О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 260 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 14 февраля 2025 года № 295. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 260 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 937 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 526 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 390 150 тысяч тенге;
2) затраты – 18 955 607,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -19 439 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 456 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 895 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 999 018,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 999 018,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 456 тысяч тенге;
погашение займов – 50 895 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 018 457,6 тысяч тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 "2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 295 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 937 150 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 526 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 390 150 мың теңге;
2) шығындар – 18 955 607,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -19 439 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 456 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 895 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 999 018,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 999 018,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 456 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50 895 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 018 457,6 мың теңге.".

8 334
3
Информационное пространство
116 289
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
25 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
91 289
006
Функционирование районных (городских) библиотек
91 289
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
219 595
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
171 946
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
84 991
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
86 955
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
47 649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
22 065
014
Капитальные расходы государственного органа
10 145
032
Капитальные затраты подведомственных государственных органов и организаций
15 439
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95 855
1
Сельское хозяйство
59 071
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
59 071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений на территории района (города областного значения)
59 071
6
Земельные отношения
25 900
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
25 900
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
10 900
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельского округов, поселков, сел
15 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 884
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 884
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 884
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
126 126
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
126 126
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
126 126
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

8 334
3
Ақпараттық кеңiстiк
116 289
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
25 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
91 289
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
91 289
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
219 595
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
171 946
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 991
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
86 955
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
47 649
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 065
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 145
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 439
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95 855
1
Ауыл шаруашылығы
59 071
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
59 071
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
59 071
6
Жер қатынастар
25 900
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
25 900
009
Елді мекендерде жер-шаруашылық орналастыру
10 900
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың, шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
15 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 884
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 884
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 884
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
126 126
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
126 126
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
126 126
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер