О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 263 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2025 года № 387. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 263 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 59711,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 16631,1 тысяч тенге;
поступление от продаж основного капитала – 276,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42803,2 тысяч тенге;
2) затраты – 64849,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5138,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5138,4 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств 5138,4 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 24 ноября 2025 года № 387
Приложение 1
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 263
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 "2025-2027 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 387 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 59711,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16631,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 276,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42803,2 мың теңге;
2) шығындар – 64849,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредитеу - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -5138,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 5138,4 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5138,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихатының төрағасы С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 қарашадағы № 387 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 263
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер