О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 260 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2025 года № 359
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 260 следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 938 010 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 245 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 668 010 тысяч тенге;
2) затраты – 24 956 467,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124 902 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 175 724 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 143 359,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
2 143 359,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 175 724 тысяч тенге;
погашение займов – 50 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 018 457,6 тысяч тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 "2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 359 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22 938 010 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 245 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 668 010 мың теңге;
2) шығындар – 24 956 467,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124 902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 175 724 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 822 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 143 359,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 143 359,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 175 724 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 018 457,6 мың теңге.".