О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 283 "Об утверждении бюджета Сарбулакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 октября 2025 года № 373
Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Сарбулакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 283 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сарбулакского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –189622 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5135 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов - 184487тысяч тенге;
2) затраты -191186,7тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -0тенге;
6) ненефтянойдефицита ( профицит) бюджета – 0 тенге:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1564,7 тысяч тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 283 "2025-2027 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қазандағы № 373 шешімі
Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 283 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 189622 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 184487 мың теңге;
2) шығындар - 191186,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржылық активтердi сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1564,7 мың теңге.