О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 182 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 265. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 182 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 68 551 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 858 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 878 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 69 363,4 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 63 059 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 584 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 475 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 64 455,2 тысяч тенге;";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 22 810 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 75 285 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 079 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 106 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 89 114 тысяч тенге;";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 15 290 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 97 394 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 586 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 649 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 100 099,4 тысяч тенге;";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 40 614 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 25 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 64 769 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 244 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 925 тысяч тенге;";

Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 265 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 68 551 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 858 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 878 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 69 363,4 мың теңге;";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 63 059 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 584 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 475 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 64 455,2 мың теңге;";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 22 810 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 75 285 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 079 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 106 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 89 114 мың теңге;";
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025 жылға арналған Жайсаң ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 15 290 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 97 394 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 586 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84 649 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 100 099,4 мың теңге;";
20 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2025 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 40 614 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 64 769 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 925 мың теңге;";

подпункт 2) пункта 25 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 65 857,4 тысяч тенге;";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 23 125 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 33 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 091 622 тысяч тенге:
налоговые поступления – 207 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 867 361 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 33 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 1 100 541,8 тысяч тенге;";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 285 669 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 38 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 91 520 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 634 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 38 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 95 272,4 тысяч тенге;";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 52 тысяч тенге.";
пункт 41 изложить в новой редакции:
"41. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 18 586 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 42 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 293 665 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 257 805 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 42 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 296 385,1тысяч тенге;";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 174 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 191 367 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 46 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 122 193 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 475 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 612 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 106 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 46 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 123 753,7 тысяч тенге;";
пункт 49 изложить в новой редакции:

25 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 65 857,4 мың теңге;";
28 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2025 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 23 125 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 091 622 мың теңге:
салықтық түсімдер – 207 261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 867 361 мың теңге;";
33 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 1 100 541,8 мың теңге;";
37 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2025 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 285 669 мың теңге сомасында ескерілсін.";
38 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 91 520 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 634 мың теңге;";
38 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 95 272,4 мың теңге;";
40 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2025 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 52 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"41. 2025 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 18 586 мың теңге сомасында ескерілсін.";
42 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 293 665 мың теңге:
салықтық түсімдер – 34 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 257 805 мың теңге;";
42 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 296 385,1 мың теңге;";
44 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2025 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 174 мың теңге сомасында ескерілсін.".
45 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2025 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 191 367 мың теңге сомасында ескерілсін.".
46 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 122 193 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 475 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 612 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104 106 мың теңге;";
46 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 123 753,7 мың теңге;";
49 тармақ жаңа редакцияда жазылсын: