О признании утратившим силу постановления акимата Кобдинского района от 23 сентября 2021 года № 328 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа"
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 17 сентября 2025 года № 330
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кобдинского района от 23 сентября 2021 года № 328 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа"
2. Государственному учреждению "Кобдинский районный отдел экономики и бюджетного планирования" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Аким района И. Тынымгереев

Қобда ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" № 328 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 330 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қобда ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" № 328 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қобда аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі І. Тынымгереев