О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 280 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2025 года № 308. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 280 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2025–2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 150 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 335 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 296 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 419 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 36 949 тысяч тенге;
2) затраты – 106 308 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 158 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 61 470 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению
Темирского районного

Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 280 "2025–2027 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 308 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 280 "2025–2027 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 150 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 335 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 296 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 98 419 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 36 949 мың теңге;
2) шығындар – 106 308 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –158 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 61 470 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының