О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 268 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2025 года № 336
Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2025 - 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 268 следующие изменения и дополнение:
Преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91, 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:".
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2025-2 027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 039,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 549,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 290,0 тысяч тенге;
2) затраты - 55 749,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2710,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2710,3 тысяч тенге;
в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2710,3 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
на обеспечение санитарии населенных пунктов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 мая 2025 года
№ 336
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 268
Бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 268 "2025-2027 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 мамырдағы № 336 шешімі
Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 268 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің преамбуласы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 3-тармағына, 91, 96-бабының 3-тармағына," Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 039,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 549,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 290,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 749,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -2710,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2710,3 мың теңге оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2710,3 мың теңге.".
Келесі мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету.
Көрсетілген трансферттер сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
27 мамырдағы № 336 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 268
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер