О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 282 "Об утверждении бюджета Коктобинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2025 года № 373
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Коктобинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 282 следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коктобинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 36 430 тысяч тенге;
налоговые поступления 10 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 430 тысяч тенге;
2) затраты 37 609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 1 179 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 179 тысяч тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 282 "2025-2027 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 373 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 282 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 36 430 мың теңге;
салықтық түсiмдер 10 000 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi 25 430 мың теңге;
2) шығындар 37 609 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 179 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 179 мың теңге.".