О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 285 "Об утверждении бюджета города Темира на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25 июля 2025 года № 359
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 285 "Об утверждении бюджета города Темира на 2025–2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 856 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 897 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 23 311 тысяч тенге;
2) затраты – 67 218,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -362,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 362,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете города Темира на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 23 487 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима города Темира.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 "2025–2027 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 шілдедегі № 359 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 "2025–2027 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 856 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 46 897 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 23 311 мың теңге;
2) шығындар – 67 218,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -362,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 362,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 362,6 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Темір қаласы бюджетінде аудандық бюджеттен 23 487 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Темір қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 - қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.