О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 284 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2025 года № 331
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2024 года № 284 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Талдысайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
1) доходы – 183598,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2267 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления:
поступления трансфертов – 181331,4 тысяч тенге;
2) затраты – 184608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) не нефтяной дефицит (использование профицита) бюджета -0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1009,5 тысяч тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 284 "2025-2027 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 мамырдағы № 331 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 284 "2025-2027 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер – 183598,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 тенге;
трансферттер түсімі – 181331,4 мың теңге;
2) шығындар – 184608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 тенге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1009,5 мың теңге.