Об внесении изменений и дополнения в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 280 "Об утверждении бюджета Сугалинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 октября 2025 года № 380
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Сугалинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 280, следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сугалинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 56 681,7 тысяч тенге:
налоговые поступления - 2 227 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 54 454,7 тысяч тенге;
2) затраты - 57 825,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1144,1тысяч тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 280 "2025-2027 жылдарға арналған Сөгәлі ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қазандағы № 380 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сөгәлі ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 280 шешіміне мынандай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Сөгәлі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 681,7 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 54 454,7 мың теңге;
2) шығындар – 57 825,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1144,1 мың теңге;