О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 267 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2025 года № 335. Прекращено действие в связи с истечением срока
Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 267 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91, статьи 94 и 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Желтауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 97117,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36979,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2358,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57780,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114467,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17350,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17350,0 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 17350,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 мая 2025 года
№ 335
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 267
Бюджет Желтауского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 267 "2025-2027 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 мамырдағы № 335 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 267 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің преамбуласы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85 бабының 2 тармағына, 91 бабының 3 тармағына, 94 және 96 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Желтау ауылдық округі бюджеті атқарылуға қабылдансын, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет 1 қосымшасына сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 97117,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 36979,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2358 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 57780,0 мың теңге;
2) шығындар - 114467,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -17350,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 17350,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 17350,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
27 мамырдағы № 335 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 267
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер