О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 288 "Об утверждении бюджета Жарыкского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 404
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года №288 "Об утверждении бюджета Жарыкского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
"1. Утвердить бюджет Жарыкского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
1) доходы – 37 838,2 тысяч тенге:
налоговые поступления - 3 205,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов - 34 633,2 тысяч тенге;
2) затраты - 40 918,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 080,0 тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 288 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 404 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 288 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакция жазылсын"
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер – 37 838,2 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3 205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 34 633,2 мың теңге;
2) шығындар – 40 918,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге; 6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 080,0 теңге;