О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 265 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2025 года № 389. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 265 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 345468,9 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 94236,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 761,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 249285,9 тысяч тенге;
2) затраты – 364609,2 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19140,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 140,3 тысяч тенге,
в том числе: используемые остатки бюджетных средств - 19140,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 24 ноября 2025 года № 389
Приложение 1
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 265
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 265 "2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 389 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 265 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 345468,9 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 94236,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 761,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 249285,9 мың теңге;
2) шығындар – 364609,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -19140,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 19140,3 мың теңге,
оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –19140,3 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 қарашадағы № 389 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 265
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер