О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 287 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 408
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 287 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнение:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44176,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2458 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41718,8тысяч тенге;
2) затраты – 47577,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3401 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. В названии и пункте 1 решения № 369 от 10 сентября 2025 года запись № 187 заменить записью № 287.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение
к решению Кобдинского
районного маслихата
от 20 ноября 2025 года № 409
Приложение 1
к решению Кобдинского
районного маслихата
от 31 декабря 2024 года № 287
Бюджет Кызылжарского сельского округа на 2025 год.
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
к 1
2
3
4
5
І. Доходы

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 287 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 408 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бюджетін бекіту туралы" № 287 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакция жазылсын"
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер – 44176,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41718,8 мың теңге;
2) шығындар – 47577,8мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3401 теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 369 шешімінің тақырып жазуындағы және 1 тармақтағы № 187 жазу № 287 ауыстырылсын.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2025 жылғы 20 қарашадағы
№ 409 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 287 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. Кірістер