3%
430
килограм
1384
Growway 18-18-18+2MgO+Te
Азот (N) 18%; Фосфор (Р205), суда еритін 18%; Калий (К20), суда еритін 18%; Магний (MgO) суда еритін 2% + микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин.3%
430
килограм
1385
Growway 25-5-5+3MgO+Te
АЗОТ (N) 25%; Фосфор (Р205), суда еритін 5%; Калий (К2О), суда еритін 5%; Магний (MgO), суда еритін 3% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин.3%.
430
килограм
1386
Growway 3-5-45+2,5MgO+Te
Азот (N) 3%; Фосфор (Р205), суда еритін 5%; Калий (К20), суда еритін 45%; Магний (MgO) зодоЕритін 2,5% + микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин. 3%
430
килограм
1387
Growway 8-38-8+4MgO+Te
Азот (N) 8%; Фосфор (Р205), суда еритін 38%; Калий (К20), суда еритін 8%; Магний (MgO), суда еритін 4% + микроэлементтер кешені (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), стресске қарсы компоненттер мин.3%
430
килограм
1388
Growway SunBlocker
B-4, Mn-0,5, Zn-0,5
1013
килограм
1389
HARVEST PLUS
N-5%, P2O5-18%, K2O-3%, B-0.1%, Cu-0.1%, Fe-0.3%, Mn-0.3%, Mo-0.05%, Zn-0.3%
4000
литр
1390
JAMMER
Азот (N) 3%; Фосфор (Р205), суда еритін 15%; Күкірт (SO3)), суда еритін 15%; Магний (MgO)..
717
литр
1391
KEYLATE Cu
N-3.9%, Сu -5%
3400
литр
1392
K-FAKTOR
K-FAKTOR
1700
литр
1393
LEONEX
жалпы азот (N) - 1%, органикалық заттар - 12%, суда еритін Калий оксиді (K2O) - 2%, Всего (гумин және фульвоқышқылдары) - 12%, pH – 10-11

660
литр
1598
"Гумат Сахалинский" марки ВР 10%
Органическое Вещество-5,5 , Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,85%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,144%; К2O – 1,225%; Магний (MgO) – 0,0205%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,1%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,17% CaO-0,345%
660
литр
1599
"Гумат Сахалинский" марки ВР 20%
Органическое Вещество-11 , Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-1,75%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Азот (N) – 0,2%; P2O5 – 0,1%; К2O – 2,45%; Магний (MgO) – 0,041%; Железо (Fe) – 0,288%. Цинк (Zn) — 0,001% Медь (Cu) — 0,001%, Na-0,34% CaO-0,69%
660
литр
1600
"Гумат Сахалинский" марки ВР 2,5%
Органическое Вещество-1,3, Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,2%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,048%; К2O – 0,4083%; Магний (MgO) – 0,0068%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,033%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,057% CaO-0,115%
660
литр
1601
"Гумат Сахалинский" марки ВР 5%
Органическое Вещество-2,7 , Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,4%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,072%; К2O – 0,6125%; Магний (MgO) – 0,0103%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,05%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,085% CaO-0,1725%
660
литр
1602
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки B-Mo
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4554
литр
1603
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
1500
литр
1604
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
1625
литр
1605
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
2650
литр
1606
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Сера"
N-2, SO3-72, MgO-2,3
2580
литр
1607
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-6,1, N-5
2555
литр
1608
Концентрированный раствор бора "Агрофлор"
B - 11%, N - 6%
2188
литр
1609
Концентрированный раствор микроэлементов "Агрофлор"
N - 2%, P - 2%, K - 2,5%, Mg - 3%, S - 6-7%, B - 0,28%, Fe - 0,32%, Mn - 0,16%, Cu - 0,06%, Zn - 0,04%, Mo - 0,03%
2188
литр
1610
Концентрированный раствор серы "Агрофлор"

660
литр
1598
"Сахалин Гуматы" марка ВР 10%
органикалық заттар-5,5 , Органикалық заттардағы Гумин қышқылы- 50%, Дисперстілік-1,0%, Жалпы калий (К2О)-0,85%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Темір (Fe) – 0,144%; К2O – 1,225%; Магний (MgO) – 0,0205%; мыс (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,1%; P2O5 – 0,1%; Мырыш (Zn) — 0,001%, Na-0,17% CaO-0,345%
660
литр
1599
"Сахалин Гуматы" марка ВР 20%
органикалық заттар-11 , Органикалық заттардағы Гумин қышқылы- 50%, Дисперстілік-1,0%, Жалпы калий (К2О)-1,75%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Азот (N) – 0,2%; P2O5 – 0,1%; К2O – 2,45%; Магний (MgO) – 0,041%; Темір (Fe) – 0,288%. Мырыш (Zn) — 0,001% мыс (Cu) — 0,001%, Na-0,34% CaO-0,69%
660
литр
1600
"Сахалин Гуматы" марка ВР 2,5%
органикалық заттар-1,3, Органикалық заттардағы Гумин қышқылы- 50%, Дисперстілік-1,0%, Жалпы калий (К2О)-0,2%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Темір (Fe) – 0,048%; К2O – 0,4083%; Магний (MgO) – 0,0068%; мыс (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,033%; P2O5 – 0,1%; Мырыш (Zn) — 0,001%, Na-0,057% CaO-0,115%
660
литр
1601
"Сахалин Гуматы" марка ВР 5%
органикалық заттар-2,7 , Органикалық заттардағы Гумин қышқылы- 50%, Дисперстілік-1,0%, Жалпы калий (К2О)-0,4%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Темір (Fe) – 0,072%; К2O – 0,6125%; Магний (MgO) – 0,0103%; мыс (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,05%; P2O5 – 0,1%; Мырыш (Zn) — 0,001%, Na-0,085% CaO-0,1725%
660
литр
1602
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Диформы" марка B-Mo
В - 7,5, Mo - 3,0, N – 4,9
4554
литр
1603
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда" марка "Страда N"
Cu:0,06, Zn:0,13, В:0,016, Mn:0,05, Fe:0,03, Mo:0,05, Со:0,001, Se:0,001, N:27, P2О5:2, K2О:3, SО3:1,26, MgО: 0,15
1500
литр
1604
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда" марка "Страда К"
Cu-0,005, Zn-0,005, В-0,009, Mn-0,19, Fe-0,02, Mo-0,001, Со-0,001, Se-0,001, N-4, P2O5-5, K2O-12, SO3-3,5
1625
литр
1605
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Страда" марка "Страда Р"
Cu-0,07, Zn-0,16, В-0,02, Mn-0,05, Fe-0,07, Mo-0,05, Со-0,01, Se-0,002, N-5, P2O5-20, K2O-5, SO3-0,8, MgО-0,18
2650
литр
1606
Сұйық минералды тыңайтқыш "Волски Моноформы" марка "Волски Моно-Күкірт"
N-2, SO3-72, MgO-2,3
2580
литр
1607
Сұйық минералды тыңайтқыш "Волски Моноформы" марка "Волски Моно-Мырыш"
Zn-6,1, N-5
2555
литр
1608
Концентрленген Ерітінді бора "Агрофлор"
B - 11%, N - 6%
2188
литр
1609
Концентрленген Ерітінді микроэлементтердің "Агрофлор"
N - 2%, P - 2%, K - 2,5%, Mg - 3%, S - 6-7%, B - 0,28%, Fe - 0,32%, Mn - 0,16%, Cu - 0,06%, Zn - 0,04%, Mo - 0,03%
2188
литр
1610
Концентрленген Ерітінді күкірт "Агрофлор"